Auburn از دست دادن تغییرات مکالمه برای Tennessee Vols | آدامز

شما نیاز به شنیدن تنها یک postgame سوال به درک چگونه تنسی ارشد بعد رفت و بعد از ظهر شنبه در تامپسون-Boling عرصه است.

UT مربی ریک بارنز خواسته شد تا اگر او را دعوت به ابتلای.

البته او خواهد بود. به عنوان بارنز با اشاره به این تیم نیاز به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان آن می تواند.

اما سوال این بود که مهم تر از پاسخ است.

پس از بازگشت به عقب پیروزی بر استعداد فلوریدا و ششم-رتبه کنتاکی, جلد بازی کرده بود راه خود را به مسابقات NCAA مکالمات. به دنبال آن پیروزی با یک دیگر برابر No. 17 Auburn و قوی SEC مسابقات نمایش و تنسی فقط ممکن است واجد شرایط برای سومین دوره متوالی مسابقات NCAA.

گفتگو منتقل شده به شدت پس از UT را 85-63 از دست دادن به ببر و سابق تنسی مربی بروس مروارید. شب کالج بسکتبال را تسلی مسابقات تبدیل شده بود معقول تر به مقصد.

اگر شما به دنبال یک توضیح توصیه من به شما اعتبار بیشتر برای Auburn از سرزنش به UT.

پس از شکست و مربیان همواره نقطه ای از تیم خود را از اشتباهات و بارنز انجام داد که فقط با استناد به یک دلتنگ دوشنبه تمرین و شکست به دنبال گزارش ارزیابی را در دفاع از آبرن. او همچنین با تاکید بر ببر’ نقش در نتیجه.

“آنها همچنین به عنوان به خوبی به عنوان کسی است که در لیگ ما در این سال” بارنز گفت. “به من گفت: Bruce من فکر کردم آن را به بهترین آنها بازی کرده اند همه سال.”

در واقع, Auburn, بازی های برگزار شده تا به خوبی آن را به یاد شما را از فصل گذشته تیم که رسید تمام راه را به نهایی چهار و ممکن است موفق به کسب یک قهرمانی ملی اگر این طور نبود از دست رفته یکی از بهترین بازیکنان Chuma Okeke به مصدومیت زانو.

مروارید فکر در مورد فصل گذشته تیم در حالی که ببر انجام شد به طوری adeptly در برابر Vols.

“ما بازی نمی خواهم که در این سال گفت:” مروارید که منجر جلد به شش دوره متوالی مسابقات NCAA از 2005-06 از طریق 2010-11. “من می گویند این اولین بار است که در این سال این تیم مرا یاد سال گذشته تیم است.”

آمار حمایت او را.

Auburn ساخته شده 50 درصد از آن عکس به طور کلی آمار 14 از 32 3-نقطه تلاش می کند و تحت سلطه rebounding (42-26). به نظر می رسید یک گام جلوتر از دانشگاه تهران دفاع شده است که شناخته شده برای خفه کردن زندگی از مخالفان در آن روز بهترین.

در این بعد از ظهر که همان دفاع بیش از حد اغلب نمی تواند کردهاید sharpshooting Auburn گارد سمیر بی باک.

بی باک ساخته شده و هشت نفر از 13 3s – معمولا با هیچ دفاعی فشار بیش از شما می توانید در یک pregame شلیک-اطراف – و با یک گل بازی-بالا 32 امتیاز.

“صرفا یک تفکیک از ما سراغ گزارش” بارنز گفت. “که می رود به تمرکز ذهنی.”

Auburn در حال حاضر سر به آینده SEC مسابقات با 25-6 ضبط و اعتماد تا آنجا که هر تیم در لیگ. همان مسابقات نشان دهنده تاریخ و زمان آخرین پایه برای جلد (17-14) که به احتمال زیاد می توانست به پیروزی در چهار بازی متوالی در نشویل برای رسیدن به مسابقات NCAA.

“همه ما را ترک کرده اند postseason” بارنز گفت. “که این تنها شانس ماست.”

و بهترین شانس خود را یک تسلی مسابقات است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>