آزمون برای یک مدت طولانی به عنوان UT سیستم جمهور سفت بوید آدرس اولویت

دانشگاه تنسی موقت سیستم جمهور سفت بوید زمان برای پرداختن به اولویت های خود را برای UT و پاسخ سوالات در مورد نقش خود در یک سالن شهر در روز دوشنبه ،

این سومین توقف در یک ایالت تور به عنوان UT هیئت امنا آماده برای رای دادن در انداختن “موقت” از بوید عنوان. ماه گذشته UT هیئت امنا اعلام کردند که با حرکت رو به جلو با این طرح او ساخت سیستم جمهور از طریق 2025. قبل از این که رای بوید بازدید خواهد کرد هر یک از این سیستم در دانشگاهها و برگزاری یک سالن شهر.

بوید بازدید UT-Chattanooga چهارشنبه گذشته و UT مرکز علوم بهداشت در ممفیس در روز پنج شنبه. Knoxville سوم خود را متوقف و پس از UT-Martin در روز سه شنبه و جلسه در نشویل در روز چهارشنبه.

بوید لمس در مباحث مختلف از جمله شعار ساخت 10 سال آینده “بزرگترین دهه در تاریخ از دانشگاه تنسی” و در نظر گرفتن سوالات از شرکت کنندگان.

به روز رسانی در اولویت از سال گذشته

بوید به روز رسانی در چند تا از اولویت های خود را که او می خواهم مشخص شده زمانی که او برای اولین بار نام رییس جمهور موقت.

اولویت بود در آوردن رهبری در خصوص استخدام جدید صدراعظم برای UT-ناکسویل. Donde Plowman شد نام جدید صدراعظم سال گذشته است. بوید همچنین با اشاره به دیگر مدیران که استخدام شدند از جمله Tyvi کوچک, معاونت تنوع و نامزدی.

یکی دیگر از اولویت بود موفقیت دانش آموز و مطمئن شوید که هر دانش آموز احساس می کند خوش آمدید در محوطه دانشگاه.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که این است که یک دانشگاه که در آن هر دانش آموز است که شانس موفقیت را از جمله کمتر اقلیت” بوید گفت:, و اضافه کرد که “موفقیت دانش آموز به مرکزی برای انجام میدهیم.”

بیشتر: دسترسی و پژوهشی به عنوان اولویت اصلی برای UT سفت بوید می گوید:

بوید هم در علم و پژوهش در دانشگاه تهران از جمله بهداشت و اوک ریج موسسه. اولویت های دیگر شامل خدمت ایالت تنسی و افزایش بهره وری در سراسر UT سیستم.

Q&A

بوید زمان برای پاسخ به سوالات از گروه های مختلف در محوطه دانشگاه از جمله دانشجو و دانشکده نمایندگان.

در میان چیزهایی که او خطاب:

  • امکان پنهان سلاح مجاز در پردیس: “من مخالف داشتن هر گونه پنهان حمل و اسلحه در محوطه دانشگاه.” بوید همچنین افزود که او و دیگر آموزش عالی رهبران در سراسر کشور مخالف هستند به قانون گفت: “ما در حال رفتن به اجازه دهید آن عبور کند.”
  • در کار با هر دانشگاه در سراسر سیستم: بوید گفت: او می خواهد به کار برای ایجاد “یک فرهنگ” در سراسر سیستم. “این چیزی است که مهم ترین چیزی که من می توانید انجام دهید این است که ایجاد این “یکی UT’ فرهنگ … اگر ما با هم کار می کنند, ما می توانیم انجام کارهای باور نکردنی است.”
  • بر داشتن یک پس زمینه به عنوان یک عضو هیات علمی دانشگاه: بوید گفت: او زمان صرف شده پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور موقت جلسه با اعضای هیئت علمی در سراسر سیستم. او گفت: حمایت از دانشگاه روسا و provosts شد کلید برای حمایت از اعضای هیئت علمی. “چگونه میتوانم در خدمت آنها بهتر است ؟ با گوش دادن بیشتر است.”
  • بر آوردن تنوع بیشتر به پردیس: بوید گفت که او امیدوار است به کار در سطح سیستم برای حمایت از تنوع در تمام دانشگاه ها. “ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از تمام دانشجویان ما” بوید گفت. او نیز خواسته شد در مورد بهبود تنوع در میان اعضای هیات علمی و کارکنان و گفت: “ما متعهد به انجام آن است.”

بوید زمان به عنوان رییس جمهور موقت

بوید شده است رییس جمهور موقت پس از نوامبر سال 2018 است. او به مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور سابق جو DiPietro اعلام بازنشستگی خود را با بوید موافقت خود را برای خدمت به مدت 12 تا 24 ماه یا تا زمانی که دیگر رئیس جمهور شد.

در هیئت امنا جلسه در فوریه. 19 رئیس هیئت مدیره جان کامپتون آورده نداشتن جستجو برای رئیس جمهور بعدی به جای دادن موقعیت به بوید. هیئت مدیره و سپس توافق برای جمع آوری بازخورد از UT دانشگاه مورد بوید.

پس از بازدید از هر یک از دانشگاه ها و بررسی انتقادات و پیشنهادات هیئت مدیره خواهد شد و سپس ویژه ای به نام رای دادن. اگر بازخورد از فوریه هر گونه نشانه از آن خواهد شد آسان برای تصویب بوید.

هیئت مدیره به او یک بررسی درخشان از سال اول خود را در دفتر, ستایش او را برای کار خود را در تمام دانشگاه ها با دولت و قوه مقننه و راه اندازی برنامه های جدید مانند UT وعده و اوک ریج موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>