Austin لغو SXSW به دلیل Coronavirus نگرانی

Austin مقامات شهرستان اعلام کرد بعد از ظهر جمعه است که در این سال SXSW جشنواره لغو شده است بیش از نگرانی در مورد رمان coronavirus.

در یک بیانیه برگزارکنندگان جشنواره گفت: آنها “ویران” با لغو این جشنواره بود که برای ماه مارس برنامه ریزی 13-21 اما سعی کنید به برنامه ریزی مجدد این رویداد است. سازمان دهندگان گفت: آنها در حال کار برای ارائه یک “مجازی SXSW آنلاین تجربه” برای شرکت کنندگان ابتدا با SXSW, EDU, آموزش و پرورش و نوآوری و کنفرانس برگزار شده در رابطه با جشنواره است.

“‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای,” سازمان گفت.

در اواخر صبح روز چهارشنبه Austin مقامات بهداشت عمومی وجود دارد گفت: هیچ نیازی به انصراف از جشنواره ها یا سایر رویدادهای بزرگ است.

“در حال حاضر هیچ مدرکی وجود دارد که بسته SXSW و یا فعالیت های دیگر است که رفتن به این جامعه امن تر گفت:” علامت گذاری Escott موقت مدیر Austin بهداشت عمومی. “ما به طور مداوم نظارت بر این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>