بیمه های خودرو از جمله Allstate Geico را به میلیون ها نفر به کروناویروس نگه می دارد و رانندگان جاده ها

خودرو شرکت های بیمه از جمله Allstate Geico و آزادی متقابل گفت: آنها را به policyholders میلیون دلار به دلیل این که آمریکایی ها در حال رانندگی کمتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه, Geico گفت: خودرو و موتور سیکلت بیمه را دریافت 15 درصد اعتبار است. خودرو بیمه گر برآورد سود به مشتریان خود خواهد بود به ارزش حدود 2.5 میلیارد دلار است.

Geico نقل از پناهگاه در محل سفارشات است که “کاهش می یابد رانندگی به طور قابل توجهی” به عنوان یک دلیل برای اعتبار.

“این بحران اثرات گسترده است که معطل خواهد شد” گفت: Geico, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تاد شانه, در بیانیه ای. “همین دلیل است که ما می خواستیم به این اعتبار حداقل شش ماه.” Geico را نیز متوقف لغو پوشش به دلیل عدم پرداخت.

Geico آخرین بیمه خودرو به رانندگان پول خود را به عقب به عنوان آنها باقی می ماند و در خارج از جاده با توجه به همه گیر.

باید پول سوال ؟ ما به شما: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

آزادی متقابل و Safeco بیمه خودرو مشتریان را دریافت 15 ٪ بازپرداخت در دو ماه حق بیمه خود را, آزادی متقابل گفت: در آزادی مطبوعات سه شنبه با اشاره به آن باز خواهد گشت 250 میلیون دلار به مصرف کنندگان است. این شرکت همچنین مکث لغو برای پرداخت و هزینه های.

“امروز بیش از همیشه ما را تشخیص عدم قطعیت و چالش های مالی مشتریان روبرو هستند” گفت: Liberty Mutual رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل دیوید طولانی در یک بیانیه است. “ما باقی می ماند اختصاص داده شده به خدمت به مشتریان ما در طول این بی سابقه ای همه گیر.”

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر Allstate اعلام کرد این امر بازگشت 600 میلیون دلار حق بیمه به مشتریان. این شرکت گفت: اکثر policyholders خواهد شد 15 درصد از حق بیمه خود را در آوریل و مه.

اعتبار خواهد رسید یا به بانک خود کارت اعتباری و یا Allstate حساب. “این منصفانه است که به دلیل کمتر رانندگی به معنی کمتر حوادث” گفت: Tom Wilson, Allstate رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای.

این شرکت گفت: آن را نیز ارائه پرداخت کمک به مشتریان واجد شرایط و گسترش پوشش برای رانندگان است که با استفاده از وسایل نقلیه خود را تحویل. Allstate نیز ارائه خواهد شد رایگان حفاظت از هویت برای بقیه سال به همه ساکنان ایالات متحده.

در ضمن بیمه خانواده آمریکایی گفت: از آن خواهد شد در حدود 200 میلیون نفر به آن policyholders چرا که “آنها در حال رانندگی کمتر و تجربه کمتری ادعا گفت:” افسر ارشد عامل Telisa Yancy در بیانیه ای.

این شرکت گفت که آنها را به پرداخت 50 دلار در هر وسیله نقلیه تحت پوشش یکی از سیاست های خود را. متوسط امداد بررسی خواهد شد 100 دلار گفت: آمریکا ،

دیگر شرکت های بیمه ممکن است به دنبال کت و شلوار. در بیانیه ای به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, مزرعه دولت گفت: انتظار می رود که این تصمیم در حق بیمه تا پایان هفته. “ما از نزدیک نظارت ما بیمه خودرو دست دادن روند و با توجه به چگونه به بهترین وجه به این حساب و بازگشت ارزش به ما بیمه خودرو بیمه گذاران گفت:” دولت ،

مترقی گفت: این کاوش “چگونه به بهترین بازگشت برخی از حق بیمه به مشتریان به منعکس کننده کاهش قرار گرفتن در معرض می آید که با کمتر رانندگی در طول بیماری همه گیر.” این شرکت گفت که انتظار دارد که به برنامه های در محل به زودی.

در یک بیانیه USAA گفت: “کاوش در گزینه های به ادامه خدمت اعضای ما به خوبی در طول این زمان دشوار است.” این شرکت می گوید این اجازه می دهد تا کاربران برای جلوگیری از عدم پرداخت لغو موقت توقف هزینه های اواخر و بازگشت پرداخت و ارائه یک فرآیند ساده تر برای تنظیم ترتیبات پرداخت.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیاری از آمریکایی ها در خانه گیر کرده و رانندگی بسیار کمتر. کاهش شدید رانندگی منجر به سقوط قیمت گاز در ماه گذشته است. همانطور که از سهشنبه ملی گاز به طور متوسط قیمت $1.92 با توجه به AAA. یک ماه پیش متوسط بود $2.40 هر گالن است.

Coronavirus کمبود: کم سخت برای پیدا کردن که ما همه کار از خانه

بیشتر furloughs: اری فروشگاه ماندن بسته کارگران furloughed بدون پرداخت برای مدیر عامل

دنبال برت ملینا در توییتر: @brettmolina23.

به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز

هنگامی که شما در نهایت همه روشن برای دیدن سبک مو خود را مانیکورزن باربر و یا دیگر نظافت/مراقبت های شخصی حرفه ای دوباره را به شما فکر می کنم شما تمایلی به دریافت تا از نزدیک و شخصی در پی COVID-19? اگر شما در صنعت به ما بگویید در مورد چگونه همه گیر نهفته است شما و چگونه شما در حال گرفتن.

به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز ممکن است برای گنجاندن در ادامه COVID-19 پوشش با پر کردن فرم زیر و یا از طریق این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>