AVIWEST ارائه می دهد زندگی می کنند رایگان آموزشی


اقامت در بالای تمام AVIWEST اخبار تکنولوژی روز رسانی و محصول جدید اطلاعیه ها از راحتی از خانه

SAINT-GRÉGOIRE, فرانسه — آوریل 17, 2020 — پس از لغو 2020 NAB نمایش AVIWEST جهانی ارائه دهنده ویدئو, سهم, سیستم, امروز اعلام کرد که آن را میزبانی چندین free live آموزشی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم در مورد شرکت و محصولات نوآورانه راه حل های فن آوری. این آموزشی طراحی شده برای کمک به رسانههای تصویری و حرفه ای اهرم قدرت کامل از AVIWEST را در راه حل های تبدیل خود را زنده به ماموریت های داستان های موفقیت است.

اولین وبینار سری به شرح زیر است و پوشش موضوعات زیر می باشد:
• “AVIWEST ناب و به روز رسانی” در روز پنج شنبه 23 آوریل در 2:30 بعد از ظهر به وقت GMT+1
• “روشن کردن رویداد خود را به یک داستان موفقیت با AVIWEST فرستنده و نرم افزارهای تبدیل کننده” در روز پنج شنبه 30 آوریل در 2:30 بعد از ظهر به وقت GMT +1
• “زندگی سهم و اشتراک گذاری محتوا با AVIWEST” در پنج شنبه, مه 7 در 2:30 بعد از ظهر به وقت GMT+1

هر وبینار گذشته حدود 30 دقیقه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وبینار موضوعات و برای مشاهده در دسترس بار و ثبت نام آنلاین شرکت کنندگان ممکن است بازدید: https://www.aviwest.com/services/webinars/.

اطلاعات بیشتر در AVIWEST و محصولات خود را در دسترس است www.aviwest.com.

# # #

در مورد AVIWEST (www.aviwest.com)
AVIWEST اختصاص داده شده به کمک به مشتریان خود پاسخ دهند به حال و آینده زندگی می کنند تولید فیلم و سهم چالش با ارائه آنها را با مقرون به صرفه و قابل اعتماد سیستم است که تضمین استثنایی تصویری با کیفیت از هر مکان در سراسر جهان است. آن اکوسیستم کامل شامل طیف گسترده ای از دستگاه های تلفن همراه از گوشی های هوشمند زنده تصویری برنامه های کاربردی به صنعت پیشرو فرستنده های ویدیویی و نرم افزارهای تبدیل کننده فرستنده و گیرنده و رسیور سیستم عامل و همچنین به عنوان یک ابر مبتنی بر سیستم مدیریت با تصویری زنده ارزش افزوده خدمات.

که مقر آن در Saint-Grégoire غربی فرانسه AVIWEST پشتیبانی از پخش و تصویری حرفه ای در سراسر جهان از طریق بین المللی, دفاتر فروش و توزیع, شبکه های سراسر بیش از 160 کشور جهان است.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/AVIWEST/200417AVIWEST.docx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>