بازیگر برنده جایزه Rebel Wilson شگفتی آرایشگاه با یک رویا حیاط خلوت نشینی در مارس 11 قسمت از HGTV را ‘مشهور IOU’


نیویورک [مارس 5, 2020] و یکی از نزدیکترین دوستان نیکول با خیره کننده خلوت نشینی است. روز دوشنبه 11 مه در 9 p. m. ET/PT شورشی برنده یک MTV Movie Award و نوجوان جایزه انتخاب خواهد رول تا آستین و هاپ در یک بیل مکانیکی به کمک شبکه های فوق العاده محبوب برادران دوقلو به خود جلب کرد و جاناتان اسکات تبدیل یک نازا, حیاط خلوت, به یک واحه زیبا. تازه ازدواج کرده نیکول و جاش هیچ پول اضافی به تعمیر و نوسازی خارجی جدید خود را در جنوب کالیفرنیا پس شورشی به خود جلب کرد و جاناتان آنها را به فضایی از رویاهای خود.

“من انتخاب نیکول چرا که او برای اولین بار من دوست آمریکایی تا کنون گفت:” Rebel. “من فقط به یاد داشته باشید فکر ‘وای این دختر واقعا خوب لرز و طبیعی است.” او را نجات داد تا تمام پول خود را برای خرید این خانه و هیچ چیز از چپ به خارج است. دادن به او در این راه این است که فقط باور نکردنی است.”

افراد مشهور IOU جدید فیلمهای HGTV سری که در آن هالیوود ستارههای خود را ابراز قدردانی عمیق خود را به افرادی که تا به حال تأثیر عمده ای در زندگی خود را با تعجب آنها را با بزرگ دلگرم خانه بازسازی است که همه را به اشک. ستاره نکردم, نشاط بخشی, سری امکانات به خود جلب کرد و جاناتان اسکات به عنوان کمک به آنها هر برنده جایزه مشهور با یک ویژه نوسازی.

“من فقط همیشه به ارمغان آورد تا سپاسگزار بودن و دادن به مردم گفت:” Rebel. “من خیلی خوشحال هستم که ما می توانیم این کار را برای نیکول و خانواده اش.”

طرفداران دعوت به دسترسی به محتوای اضافی از افراد مشهور IOU در HGTV دیجیتال سیستم عامل است. بینندگان را به تماشای کامل , افراد مشهور, IOU قسمت در HGTV رفتن همان روز و زمان به عنوان تلویزیون برای اولین بار—در روزهای دوشنبه در 9 p. m. طرفداران همچنین می توانید بازدید HGTV.com برای مقالات قبل و بعد از, گالری عکس و جزئیات بیشتر در مورد افراد مشهور و می توانید دنبال کنید @HGTV و #CelebIOU در Facebook, Twitter و Instagram اضافی برای نشان دادن محتوا و به روز رسانی.

افراد مشهور IOU تولید شده توسط اسکات برادران سرگرمی با جلب کرد و جاناتان به عنوان تولید کننده اجرایی.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>