بازیگر برنده جایزه Viola Davis باعث نوسازی خانه رویا به حقیقت می پیوندند برای بهترین دوست در مارس 27 قسمت از HGTV را ‘مشهور IOU’


نیویورک [مارس 21 سال 2020] در جدیدترین قسمت از HGTV را مشهور IOU, اکران در دوشنبه 27 آوریل در 9 p. m. ET/PT بازیگر Viola Davis, که, گرفته, خانه اسکار® و Emmy® Award به عنوان به خوبی به عنوان دو Tony Awards® است در یک ماموریت برای ارائه یک ویژه نوسازی خانه برای یک زندگی طولانی ، با کمک از این شبکه فوق العاده محبوب برادران دوقلو به خود جلب کرد و جاناتان اسکاتویولا را شگفت زده خواهد کرد, میشل, بهترین دوست او از 30 سال با رویای تغییر و تحول برای او مینیاپولیس صفحه اصلی. میشل بود که ویولا اتاقی در طول سال خود را در Julliard مدرسه, یک مادر است و بازمانده سرطان که ویولا توصیف به عنوان “کسی که نیازهای دیگران جلوتر از خود او.” ویولا به خود جلب کرد و جاناتان را به میشل بسیار زیبا و مدرن آشپزخانه و یک تراس بزرگ و مناسب برای سرگرم کننده و ذن اتاق که در آن او می تواند استراحت و دوباره جوان است.

“من درک می کنم بخشندگان در جهان—من واقعا” گفت: Viola. “هر یک بار در در حالی که من فکر می کنم دهنده می تواند خسته و خشک و تهی و نیاز به یادآوری شود که آنها یک هدیه به مردم بیش از حد. این نوسازی میشل خانه هدیه من به او.”

افراد مشهور IOU جدید فیلمهای HGTV سری که در آن هالیوود ستارههای خود را ابراز قدردانی عمیق خود را به افرادی که تا به حال تأثیر عمده ای در زندگی خود را با تعجب آنها را با بزرگ دلگرم خانه بازسازی است که همه را به اشک. ستاره نکردم, نشاط بخشی, سری امکانات به خود جلب کرد و جاناتان اسکات به عنوان کمک به آنها هر برنده جایزه مشهور با یک ویژه نوسازی.

“دلیل من می خواهم به انجام این کار برای میشل دلیل است که من او را دوست دارم و آن را به من راه نشان دادن عشق و علاقه من به او گفت:” Viola. “و همچنین به این دلیل او سزاوار چیزی است که فقط برای او.”

طرفداران دعوت به دسترسی به محتوای اضافی از افراد مشهور IOU در HGTV دیجیتال سیستم عامل است. بینندگان را به تماشای کامل , افراد مشهور, IOU قسمت در HGTV رفتن همان روز و زمان به عنوان تلویزیون برای اولین بار—در روزهای دوشنبه در 9 p. m. طرفداران همچنین می توانید بازدید HGTV.com برای مقالات قبل و بعد از, گالری عکس و جزئیات بیشتر در مورد افراد مشهور و می توانید دنبال کنید @HGTV و #CelebIOU در Facebook, Twitter و Instagram اضافی برای نشان دادن محتوا و به روز رسانی.

افراد مشهور IOU تولید شده توسط اسکات برادران سرگرمی با جلب کرد و جاناتان به عنوان تولید کننده اجرایی.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>