محور تدارکات افتتاح $13M سرعت ثبت شده در ستاد مرکزی شمالی خیابان

مرکزی خیابان فرود یک Inc. 5000 کسب و کار ستاد میلیون دلار در سرمایه گذاری و هجوم صدها نفر از کارگران در یک سقوط کرد از بین بردن.

خدمات لجستیک شرکت محور تدارکات جابجایی دفتر مرکزی آن از لنگلی ساختمان در قله تپه به یک ساختمان تاریخی در 835 N. مرکزی سنت بعد از این سال.

محور سرمایه گذاری خواهد کرد 13 میلیون دلار در این پروژه و دریافت 15 سال خلبان از شهر ناکسویل و Knox County است.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است برای ما موسسان برای شکستن زمین در ستاد نه تنها در اینجا در Knoxville, اما آن است که یک نماینده از همکاری و work hard, play hard نوع از محیط زیست است که ما کم کم در شرکت ما فرهنگ” محور تدارکات مدیر توسعه استراتژیک علی logic wolf گفت.

کار در این ساختمان آغاز شد و سه شنبه و دفتر است و پیش بینی می شود با اتمام ماه نوامبر.

فرهنگی مناسب

جستجو برای یک مقر جدید شروع برای یک دلیل عملی: رشد سریع ، در سال 2019 محور به حال 66 کارکنان. امروز آن را 82 و رشد است به سرعت.

این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن 50 اعضای تیم قبل از ساختمان جدید باز می شود و خواهد شد اضافی استخدام 200 نفر پرسنل در پس از آن پنج سال است.

این شرکت بیشتر مورد نیاز اتاق و یک ساختمان که بهتر منعکس شده شرکت خود را کشت. و آن نیاز به یک فضا است که استخدام یک ضربه محکم و ناگهانی.

این نیز مهم است برای وطنی کسب و کار موسسان جلب جانسون و جان خاک رس به ماندن نزدیک به مرکز شهر. آنها به دنبال مقدار زیادی از فضا و آینده منطقه و برخی از اهمیت تاریخی.

شمال خیابان مرکزی بررسی تمام جعبه.

“من بسیار هیجان زده هستم برای رسیدن به این محله-احساس منطقه مرکز شهر” logic wolf گفت. “اینکه بخشی از این جامعه است که واقعا یک معامله بزرگ برای ما است. من فکر می کنم آن را به عنوان یکی از اولین سازمان را به یک مقر به آن منطقه است.”

در 2019, محور لجستیک رتبه در ردیف 1,117 در, Inc. 5000 لیست گزارش $81.6 میلیون دلار درآمد در سال 2018 و 372 درصد رشد. آن را به نام ناکس.<url> بالا محل کار در رده کوچک در 2019.

این شرکت فراهم می کند و از توقیف کامیونی حامل بین معین و انبارداری و تدارکات و خدمات به مشتریان در قاره آمریکا کانادا و مکزیک است.

داخل مقر جدید

مقر جدید واقع در 835 N. مرکزی ارائه خواهد شد فضای بیشتری برای ادامه رشد. این ساختمان ساخته شد در سال 1920 و شامل 39,000 فوت مربع برای محور و 3300 متر مربع برای خرده فروشی.

Logic wolf گفت: دفتر تقسیم می شود بین دو طبقه و یک طبقه باز طرح است. آن را نیز شامل کامل کافه تریا سالن ورزشی نیمه زمین بسکتبال و همکاری اتاق.

این ساختمان خواهد بود یک نقطه فروش کلید برای استخدام.

“من آمد به محور به دلیل فرهنگ ما, بنابراین من واقعا هیجان زده برای دیدن تیم ما واقعا به یک فضای جدید که انرژی دولت از هنر و واقعا به گسترش و اضافه کردن کارکنان پس ما باید فضا برای انجام آن” logic wolf گفت.

تبدیل خواص است که مدیریت این پروژه که شامل شرکای نوآوری طراحی معماران و Denark ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید