AXS TV Presents تام جونز: یک, صدا, ویژه, اکران چهار شنبه, اوت 15 در 9 p. m. و/6 p. m. PT

AXS TV قرار می دهد به ویژه در نمودار-شکوه موسیقی نماد تام جونزبه عنوان برنده جایزه گرمی سرگرم کننده رول به شهر باد می وزد برای یک شب فراموش نشدنی از موسیقی در تام جونز: یک صدا ویژه—اکران چهار شنبه, اوت 15 در 9 p. m. و/ 6 p. m. PT.

در اصل فیلم برداری در نقطه عطفی Grainger استودیو در شیکاگو تام جونز: یک صدا ویژه ای می یابد شومن محبوب در اوج فرم او به بینندگان در یک سفر از طریق تحسین حرفه ای است که دهانه بیش از پنج دهه و بیش از 100 میلیون رکورد به فروش می رسد. پیوستن جونز در مرحله در طول شب 27-بار برنده جایزه گرمی, بلوگراس, آیکون Alison Kraussکه آشنایی او علامت تجاری خواننده به التقاطی ست لیست خود را بسته بندی شده با امضای بازدید و مدرن مورد علاقه های شما.

نکات برجسته از صمیمی عملکرد شامل روح renditions از “Delilah,” “این غیر معمول نیست” و “تندربال” و همچنین “روح یک مرد” “کشیدن نیست,” “برج آهنگ” “سوزان جهنم” “نمی It Rain,” “, سبز, چمن, خانه,” “آرزو می کنم شما را” “اجرا” و بسیاری دیگر.

“تام جونز یکی از پرکار ترین هنرمندان زمان ما مباهات کلاسیک فروشگاه از معشوق آهنگ ها که گرفتار نسل از شنوندگان برای بیش از 50 سال گفت:” لوسیا McCalmont معاون رئیس جمهور از برنامه نویسی و برنامه ریزی AXS TV. “تام جونز: یک صدا ویژه می دهد بینندگان یک فرصت نادر برای تجربه جونز و موسیقی خود را در یک منحصر به فرد و صمیمی تنظیم به عنوان او قرار می دهد و استعدادهای خود را بر روی صفحه نمایش کامل در یک شب باور نکردنی برجسته خود را پایدار امضا استانداردها و تحسین مدرن بازدید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>