AXS TV به یاد میراث Kenny Rogers با ویژه برنامه تکراری پخش کردن خود را در عمق مصاحبه با دن به جای این دوشنبه 23 مارس در 9 pm ET

سازمان دیده بان و به اشتراک گذاشتن یک ویدئو کلیپ از مصاحبه در اینجا

AXS TV به خاطر زندگی و میراث موسیقی افسانه Kenny Rogers با ارائه خاص خود را از سال 2014 گفتگو با دن و نه در بزرگ مصاحبه این دوشنبه, مارس 23 ساعت 9 و/6 pm PT. ویژه نیز هوا در روز دوشنبه ساعت 9 صبح و/6 هستم PT و 3 ساعت و/12 pm PT و شرایط چهار شنبه, مارس 25 در 8 pm ET/5 pm PT. راجرز در گذشت در 20 مارس در سن 81.

در طول ساعته حرفه ای-پوشا مصاحبه راجرز پاسخ در-عمق و روشنگری سوال از جانبازان خبرنگار ارائه قلبی پاسخ در مورد خود آغاز فروتن خود را برای یک داستان خوب در یک آهنگ و از روی علاقه به یاد می آورد مادرش مروارید حکمت.

نه پوشش می دهد تمام جنبه های عمده راجرز حرفه ای از روزهای آغازین خود را به عنوان یک خواننده/نوازنده باس با مدرسه خود را بالا doo-wop کوارتت دانشمندان خود jazz trio the Bobby دویل سه, folk rock, گروه های جدید کریستی Minstrels و کشور/rock band اولین نسخه به آنچه که به رهبری او را برای شروع کار انفرادی. علاوه بر این دو هوستون بومی در طول صحبت در مورد تاریخ پشت گرمی برنده جایزه بهترین آهنگ سال “قمار باز” و موفقیت خود را انجام دوئت با تاسیس هنرمندان مانند لیونل ریچی و دالی پارتن.

مصاحبه فیلم برداری شده بود در Country Music Hall of Fame® و موزه در نشویل به مناسبت افتتاح حرفه ای-پوشا نمایشگاه کنی راجرز: از طریق سال.

AXS TV در دسترس است در ایالات متحده از طریق طیف, DIRECTV, ظرف, ورایزون, Suddenlink مرز را انتخاب کنید Comcast در بازارهای محلی خود را بررسی کنید ارائه دهنده), SlingTV Philo و دیگر توزیع کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>