عزیزم ساناز Boswell زندگی آغاز شده و در یک خانواده متصلب توسط هرج و مرج

ساناز مای Boswell – این Sullivan County کودک گم شده در حال حاضر برای ماه – متولد شد به هرج و مرج به نوجوانان و مادر که در دوران کودکی بوده است خدشه دار خشونت تحول خانواده و جداسازی یک ناکس اخبار تحقیق و تفحص از دادگاه و سوابق نشان می دهد.

ساناز 15-ماه-پیر دختر با wispy مایل به قرمز-موی بلوند و چشم آبی باقی می ماند هیچ جا یافت می شود – با وجود تقریبا دو هفته شدید پوشش رسانه ای در سراسر کشور از گزارش ناپدید شدن. مقامات می گویند او نشده است دیده می شود از اواسط ماه دسامبر.

ساناز مامان, مگان “مگی” Boswell در حال حاضر پشت میله های زندان پس از حکم بازداشت اظهار داشت او حاضر به گفتن حقیقت در مورد نوزاد خود را در محل. او شده است ریسندگی نخ – کلانتر را به نام آنها را “اشتباهی” در تلویزیون مصاحبه بیش از حد.

ساناز مادر بزرگ مادری آنجلا مای Boswell است در همان شهرستان سالیوان زندان متهم در حال فرار از شهر در یک ماشین به سرقت رفته با دوست پسر بعد از او شوهر سابق – ساناز پدربزرگ – گزارش کودک نو پا گم Feb. 18.

و ساناز پدربزرگ تامی Boswell Sr. نیست صحبت کردن در عموم به خصوص به روزنامه نگاران.

“شما همه کرکسهای,” او گفت: ناکس اخبار این هفته در یک برخورد در Boswell خانواده ترکیب در گل آلود نهر جاده در شهر کوچکی از Blountville که ساناز یک بار زندگی می کردند.

این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کار کرده است دور ساعت – با کمک از تنسی دفتر تحقیقات و FBI – برای کشف کردن که در آن Evelyn است و از همه مهمتر اینکه او را سالم و زنده است.

سالیوان کلانتر جف کسیدی و کاپیتان اندی Seabolt گفت: ساناز داستان مادر اتحادش را تغییر چندین بار. کسیدی آژانس نیست گفت: بسیار دیگری ، حکم جستجو شده اند به دست آمده و مقامات تایید کرده اند اما مهر و موم شده باقی می ماند. کسیدی است گفت: این سازمان باقی مانده است “امیدوار” کودک نو پا زنده است اما نقض ایده شهروند جستجو.

ناکس اخبار شده است الک را از طریق دادگاه و پرونده این هفته به اینسو انسو جمع کردن یک پرتره از Boswell قبیله را که ساناز متولد شد.

شروع سنگی

آنجلا Boswell شد فقط 16 هنگامی که او به هنگام تولد به تامی Boswell Sr. اولین پسر – تامی جونیور – در سال 1993. بررسی زمینه نشان می دهد تامی متصلب به اتهام تجاوز در شهرستان سالیوان چند ماه پس از این پسر تولد اما جزئیات خاص در بازداشت هستند و دیگر در دسترس نیست. TBI گزارش نشان می دهد او به اتهام بزه ضرب و شتم یک سال بعد در این مورد.

زن و شوهر, سوابق نشان می دهد در نهایت با انتقال به خریداران شکاف در شهرستان گرین. در مارس سال 2001 آنجلا Boswell به هنگام تولد به فرزند دوم – مگان Boswell, ساناز را. آنجلا ازدواج تامی Boswell Sr. چند ماه بعد.

در سال 2009 زن و شوهر پشت در, Sullivan County, اقامت بچه ها در خانه تولید بالای یک تپه در یک خانواده متعلق به قطعه زمین در گل آلود نهر جاده.

اما کمی وجود دارد هماهنگی در داخل آن دیوار پرونده های دادگاه نشان می دهد. در ماه مارس آن سال تامی Boswell Sr. گفت: نمایندگان همسر او حمله کردند و او را با چاقو گردن خود را با جوهر قلم و مبارزه با آن-14-ساله پسر تامی جونیور به عنوان او تلاش برای نجات پدر خود را.

ماه بعد سوابق نشان می دهد عصبانی تامی Boswell Sr. نشان داد تا در غرب دره خانه درایو خود را پدر دیوید لین جونز. جونز بعدها بگویید مقامات تامی Boswell Sr. متهم پسرش سرقت بوده و نوشیدن زمانی که او با سرعت به دور خود Chevy Camaro.

“کمتر از سه دقیقه بعد جونز اظهار داشت: قدرت رفت در خانه خود” حکم اعلام کرد.

آنجلا Boswell بود با جونز و ادعا کرد همسرش او را به نام دقیقه بعد به او می گویند او می خواهم سقوط کامارو و فرار کرد. او در ابتدا گفت که مقامات او در حال رانندگی بود اما تحت تلنگر توسط جونز – بعد از اصرار او به دروغ محافظت از شوهرش پرونده های دادگاه نشان می دهد.

تامی Boswell Sr. حاضر به بازگشت به صحنه تصادف اما در نهایت پرداخت جریمه برای ترک صحنه تصادف.

کمتر از دو سال پس از آن حادثه تامی Boswell Sr. عصبانی بود دوباره – این هم دلیل دیگری بود که در داخل خود گل آلود نهر جاده خانه با همسر خود را با توجه به استشهاد از شکایت.

درگیری ادامه

آن صبح سرد فوریه در سال 2012 زمانی که برندن یاتس و آنجلا Boswell بیدار به فریاد از خارج از نهر گل آلود خانه که در آن آنها بوده است, در حال خواب, دادگاه, پرونده اعلام کرد.

آنجلا Boswell برهنه شد و گفت که او می تواند بشنود شوهرش کامیون و صدای او – خارج است. زمانی که برندن یاتس رفت و به درب Boswell پسر تامی جونیور تهدید او با “برخی از نوع از باشگاه های چوبی” و گفته او را به خارج از حکم بازداشت دولت است.

یاتس, آیا, عنوان, پایین شیب جلوی خانه که منجر به خروج از Boswell خانواده مرکب.

“براندون گفت که او در مورد نیمه راه پایین جلوی خانه را گل آلود نهر جاده هنگامی که مشاهده یک خاکستری رنگی شورلت وانت با ‘تامی را هموار’ در کنار … به عنوان مستقیما او را” حکم متحده است.

“براندون اظهار داشت که او در ترس برای زندگی خود و او شروع به دویدن به سمت حصار بود که در حیاط” آن را ادامه داد. “براندون اظهار داشت که او قادر به پیشی جستن کامیون و زده بود این خودرو … بود و بدبختانه بیش از هود و فرود در جلوی خانه.”

او بعدها گفت: Sullivan County نمایندگان تامی Boswell Sr, پسر و یک سوم مرد ناشناس او را احاطه لگد زدن و مشت زدن به او را قبل از او را شکست و فرار به خانه همسایه برای کمک به.

وقتی کارآگاهان به نام تامی Boswell Sr. او اعتراف “هر سه ما بود کار او را بیش از” اما آویزان کردن یک حکم اعلام کرد. دو Boswell مردان – تامی جونیور بود 19 پس از آن دستگیر شدند.

هفده ماه بعد یک پیوست تامی Boswell Sr. و همسرش در جشن تولد یکی دیگر از پسر الیاس. تامی Boswell Sr. و پسرش به زودی زده و تقاضای معاملات در یاتس حمله garnering مشروط.

اما آن را نمیگیرد طولانی برای مشکل به فوران یک بار دیگر در Boswell صفحه اصلی.

طلاق و آشتی

آنجلا Boswell برای ثبت طلاق از شوهرش در سپتامبر 2014 – دو ماه قبل از الیاس اولین تولد. مگان Boswell 13 بود. او می خواست حضانت هر دو. او طلاق با بیش از یک سال بعد در یک توافق حل و فصل وارد شده در جلسه تامی Boswell Sr. حضور نداشتند.

یک سال بعد زن و شوهر جشن گرفتند دیگر تولد – شارلوت Boswell. زمان شارلوت دو ساله بود که Boswells بودند دوباره در آشوب سوابق نشان می دهد.

آن اوایل پاییز سال 2018 و Boswells از هم جدا شدند دوباره. آنجلا Boswell بود و برروی آن بکشید سه کودکان – باردار مگان به همراه الیاس و شارلوت – بین گل آلود نهر ترکیب در Kingsport و یک آپارتمان در شهر Johnson, سوابق نشان می دهد.

گواهینامه رانندگی خود را به حالت تعلیق در آمد. برچسب ها در ماشین او بودند منقضی شده است. پلیس بارها و بارها او را متوقف اغلب برای پیدا کردن کودکان بی بند و سوابق نشان می دهد. او بارها و بارها زندانی شد.

تامی Boswell Sr. اصرار او به خطر انداختن فرزندان خود از جمله مگان و خواسته یک قاضی به جایزه حضانت به او.

“(آنجلا Boswell) است که در حال حاضر در زندان” تامی Boswell Sr. نوشت: در یک دادخواست برای یک سفارش محدود در برابر او. “او اعلام کرده که او برای خون و او را به گرفتن انتقام در من زمانی که او از زندان آزاد شده.

“من در ترس برای خودم و فرزندانم مگان الیاس و شارلوت Boswell,” او نوشت. “او با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی در مقابل فرزندان ما. او افشای فرزندان ما به جنایتکاران است.”

تامی Boswell Sr. برنده درخواست خود را نقل مکان کرد و فرزند را به نهر گل آلود. آنجلا Boswell, دستگیر تلاش برای دزدکی حرکت کردن محرک قرص به زندان شد و پشت میله های زندان که مگان عزیزم ساناز متولد شد, سوابق نشان می دهد.

و یک زندگی جدید

ساناز پدر ادگار پری پیوست نظامی قبل از او متولد شد. تا کنون او باقی مانده است تا حد زیادی سکوت در مورد ناپدید شدن او. وجود ندارد بسیار شناخته شده در مورد ارتباط بین پری و مگان Boswell – هنگامی که آن را آغاز کرد و هنگامی که آن به پایان رسید.

عکس از ساناز نشان می دهد او و مادر او زندگی می کردند در Boswell خانواده ترکیب با مگان Boswell دو خواهر و برادر جوان در برخی از نقطه قبل از او ناپدید شد.

تامی Boswell Sr. عمل – با تامی جونیور – یک فرش شرکت از ترکیب که در حال حاضر شامل سه تولید خانه های دو خلیج گاراژ کار ریخته و پایدار از کمپرسی کامیون های سنگین و تجهیزات و وسایل نقلیه شخصی. یک سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کاپیتان می گوید الیاس و شارلوت در حال زندگی می کنند وجود دارد در حال حاضر با تامی Sr.

آنجلا Boswell شد و در ادامه به سخت بازپرسی کردن از دستگیری در سال 2019 برای دزدی از مغازه و رانندگی جرائم. گاهی اوقات او گفته مقامات او زندگی می کنند در نهر گل آلود. بار دیگر او ذکر شده پدرش آدرس یا Kingsport آپارتمان.

مگان Boswell تاسف در سپتامبر سال 2019 در Facebook پست که زندگی او سخت بود اما ساناز از آن ساخته شده قابل تحمل است.

“من مادر بهترین در جهان است, اما من سعی می کنم خیلی سخت برای این زیبایی کمی,” او نوشت. “من حتی نمی تواند توضیح دهد عشق من احساس می کنم برای او و من می دانم که او مرا دوست دارد بیش از حد. به تازگی زندگی من بوده واقعا sucky اما او می آیند برای رسیدن به من و می گویند: “مامان” و قلب من ذوب می شود و من به یاد او بی قید و شرط دوست دارم.

“شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید در مورد من به عنوان یک جوان, مادر,, اما من به شما قول می دهم من زندگی خیلی بهتر با این فرشته,” او نوشت. “زندگی من نبود از بین برد زمانی که من تا به حال او به من داد یک هدف و یک دلیل از خواب بیدار هر روز و بهتر است برای خودم. وجود دارد بدون عشق مانند عشق از فرزند خود!”

پنج ماه بعد مگان Boswell نشده توضیح داد که او فرشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>