پشت در کلاس و یا آنلاین ؟ UT Knoxville وزن گزینه های خود را برای ترم پاییز

دانشگاه تنسی ناکسویل را در نظر بگیرید سه گزینه برای ترم پاییز چون هیچ چیز خاصی تحت coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا گزینه های نیروی کار را در حال حاضر به صدراعظم Donde Plowman در مه 18:

  • نگه داشتن کلاس به طور کامل آنلاین با دانشجویان بازگشت به دانشگاه.
  • برخی از کلاس های حضوری در پردیس اما حرکت به عقب آنلاین در مورد کوروناویروس سنبله.
  • باید بیشتر از حالت عادی به دنبال ترم با کلاس های حضوری.

در حالی که آن را هنوز هم بیش از حد به زودی برای نهایی تماس Plowman یک تصمیم پس از شنیدن از نیروی کار. به عنوان تنسی و Knox County شروع مراحل مختلف از بازگشایی هیچ کس نمی داند که آیا این ویروس را با سرعت بیشتری و یا اگر محلی منحنی ادامه خواهد داد به صاف.

دیگر کالج ها و دانشگاه ها در تنسی با توجه به گزینه های مشابه. نیروهای وظیفه و کمیته های تشکیل شده در مدارس سراسر کشور به در نظر گرفتن گزینه های مختلف از نگه داشتن کلاس به طور کامل آنلاین برای همه دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه در پاییز. تصمیم گیری در مورد ترم پاییز ساخته خواهد شد در ماه های آینده به عنوان بیشتر در مورد آموخته COVID-19 بعد از خاموش کردن.

بیشتر: “آنجا خیلی ناشناخته’: چه خواهد کالج در ایالت تنسی شبیه به این می گیرند ؟

UT سیستم جمهور سفت بوید گفت او امیدوار است که دانش آموزان قادر خواهد بود به بازگشت به دانشگاه برای ترم پاییز.

“ما امیدوار و خوشبین است که ما باید دانش آموزان پشت در دانشگاه های ما در پاییز, اما ما در حال برنامه ریزی برای هر احتمالی,” بوید گفت: هیئت امنا جمعه. “ما در حال نگاه کردن به همه چیز از بدترین سناریو با تمام کلاس های آنلاین و بدون ورزش به همه چیز به حالت عادی بازگشت و سپس همه چیز را در میان.”

در سراسر UT سیستم بیش از 40 میلیون دلار بوده است مسترد به دانش آموزان به دلیل coronavirus بوید روز جمعه گفت. اکثریت که پول $28.3 میلیون — می آید از مسکن و هزینه های ناهار خوری که مسترد شد.

UT انتقال تمام کلاس های حضوری به صورت آنلاین در مارس 16 و دانش آموزان خواسته شد به حرکت در خارج از دانشگاه. پس از آن نیز اعلام کرد که کلاس باقی خواهد ماند آنلاین از طریق ترم تابستان با اکثریت اعضای هیات علمی و کارکنان از راه دور. همه رویدادها پردیس از جمله بهار مراسم فارغ التحصیلی لغو شده است.

استیو اسمیت رئیس کتابخانه و الن مک اینتایر مدیر دانشکده آموزش و پرورش, بهداشت و خدمات انسانی, هستند, شرکت, صندلی, برای, UT Knoxville دوباره تصور سقوط نیروی کار. در علاوه بر این به هر دانشگاه خود را با داشتن نیروی کار نیز وجود دارد که نیروی کار هماهنگی تلاش های سراسر UT سیستم.

چه خواهد شد و کلاس های درس کالج مانند زیر coronavirus?

اگر در کلاس های حضوری برگزار می شود, آنها می توانند نگاه های مختلف این سقوط. تغییرات ممکن است نیاز به توان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل که می تواند به معنای محدود کردن تعداد دانش آموزان در یک کلاس درس در یک زمان و یا بیشتر با تکیه به شدت در گزینه های آنلاین Plowman روز جمعه گفت.

“عمده در نظر گرفتن ایمنی دانش آموزان” مک اینتایر گفت. “ما را در نظر بگیرید که برای هر سه سناریو. ما در حال فکر کردن واقعا سخت است.”

نیروی کار را در نظر بگیرید که آموزش علمی و کارکنان ممکن است نیاز اسمیت گفت. اگر ترم به طور کامل و یا جزئی آنلاین, آموزش های اضافی ممکن است مورد نیاز به طوری ترم می توانید کار هموار.

وظیفه نیروی چند فرعی به دنبال در جنبه های مختلف دانشگاه از جمله چگونه و یا اگر حوادث می تواند با خیال راحت برگزار می شود و چگونه اقامت سالن عمل می کنند.

در حالی که هیچ تاریخ قطعی برای زمانی که سقوط برنامه اعلام خواهد شد اسمیت گفت که او معتقد است همه چیز به سرعت حرکت می کند.

“آنها می خواهند به چیزی در محل در اسرع وقت” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>