بررسی زمینه های تاخیر برای TBI به عنوان تفنگ معاملات افزایش طول coronavirus

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

در میان مداوم coronavirus همه گیر تنسی دفتر تحقیقات گزارش داد که تفنگ چک های پس زمینه تاخیر شد به عنوان اسلحه گرم معاملات افزایش است.

TBI سخنگوی جاش Devine گفت تنسی فوری بررسی سیستم تا به حال تاخیر در پردازش معاملات به دلیل افزایش چک های پس زمینه, محدود, کارکنان دسترسی به امکانات و ناخواسته یک ساعت قطع برق.

“این افزایش در زمينه بررسي درخواست در تنسی هم راستا با روند ملی در طول همه گیر” Devine گفت.

از TBI پردازش 14,657 معاملات از مارس 12-16. در یک مقایسه با دوره پنج روز در ماه فوریه به TBI پردازش نصف این رقم است.

علاوه بر این TBI آموخته یکی از کارکنان خود که اختصاص داده شده به ستاد آزمایش مثبت برای ویروس.

مطلع: ثبت نام برای ما Coronavirus پخش خبرنامه برای آخرین به روز رسانی

“کارمند — که همچنان در ارواح خوب است و دوره نقاهت در خانه — خود-گزارش تشخیص به آژانس” Devine گفت. “دفتر مدیریت ارشد هر تیم در زمان مناسب و توصیه می شود اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان به ستاد که شامل تمیز کردن اضافی اقدامات و آگاه ساختن کارکنان که تا به حال در تماس با کارمند را تحت تاثیر قرار.”

از آنجا که کارمند بیماری تیک کارکنان که نمی شد در حال حاضر کار از خانه بودند توصیه به انجام این کار در روز پنج شنبه.

امیلی غرب را پوشش می دهد Franklin and Williamson County است. ایمیل خود را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>