پیدا کردن تعادل در زندگی می تواند روی حیله و تزویر هر کس به طور مداوم در حال کشیده در جهات مختلف. یان مور متفاوت است خواننده و ترانه سرا است که دائما در حال کار بر روی پروژه های مربوط به بیش از فقط نوشتن ترانه و انجام است.

او را از بازگشت به هوستون در پنجشنبه 20 فوریه به بازی بازی های ارتفاعات تئاتر با همکار, بلوز, بازیکن, شکایت فولی. “من فقط به یاد داشته باشید نیمه در حال رشد با هم,” او می گوید: از دوستی خود با فولی. “ما همدیگر را برای مدت طولانی. او شگفت انگیز بود زمانی که او به اینجا رسیدیم اما او بدست خیلی خوب است.”

دو تن از آنان در اطراف در محافل, بازی, بلوز آستین و در حال اجرا با Antone جمعیت. مور ممکن است پرش شروع خود را حرفه ای بازی بلوز, آستین, اما این هنرمند رفته به رکورد چهارده آلبوم و شناخته شده برای گسترش بلوز, راک, صدا شامل ژانرهای دیگر است.

او توضیح می دهد در حال رشد در Austin و رفتن به کنسرت زنده با پدر و مادر خود جذب موسیقی و تجربه است که فراتر رفت و برچسب که در ادامه برای الهام بخشیدن به آهنگسازی خود و سبک است. “من واقعا به عنوان یک هنرمند معتقدم در جریان آزاد هر کس به شما می گوید:” مور.

“من فقط انعکاس آن در موسیقی من به عنوان ارگانیک به عنوان امکان پذیر است. من سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن, من فقط سعی کنید به انجام آنچه احساس می کند معتبر و واقعی و امیدواریم که مردم احساس می کنند که در پایان به عقب. به من که هیچ تفاوتی بین یک سوپر, مغزی, هنر, سنگ, آرام آهنگ و کون دادن, روانگردان, بلوز, راک, چیز, این همه همان چیزی را به من.”

هر چند او ایجاد می کند بدون اینکه به قوانین یک نوع او می بیند مزایای استفاده از برچسب برای توضیح به دیگران و مردم را یک ایده از آنچه صدا انتظار از یک هنرمند. مور نشان دهنده در زمان قبل از ما تا به حال دسترسی به مقدار نامحدودی از اطلاعات و کشش به دسته بندی هنر است.

“این کار من سعی نمی کنم که راه” او اذعان می کند. “این یک آشپز را به فکر می کنم در خارج از جعبه و به نوبه خود شما را به چیزی شاید شما خورده اند قبل از. این کار من سعی نمی کنم در آن دودویی عبارت بود کمی بیشتر باز به پایان رسید و امیدوارم الهام بخش برخی از افراد و بلند آنها را تا آنجا که آنچه ما نیاز داریم این چیزی است که من نیاز دارند.”

بسیاری از سال پیش, مور, زمان برخی از مشاوره از ایگی پاپ به قلب و او همچنان به آن اعمال می شود به زندگی روزانه خود را در حالی که دستکاری نقش خود را در صحنه و پشت صحنه برای توانمند سازی هنرمندان, آیا آن را در کار آهنگسازی خود کارگاه و یا با قانون برای حفاظت از حقوق از ترانه سرایان.

“من paraphrasing در اینجا به دلیل آن را کاملا چند سال پیش اما او گفت:” به نفس از شما به نفس در.’ اگر شما واقعا می خواهید به نفس با نفس شدید شما باید به شدید نفس به عنوان بسیاری از زندگی من است که در مورد ایجاد توازن میان آنچه که من احساس بسیار شدید زندگی,” او می گوید.

مور کار کرده است نه تنها در موسیقی بلکه یک پروژه بزرگتر در زادگاه خود برای کمک به نوازندگان در منطقه سیاتل است که او در حال حاضر تماس خانه. او تاسیس سر و صدا سیاتل نوازندگان دسترسی پایدار به بهداشت و درمان در تلاش برای کمک به بهبود کیفیت زندگی برای هنرمندان و امیدوارم اجازه می دهد آنها را به ادامه زندگی در شهرستانها که در آن هزینه های زندگی نمی پشته تا درآمد خود را به عنوان هنرمندان.

مور با الهام از Austin HAAM “من فکر می کنم آن را واقعا نجات داد Austin در زمانی که از آن شده است فقط مسخره گران و شلوغ اما نوازندگان به عنوان سخت به عنوان آن است که هنوز هم قادر به زندگی می کنند وجود دارد.”

“این واقعا زمان سختی برای موسیقی است. یک حرفه ای در موسیقی است هرگز آسان آن را همیشه سخت بوده است اما هرگز این سخت است. آن را ناعادلانه و دلیل آن را غیر منصفانه است چرا که خارج از همه از تغییرات قوانین است که اتفاق می افتد”

مور نیز با استفاده از نقش خود از درون ضبط آکادمی برای حمایت از تغییرات در قانون برای حفاظت از هنرمندان و امن آنها غرامت عادلانه در عصر دیجیتال جریان است. آن را از طریق تلاش های خود را در آکادمی که مور کمک به موسیقی نوسازی با تصویب قانون.

“آن چیزهایی هستند که شما یاد بگیرند که شما مسن تر است. زمانی که شما جوان هستید شما فقط مانند, ” fuck the system!’ و شما می خواهید برای مبارزه با آن و شما را از تمام این واقعا بزرگ اظهارات اما واقعیت این است که شما باید به یاد بگیرند که چگونه به کار از درون نظام به منظور بررسی اثر تغییر” می گوید مور.

تغییر معنی دار طول می کشد زمان و برای هنرمندان مانند مور به بقای خود ادامه دهد یا برای هنرمندان جدیدتر به آمده تا سیستم به شما بدهد. آن را تغییر نمی دهد بدون مردم مثل مور کار از داخل خطوط برای اجرای تغییرات مورد نیاز است.

“این واقعا مهم است برای افرادی که خود را به طرفداران موسیقی به آموزش خود را در مورد آنچه در جریان است و همچنین برای حمایت از هنرمندان مستقل و موسیقی زنده چون من فکر می کنم همه ما آن را برای اعطا شده باعث آن شده است وجود دارد تمام زندگی ما.”

یکی دیگر از پروژه های مور استفاده می کند به تعادل انرژی خود را در حال آهنگسازی خود کارگاه های آموزشی که در آن ترانه سرایان می تواند به صرف برخی از زمان به دور از حواس او را پرت و پالایش مهارت خود را. “جالب است آن است که یک آهنگسازی کارگاه های آموزشی/چگونه در تماس با خود را به نوشتن آهنگ ها شما باید برخی از فضا برای به دست آوردن واقعا در تماس با که در آن شما در حال آمدن از.” خود را در کنار کارگاه خواهد بود در تگزاس هیل کشور در ماه آوریل است.

مور به طور مداوم مرتب پروژه های جانبی خود را در حالی که ساخت یک تلاش آگاهانه به از دست دادن بینایی از آنچه که او واقعا در مورد آهنگسازی خود را. بین سال 2016 و 2018 مور منتشر شد سه متمایز پروژه ها: عجیب و غریب روز, تورنتو و اصیل هنر.

پروژه بعدی خود او اذعان می کند زمان بیشتری را “من واقعا گرفتن برخی از زمان به فکر می کنم در مورد آن و آنچه در آن است که من باید بگویم که منحصر به فرد و چه صدای من در حال حاضر. هنگامی که شما شروع به فکر کردن مانند است که آن را می توانید خود را آهسته روند نوشتن. من فکر می کنم من شروع به دیدن آنچه که ممکن است من رکورد بعدی.”

مور می داند که او را جان سخت طرفداران که شناسایی او را بیشتر با کار اولیه خود را, اما او هرگز ترس به شعبه. آهنگ های مانند “گل آلود عیسی” ممکن است بدست خود حرفه ای rolling in the ’90s اما مدرن تر برای تلفن های موبایل در “عجیب و غریب روز” کمک مور برداشتن گام های بیشتر به چشم انداز فعلی موسیقی.

“در بسیاری از آهنگ ها از زن و شوهر اول از پرونده هایی که در این مجموعه هر شب و من عاشق آنها, اما همچنین آن دسته از آهنگ ها هستند آنهایی که ساخته شده است که واقعا یک اثر بزرگ. من سعی می کنم بهترین من انجام به تعادل من فروشگاه, اما آن را سخت به دلیل سوابق بسیار متفاوت است.”

یان مور انجام خواهد شد با شکایت فولی جمعه, مارس 20 در ارتفاعات تئاتر 339 W. 19. درب در باز 7 p. m. $28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im