Bannister دریاچه اعلام کرد با همکاری چند حالته حمل و نقل و تحرک داده های ارائه دهنده موسیقی رگه تون


مشارکت را تقویت Bannister دریاچه مجموعه گسترده ای از داده های موجود در فید ارائه به مشتریان با دسترسی به بین المللی در زمان واقعی اطلاعات حمل و نقل

بازدید Bannister دریاچه در سال 2020 NAB نمایش غرفه SL4711

کمبریج Ontario — Feb. 4, 2020 — Bannister دریاچه امروز اعلام کرد که آن را وارد به مشارکت و همکاری با بروکلین بر اساس داده های جمع آوری و توزیع موسیقی رگه تون. Roadify متخصص در گرفتن زندگی چند حالته حمل و نقل و تحرک داده از مقامات حمل و نقل دوچرخه به اشتراک گذاری برنامه های, در علاوه بر این به ماشین و سوار سهم خدمات از سراسر جهان است. Bannister دریاچه در حال توسعه و اجرا داده های تجزیه کننده برای Roadify داده است که ماده برنامه و در زمان واقعی حمل و نقل داده ها به طور مستقیم به آن صنعت پیشرو آفتاب پرست تجمع داده ها و راه حل های مدیریت.

در Chameleon کاربران قادر خواهد بود به استراتژیک سفارشی Roadify محل سکونت مبتنی بر داده ها با دیگر اطلاعات در زمان واقعی تغذیه و استفاده از تیغه این محصول RESTful API استراتژیک توزیع داده های خاص به نقطه انتهایی برای تجسم. با هدف قرار دادن و گسترش حمل و نقل و تحرک داده ها به صورت آنلاین, تلفن همراه, OTT, و وب, ویدجت, آفتاب پرست کاربران قادر خواهد بود برای ایجاد داده های جدید محصولات است که رسیدن به بیشتر بینندگان و تولید درآمد جدید.

علاوه بر این از Roadify داده خواهد شد اجازه می دهد آفتابپرست مشتریان قادر به ایجاد مکان خاص زندگی می کنند حمل و نقل صفحه نمایش ایده آل برای عرصه رویدادهای عمومی و دانشگاه ها شرکت ها. این داده ها همچنین می توان با استفاده از پخش به کاربران ارائه بینندگان با up-to-the-second جرم حمل و نقل اطلاعات در اطلاع رسانی به مسافران از خدمات هشدار و وضعیت زمان. ترکیبی از Roadify داده و آفتابپرست نرم افزار ارائه یک نمایش کامل از چندین منطقه حمل و نقل و تحرک سیستم شرایط در حالی که حمایت از حمایت های مالی و تبلیغات و دیگر مکمل محتوای سرمقاله مانند بسته شدن مدرسه, رویدادهای, تقویم اخبار محلی و ترافیک.

“قابل اعتماد و سازگار حمل و نقل اطلاعات است که شامل ماشین و دوچرخه های حیاتی به مسافران گفت:” گئورگ Hentsch رئيس جمهور Bannister دریاچه. “مدیریت داده ها که از طریق آفتاب پرست و ساخت آن را به راحتی در دسترس به هر صفحه نمایش در هر نقطه مهمی خدمات عمومی است و ما هیجان زده به کار با Roadify برای تحقق این دستور.”

“به عنوان حمل و نقل و تحرک گزینه های تکثیر, Bannister دریاچه آن را آسان برای سواران برای پیدا کردن آنچه در رفتن در اطراف آنها در حال حاضر به سادگی با نگاه کردن در یک نمایش گفت:” اسکات Kolber مدیر عامل شرکت Roadify. “ما به خصوص هیجان زده است که Bannister دریاچه خواهد ساخت RoadifyTV جدید ما یکپارچه داده ها انتخاب و به کارگیری ابزار در دسترس از طریق آفتاب پرست. RoadifyTV است که به طور خاص متمرکز digital signage خدمات و Bannister دریاچه خواهد بود در میان موج اول از همکاران ما به استفاده از آن.”

Bannister دریاچه را فراهم می کند هر دو پخش و علامت های دیجیتال اپراتورهای هیجان انگیز با فرصت های جدید برای ارائه داده ها و گرافیک روش های نوآورانه است که اهرم اتوماسیون داده های پرس و جو و قوانین کسب و کار. به عنوان یک زمان واقعی داده های متخصص با توسعه مهارت ها در پایگاه داده, رابط های برنامه کاربردی و برنامه های کاربردی Bannister دریاچه طرح ایجاد و پیاده سازی راه حل های که اهرم سرمقاله مربوط به منابع اطلاعات برای تعامل با مخاطبان و جذب درآمد حاصل از تبلیغات.

اطلاعات بیشتر در مورد Bannister دریاچه راه حل در دسترس است www.bannisterlake.com.

# # #

در مورد Bannister, دریاچه, Inc.
Bannister دریاچه پیشرو در ارائه دهنده حرفه ای گرافیک گرافیک صفحه نمایش راه حل برای پخش تلویزیون, کابل, ماهواره های صوتی/تصویری و اطلاعات ارائه برنامه های کاربردی esports و علامت های دیجیتال در سراسر جهان است. شرکت راه حل های ادغام یکپارچه با زیرساخت های موجود در حالی که خودکار ادغام و نمایش داده از منابع داده خارجی, بهبود بهره وری هر سازمان است. بازدید Bannister دریاچه آنلاین در www.bannisterlake.com.

روابط عمومی Link: www.ingearpr.com/BannisterLake/200204BannisterLake.docx

لینک عکس: www.ingearpr.com/BannisterLake/BL-Roadify-PR2.png
عنوان: Bannister دریاچه همکاران با Roadify به تقویت مجموعه گسترده ای از داده ها به تغذیه و ارائه به مشتریان با دسترسی به بین المللی در زمان واقعی اطلاعات حمل و نقل.

دنبال Bannister دریاچه:
Facebook: https://www.facebook.com/BannisterLake/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bannister-lake-software/
توییتر: https://twitter.com/bannisterlake
یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCyztFDpw_dx278QdroHlbDg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید