‘غسل تعمید با آتش و کار سختی برای دو عنوان county health تلاش در COVID-19 بحران

نشانه هایی بر در و دیوار گفت فوری داستان, 35 مختلف آنهایی که در واقعیت است.

بدفورد … لینکلن … لارنس … سفید … Smith … Overton … پوتنام … مکن … و….

در مجموع 35, تنسی, شهرستان, نمایندگی, مقصد برای نیروهای مونتاژ در تنسی ارتش گارد ملی پزشکی فرمان. هر کدام با خود نگرانی و کمبود. و خیلی زود هر یک را پر پزشکی منابع به مبارزه با COVID-19.

آن را نمی خواهد بود آسان برای ادارات بهداشت در مناطق روستایی, تنسی, شهرستان, برخی که ممکن است understaffed و undersupplied برای مبارزه با گسترش این ویروس است.

که در آن دکتر جیل Obremskey و کارن هایمن با تنسی وزارت بهداشت در آمده است. آنها بخشی از جامعه سلامت بخش خدمات به این معنی است که در حالی که آنها بر اساس در نشویل تمرکز خود را گسترش به تمام گوشه و تنسی است.

Obremskey مدیر پزشکی و هایمن دستیار کمیسیون بهداشت و درمان بخشی از یک تیم مسئول سلامت ادارات در سال 89 روستایی شهرستانهای استان است. آنها مسئول برای کمک و هدایت بخش در مناطق روستایی از دولت است.

به عنوان دو تا از چند غیرنظامیان ایستاده در میان سربازان خستگی در هر کار به سرعت یکشنبه آماده سازی جعبه لوازم برای سربازان از رفتن به آن جوامع برای کمک به ایجاد مراکز تست.

بین روزها و هفته اواز یا موسیقی دو نفری نه به حال زمان زیادی برای یادگیری و یا به ساکن در واقع آنها هنوز هم نسبتا جدید در این. Obremskey و هایمن آغاز هفته اول ژانویه در ایالت تنسی وزارت بهداشت.

“ما خواستار آن غسل تعمید با آتش” گفت: هایمن با یک لبخند.

آن را منحصر به فرد و چالش دشوار در این منحصر به فرد ،

“مردم در بخش بهداشت واقعا در مورد مراقبت از جامعه خود هستند و برای آنها وجود دارد و در حال انجام بهترین آنها می توانند به نیازهای جامعه خود” Obremskey گفت: “ما در زمان بسیار محدود منابع است.”

در حالی که اکثریت COVID-19 موارد شده اند متمرکز در شهرهای بزرگ این ویروس همچنان در حال گسترش به نقاط روستایی ارائه مشکلات مناطق نه به عنوان مجهز به رسیدگی به آنها. حداقل 11 بیمارستان های روستایی در ایالت تنسی بسته اند از سال 2012 با توجه به پوشش توسط Tennessean و حداقل 20 شهرستان در دولت هستند بدون عملکرد بیمارستان با توجه به دولت گزارش.

در جهانی همه گیر Obremskey و هایمن وجود دارد برای کمک به.

“این یک افتخار است که به عنوان بخشی از وزارت بهداشت و درمان در این نقطه در زمان” گفت: Obremskey که مشغول به کار قبلا به عنوان افسر ارشد پزشکی در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بیمارستان کودکان و اطفال در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

“هر روز متفاوت است. ما از خواب بیدار در صبح به فکر همه چیز را در راه خود را و پس از آن همیشه وجود دارد یک موبایل و کامپیوتر است که شما می اندازد,” او گفت:. “اما این است که ماهیت این بیماری همه گیر در حال حاضر.”

ماموریت او این است که دلهره آور است. شهرستان ادارات بهداشت با وجود محدودیت های هستند که وظیفه COVID-19 تست و تماس با ردیابی یک بخش ضروری از محدود کردن گسترش ویروس.

هدف این است که برای هر شهرستان برای رفع آن نیاز دارد برای COVID-19 بحران – و نگه داشتن مردم به عنوان امن که ممکن است در طول زمان اجتماعی فاصله – بدون نیز مانع مداوم خدمات ضروری مانند زنان ، نوزادان و کودکان (WIC) برنامه و تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری های دیگر.

و این در آمد از گردباد که آمار دولت در اوایل این ماه.

Obremskey گفت که او همیشه می خواست می شود یک بخشی از این کمک به بهداشت عمومی. او روز شروع حدود 7 صبح و به خوبی به شب. او اغلب کار را از طریق تعطیلات آخر هفته و این که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

“ما در حال تلاش برای عمل – 6-فوت از هم جدا هر روز,” او گفت:.

کمک های اضافی ارائه شده در ابتدا توسط دولت عملیات نظامی.

“این تیم از افراد این است که آنچه انجام می دهند برای دولت هر روز’ گفت: هایمن که به نشویل از اشویل ، “واقعا وجود دارد خوب فکر کردن و برنامه واقعا با استعداد و هوشمند افرادی که فقط مدیریت بسیاری از تست و پیگیری موارد تماس با افرادی که به نوبه خود مثبت و پیگیری آنها و مطمئن شوید که آنها دریافت تست شده و که آنها ماندن در قرنطینه.

“این یک تلاش است.”

می دانم که مراقبت های بهداشتی قهرمان ؟

همه قهرمانان فصل capes, بعد از همه, و Tennessean به دنبال برجسته محلی ما قهرمانان در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر. اگر شما می دانید کسی که سزاوار توجه ویژه ای برای تلاش در چهره جهانی بهداشت بحران لطفا یک لحظه برای رسیدن به [email protected] و [email protected] و به اشتراک گذاری داستان.

رسیدن به Gentry استس در [email protected] و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>