نوار K یک پارک سگ و نوار ترکیبی برای باز کردن در بیشه بعد از این سال

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY BAR K

  • حسن نیت ارائه میدهد نوار K

بیشتر چه, سنت لوئیس از یک مفهوم است که هر دو سگ و مردم پسند? (خوب شاید یکی که همچنین شامل چیزهای بی اهمیت و T-ravs اما ما باید به انتخاب ما جنگ بچه ها.)

این زمستان نوار Kیک سگ پارک-نوار ترکیبی زنجان به باز کردن در 4565 McRee خیابان در بیشه. این مفهوم ترکیبی از این دو عالی عناصر داخل یک فضا نیز طراحی شده به عنوان یک سرگرمی و برگزاری رویداد.

اولین محل نوار K باز در کانزاس سیتی در سال 2018 و در مطبوعات انتشار می بالد داشتن “در حال حاضر میزبان بیش از 290,000 انسان و 200000 سگ” در آن دو هکتار تسهیلات. سنت لوئیس پایگاه ارائه خواهد شد حتی بزرگتر حفاری اضافه 10000 فوت مربع داخل سالن و خارج از دسته سه تایی بازی فضایی برای نوزادان و همچنین بزرگ, هوای آزاد, منطقه پارک.

نوار K را از ویژگی های یک منوی سالم بازی گاه به گاه و مقرون به صرفه کرایه و همچنین قهوه و آب میوه مخلوط و محلی آبجو و کوکتل. برای به دست آوردن یک حس از آنچه که ممکن است این منوها برای مردم و نوزادان خود را با نگاهی به کانزاس, شهرستان محل ارائه شده در اینجا. (در حال حاضر حداقل این یک BYO-چیزهای بی اهمیت-و-سرخ شده راویولی وضعیت.)

با توجه به انتشار نوار K در گرو ارائه خواهد شد “خلاق منحصر به فرد بازی سازه” برای سگ و خود را همراه و همدم انسان تحت نظارت نوار K “Dogtenders.” این مفهوم ارائه می دهد doggie مهد کودک خدمات بیش از حد در دسترس روزانه صورت رایگان و یا از طریق عضویت سالانه. اگر شما فقط می خواهید برای متوقف کردن در یک بعد از ظهر از brews و بازی وجود دارد این است که هیچ هزینه ای برای دیدار با دوستان چهار پا خود را.

“St. Louis شده در رادار ما پس از یک روز گفت:” Leib Dodell موسس شریک نوار K در انتشار. “وجود باور نکردنی است, جامعه حیوان خانگی اینجا و ما نمی توانیم صبر کنید برای آوردن نوار K تجربه به مردم و نوزادان از سنت لوئیس”.

نوار و سگ پسند هیون با همکاری St. Louis-بر اساس Purina یک اقلیت سرمایه گذار در این مفهوم به منظور توسعه یک حیوان خانگی-متخصص تغذیه-تایید انتخاب تازه ساخته شده کامل و متعادل غذا موارد در آن سگ منو.”

“نوار K تیم سهام اشتیاق ما برای حیوانات خانگی و باور است که حیوانات خانگی و مردم بهتر با هم. آنچه را که آنها ایجاد کرده اند در شهر کانزاس و شما را به سنت لوئیس یک جامعه محل تجمع برای دوستداران سگ است که بر خلاف هر چیز دیگری” گفت: لایحه اینچه معاون رئیس جمهور از شخصی و توسعه کسب و کار در Purina در انتشار. “Purina خوشحال است برای اولین بار به طور رسمی استقبال نوار K به وطن ما از سنت لوئیس”.


علاوه بر آن با همکاری Purina, نوار, K خواهد شد و همچنین با محلی حیوان خانگی-سازمان امداد و نجات برای کمک به adoptable نوزادان برای همیشه لطفا برای پیدا کردن خانه. همانطور که در کانزاس, شهرستان محل نوار K را شامل خواهد شد “Petfinder پارک” که در آن تصویب
روز و رویدادهای دیگر میزبانی خواهد شد به طور منظم. سبز خیابان St. Louis خواهد شد در حال توسعه اموال برای نوار K است که برنده منطقه ای و ملی طراحی و پایداری جوایز خود را برای گل سرسبد.

“ما همیشه به دنبال منحصر به فرد و خلاقانه مفاهیم برای ما خواص و نوار K متناسب با این سایت کاملا” گفت: Phil Hulse, مالک سبز خیابان سنت لوئیس در انتشار. “هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند نوار K و ما فوق العاده هیجان زده آنها انتخاب شده St. Louis و سایت ما برای مکان های بعدی خود را. سگ سنت لوئیس هیچ ایده سرگرم کننده است که آنها را در انتظار!”

بنابراین اگر شما یک pup پدر و مادر که او نیز دوست دارد خوب فراغت بعد از ظهر از خرد کردن آبجو و جلسه دیگر دوستان خزدار, نوار K برای تلفن های موبایل مانند نقطه را برای شما. فقط همین را بگویم که مواد غذایی نویسنده دانیل نمان از St. Louis Post-Dispatch, slayer, حیوان خانگی پسند سیاست.

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>