Barnfind به ارائه SFP-16 گزینه ای است که به ارمغان می آورد رابط های اضافی در آینده اثبات قابلیت BTF1-41 12G قاب در NAB 2020


Barnfind به ارائه SFP-16 گزینه ای است که به ارمغان می آورد رابط های اضافی در آینده اثبات قابلیت BTF1-41 12G قاب در NAB 2020

Barnfind به ارائه SFP-16 گزینه ای است که به ارمغان می آورد رابط های اضافی در آینده اثبات قابلیت BTF1-41 12G قاب در NAB 2020

تولید کننده پیشرفته ترین قاب ارائه می دهد از راه دور فیبر حمل و نقل مسیریابی و توزیع و تبدیل در یک بسته بندی مناسب

Whitsett کارولینای شمالی – (18 فوریه سال 2020) — Barnfind ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده آمریکا مبتنی بر پشتیبانی خدمات و فروش بازوی Barnfind فن آوری – یک رهبر بین المللی در فیبر حل های حمل و نقل اعلام کرده است قصد دارد خود را نشان می دهد پیشگامانه BTF1-41 12G قاب با علاوه بر این که ارائه انعطاف پذیری بیشتر و قابلیت های این شرکت پیشرفته ترین واحد به تاریخ. تظاهرات برگزار خواهد شد در Barnfind غرفه # SL9630 در جنوب پایین سالن.

BTF1-41 قاب – بازی تعویض با یک شبکه از توابع

این BTF1-41 قاب ارائه می دهد از راه دور فیبر حمل و نقل مسیریابی و توزیع و تبدیل در یک بسته بندی مناسب و در حال حاضر ویژگی های اختیاری SFP-16 اواسط هیئت مدیره با تازه توسعه یافته و منحصر به فرد BNC SFPs برای افزایش چابکی و آینده اثبات قابلیت های. این سبب مهندسی و تولید حرفه ای به راحتی غلبه بر محدودیت فاصله با ترکیب تبدیل از مس به فیبر و بازگشت به مس با توزیع و مسیریابی از 32+ سیگنال در 1 RU بسته است.

قاب شامل آینده اثبات فناوری به آدرس ظهور با فرمت 4K HDMI 2.0 و IP, اما همچنین پشتیبانی از تمام فرمت های میراث (از جمله آنالوگ تصویری) اجازه می دهد تسهیلات طراحان و مهندسین تولید به استفاده از جدید و فن آوری های یکپارچه با عملا هیچ محدودیت فاصله. نتایج چند منظوره, سیگنال خنثی فیبر پلت فرم حمل و نقل که وسیعتر طراحی سیستم قابلیت های سیستم اجازه پیکر بندی دوباره در پرواز.

چند range / multi-format BTF1-41 توسط 12G قادر شامل ساخته شده است در GPIO خط و UMD کنترل. ویژگی های قاب BarnStudio, Barnfind کنترل نرم افزار و نیز ارائه می دهد همان انعطاف پذیر شخص ثالث کنترل به عنوان موجود BarnOne 3G سیستم.

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به بازی ما تغییر BFT1-41 قاب پشت به NAB با ویژگی های بیشتر و قابلیت های پیشرفتهمی گوید:” Wiggo Evensen, Barnfind مدیر عامل شرکت. “این BTF1-41 توسط ما پیشرفته ترین واحد به تاریخ, برای اولین بار در BarnOne سری با چند فرمت 12G ظرفیت آن نیز شامل HDMI 2.0 قابلیت, اما در حال حاضر از آن خواهد شد درخواست تجدید نظر به یک و حتی مخاطبان بیشتری با این گزینه شامل بیشتر 12G BNC SFPs. ما هیجان زده به آن را نشان می دهد در کنار همه دیگر ما fames و SPFs, BarnMini ماژول ها و StageBoxes.”

در علاوه بر این به BTF1-41 قاب Barnfind خواهد شد نشان دادن واحد های دیگر از BarnOne محدوده از جمله BTF1-10AA ارائه می دهد که 8x آنالوگ ورودی صوتی و خروجی تبدیل به/از مدی.

BarnMini-22

Barnfind نیز برجسته BarnMini-22 ماژول ارائه می دهد که کامل ساخته شده است در مدیریت reclockers و سیگنال کنترل از طریق BarnStudio است و قادر به حمایت از هر گونه سیگنال تا 12G. Barnfind یکی از معدود تولید کنندگان ارائه می دهد که یک واحد کوچک با 2 x SFP برای پروتکل agnostic تبدیل سیگنال. BarnMini-22 مناسب برای برنامه های کاربردی متعدد به خصوص high-end دوربین مدار بسته/دوربین های مدار بسته.

چند BarnMini modules خواهد شد بر روی صفحه نمایش از جمله پیشرفته BarnMini-05 است که ایده آل برای OB, وانت, هواپیما و هلیکوپتر.

هیلو SFP سیستم برای 36-کانال CWDM

Barnfind را هیلو SFP سیستم برای 36-کانال CWDM نشان خواهد برای نشان دادن این شرکت قابلیت منحصر به فرد برای دیدار با نیاز به تراکم بالاتر از سیگنال در یک فیبر تک. با استفاده از نیم فاصله در هر طول موج CWDM محدوده هیلو SFPs می تواند دو برابر ظرفیت سنتی CWDM دو جهته انتقال است.

BarnColor – اتصال و فراموش

Barnfind نیز به مشتریان ارائه دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به آن به راه حل جدید سری BarnColor خانواده است. BarnColor بر اساس بسیار طراحی نوآورانه اجازه می دهد تا حتی بی تجربه ترین کاربران به راحتی “اتصال و فراموش نکنید”. Barnfind تسهیل کل عملیات برای مشتری که نیاز به تنها اتصال خود را SDIs, Ethernets با پو, HDMI, و صوتی به طور معمول و اتصال خود را به استاندارد دوگانه باهم فیبر اتصال به BarnColor فرستنده جعبه و اتصال سیگنال های دریافتی به BarnColor جعبه گیرنده. و فورا آنها را به بالا و در حال اجرا – انتقال الکتریکی به نوری. BarnColor در دسترس است در 4 کانال گام در هر نیم 1RU جعبه و ساخته می شود تا 16 کانال برای هر نوع سیگنال. Led در جلو پنل ارائه وضعیت هشدار; نرم افزار کنترل لازم است. BarnColor است که مقاوم در برابر هوا و شامل ساخته شده است در PSU و ساخته شده است در فن. هر BarnColor لینک ارائه خواهد شد در یک قیمت بسیار رقابتی و در دسترس خواهد بود از طریق عادی کانال های فروش و از صفحه وب.

BarnColor تظاهرات در دسترس خواهد بود با تعیین وقت قبلی در NAB. از شرکت کنندگان خواسته می شود برای تماس با جورج Gonos ([email protected]) به برنامه مراجعه کنید.

Barnfind حمل و نقل راه حل پشتیبانی از هر گونه دیجیتال پروتکل آیا الکتریکی یا نوری. پیچیده و جمع و جور پلت فرم حذف نیاز به سنگین و گران قیمت کابل کشی اجازه می دهد تا 36 سیگنال های سفر را از طریق یک تک حالت فیبر در طول فواصل تا 50 مایل (80 کیلومتر). راه حل توانایی کنترل می شود توسط شخص ثالث سیستم عامل نشان داده شده توسط این شرکت نمونه کارها گسترده ای از مدیریت فروشندگان.

در مورد Barnfind:

Barnfind فن آوری مستقر در Sandefjord, نروژ, تولید کننده, چند منظوره, سیگنال حمل و نقل پلت فرم است که پشتیبانی از سیگنال های متعدد در یک فریم از جمله رایج تصویری, صوتی و فرمت های مخابراتی مانند KVM SDTI SDI به IP 2110, مهدیه, 4K 60p گردش HDMI, DVI, CAM-CCU ، علاوه بر این وجود دارد که روتر در قاب با re-مشکلات ناسازگار بودن در همه خروجی (BNCs و SFPs) ارجاع ورودی افزونگی کامل و قابلیت یکپارچه CWDM/multiplexing DWDM. Barnfind را “بدون هزینه” نرم افزار کنترل BarnStudio می توان از وب سایت. این پلت فرم همچنین سازگار با بسیاری از 3rd party سیستم های کنترل. Barnfind ارائه می دهد جهان پیچیده ترین CAM-CCU راه حل قادر به پشتیبانی از 18 x CAM-CCUs در یک فیبر تک با لرزش کم و پوشیدگی است. Barnfind شناخته شده است به عنوان قهرمان شرکت; در بر داشت در بسیاری از ورزش قهرمانی در سراسر جهان است.

Barnfind متحده آمریکا ایالات متحده آمریکا مبتنی بر پشتیبانی خدمات و فروش بازوی Barnfind فن آوری.

Barnfind متعلق به بخش خصوصی است و بیش از 60 همکاران و نمایندگان فروش در سراسر جهان.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا Barnfind جدید سایت: http://www.barnfind.no.

محصول و نام شرکت و در اینجا استفاده می شود علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده صاحبان مربوطه می باشند.

Barnfind فن آوری اطلاعات تماس: Wiggo Evensen / مدیر عامل / [email protected]

و

جورج Gonos /معاونت بازاریابی, ایالات متحده آمریکا/ [email protected]

مطبوعات تماس با ما: کویر ماه / هریت Diener / 845-512-8283 / [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>