بر اساس پیش نویس NFL, Tennessee Vols overachieved در سال 2019 | آدامز

پس از سال 2020 پیش نویس NFL تکمیل شده است, “Draftniks” بلافاصله شروع به دنبال 2021 پیش نویس NFL. این چیزی است که آنها انجام می دهند.

البته این مشکل امکان ما می تواند از یک پیش نویس به بعد بدون یک فصل فوتبال در میان است. تعجب می کنم که چگونه NFL خواهد تعیین آن به منظور پیش نویس در این سناریو ؟

اجازه دهید فکر می کنم در مورد که در حال حاضر. اجازه دهید نگاه به جای رو به جلو است.

هنگامی که شما نگاه در تنسی 2019 فوتبال فصل از طریق یک پیش نویس NFL لنز شما می توانید می گویند که جلد overachieved.

بر اساس پیش فصل, پیش بینی تنسی 8-5 ضبط به نظر می رسید در مورد حق است. اما فصل پیش بینی ها همچنین نشان داد که جلد را بیش از دو بازیکن پیش نویس.

خارج linebacker دارل تیلور فراخوانده شد در دور دوم. گیرنده گسترده Jauan جنینگز فراخوانده شد در هفتم است.

UT خوش نمی زاری عدم پیش نویس حضور. پست خود-پیش نویس را خواهد داشت: “ما برنده هشت بازی تنها با دو پیش نویس NFL میدارد.”

که نشان می دهد سال دوم تنسی مربی جرمی Pruitt شده و استعداد خود را. زن و شوهر که با جذب موفقیت و شما می توانید نتیجه گیری کرد که برنامه خود را نمی خواهد در هشت برنده است.

همانطور که برای استخدام وجود دارد بیشتر طرفدار چشم انداز در آخرین فصل اول کلاس از جلد تا به حال پیش نویس دو سال گذشته.

هیچ Vols گرفته شد در سال 2019 پیش نویس است. سه جلد شد پیش نویس در سال 2018 است. به طوری که پنج در سه سال است. برای چشم انداز: پنج LSU بازیکنان گرفته شد در دور اول در هفته گذشته.

پیش نویس NFL نیست تنها راه برای قاضی کالج استعداد. اما آن را حداقل یک نمایشگاه شاخص به ویژه هنگامی که شما پایه آن در بیش از یک سال است.

دانشجوی سال اول استارت گاهی اوقات می تواند یک شاخص ،

چهار سال اول شروع شد برای تنسی تا پایان 2019 فصل است. آنها linebacker هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار, حمله پردازد Wanya موریس و Darnell رایت و ایمنی Jaylen McCollough.

دانشجوی سال اول وارن بارل آغاز شده و برخی در cornerback و دانشجوی سال اول در حال اجرا بازگشت اریک خاکستری به عنوان ممکن است شروع. او با عجله برای 246 متری در به طور منظم فصل آخر در برابر Vanderbilt بود و به نام MVP از Gator کاسه.

آن را دور از ذهن به فکر می کنم هر کسی به اندازه کافی خوب برای شروع در ثانیه به عنوان یک دانشجوی سال اول می تواند پیش نویس یک روز.

اما Vols نمی خواهد که به صبر کردن برای خود را دانشجوی سال اول کلاس به واجد شرایط برای جوانب مثبت به حضور بیشتر در پیش نویس NFL. و آنها نمی خواهد که به صبر برای موریس به واجد شرایط برای یک حرفه ای چشم انداز در خط حمله.

Trey Smith و حیوان دست اموز Mays خواهد شد پیش نویس واجد شرایط در 2021. آنها می تواند در دور اول میدارد.

من متوجه خطر سلامت با اسمیت. اما وجود دارد هیچ مسائل با خون-لخته شدن اختلال در 2019. همچنین این واقعیت است که پزشکان حتی OK بازگشت به فوتبال باید تشویق به NFL.

استعداد و کار و اخلاق و شخصیت باید بیشتر از خطر سلامت. دیوید اندروز’ بازگشت به NFL نیز باید تشویق شود.

اندروز هفته گذشته اعلام کرد که او در حال بازگشت به میهن پرستان جدید انگلستان پس از از دست رفته 2019 فصل به دلیل لخته شدن خون.

ذرت گرجستان انتقال هنوز برای شروع یک فصل کامل در کالج. اما او شروع به بخشی از فصل 2018 به عنوان یک دانشجوی سال اول در عمیق و با استعداد Bulldogs خط حمله.

یک نقل قول از گرجستان مربی کربی هوشمند در ذرت: “اگر شما می توانید بازی را مرکز مقابله با چپ و گارد شما خیلی با استعداد و شما روشن است. او نقش سخت و فیزیکی است.”

که با سختی و تطبیق پذیری ذرت می تواند مدت زمان طولانی در NFL.

ذرت و اسمیت نمی تواند تنها pro چشم انداز در UT بعدی تیم است. این جلد می تواند به عنوان بسیاری از بازیکنان گرفته شده در آینده پیش نویس به عنوان آنها در گذشته ،

اما اگر Pruitt همچنان برای جذب, خوب, تنسی فقط نمی خواهد ارسال شود بیشتر بازیکنان NFL. از آن خواهد شد به جای آینده مثبت با بیشتر آینده جوانب مثبت.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>