در ماه ژوئن گذشته در لس آنجلس راک Silversun Pickups منتشر شد پنجمین آلبوم استودیویی بیوه علف های هرز.

Sonically رکورد برداشت تا جایی که 2015 را بهتر طبیعت سمت چپ خاموش; lyrically آن را به شنوندگان نگاه عمیق تر به برخی از این گروه و شخصی ترین مبارزات قابل توجه خواننده برایان Aubert تصمیم به دریافت هوشیار.

“این نوع مانند لایه برداری پوست مرده,” نوازنده بیس نیکی Monninger می گوید از این آلبوم تم ها و به طور کلی احساس. “آن را مانند شما به سوگواری اما شما exhilarated از تجربه است.”

کار با مشهور تولید کننده بوچ Vig – که تولید کرده برای امثال نیروانا و Smashing Pumpkins – ضبط بیوه علف های هرز بود به دو بخش تقسیم شده. پس از ضبط چهار آهنگ های گروه در زمان استراحت از ضبط. قبل از بازگشت آنها به استودیو برای تکمیل ثبت, Aubert کردم و هوشیار است.

“من فکر می کنم آن را فقط با قرار دادن اولویت های خود را در محل” Monninger می گوید از Aubert تصمیم. “او آمد با یک تجدید هیجان برای ایجاد موسیقی است. او بیشتر از آن و او بسیاری از طریق تجربه و بدیهی است که رفتن به ترجمه به این آلبوم شعر.”

با وجود تغییر در Aubert شخصی زندگی Monninger و بقیه گروه احساس کردند که این آهنگ تا به حال منسجم به آنها احساس می کنید.

“جالب است برای دیدن آنچه که ما ثبت شده قبل و بعد از, اما من فکر می کنم همه می رود با هم یکپارچه,” او می گوید. “من واقعا به او افتخار میکنم. آن را مانند یک جدید برایان.”

ضبط بیوه علف های هرز به خصوص بود تجربه لذت بخش برای Monninger که اعتبارات Vig تولید و توانایی برای دریافت بیشتر از هر یک از اعضای گروه.

“این یک تجربه شگفت انگیز,” او می گوید. “این خیلی خوب به کار با او. او فقط ساخته شده همه چیز به نظر می رسد بسیار آسان است. او به ارمغان می آورد آرامش به چیزهایی که اجازه می دهد تا شما را به باز کردن بیشتر. او به ما احساس در سهولت و این که تحت فشار قرار دادند و ما را به کشف چیزهای جدید است. او را دوست دارد خودانگیختگی و فقط دیدن اگر همه چیز کار می کنند و من دوست دارم که. او مایل به سعی کنید هر چیزی است.”

که تمایل به آزمایش بر روی صفحه نمایش کامل در این آلبوم سرب تک, “مهم نیست که چرا” که ویترین یک رانندگی, تکراری, خط باس که Monninger است به خصوص افتخار است.

Nikki Monninger performing at Riptide Music Festival in November

نیکی Monninger انجام در Riptide جشنواره موسیقی در ماه نوامبر

عکس توسط Carina, ماسک

پس از 20 سال از ساخت موسیقی هم بسیار تغییر کرده است برای Silversun Pickups, اما در برخی از راه های این گروه هنوز هم احساس می کند و برای تلفن های موبایل – درست مثل آن را از دو دهه پیش.

“برایان و من باید کودکان و نوجوانان در حال حاضر, بنابراین ما در حال دستکاری بچه ها و زندگی” Monninger می گوید از زندگی او این روزها. “ما همه با هم. ما رشد کرده به مردم و من آن را ببینید در موسیقی ما است. آن همه با هم بافت. در هسته آن, من فکر می کنم ما همان صدا. برای من, آن را همه با هم روابط و آلبوم ما می خواهم به دنبال از طریق آلبوم عکس به من. به عنوان به زودی به عنوان من می شنوم برخی از آهنگ ها از آلبوم های خاص آن را به من طول می کشد بازگشت به 20 سال پیش است.”

و مانند هر کس دیگری Monninger است مورد علاقه خود را.

“من عاشق این تصاویر در ‘زنگ زده چرخ’ به دلیل آن را به من ارمغان می آورد به عقب به زمانی که برایان و من هم اتاقی برای هفت سال و در آن فقط رنگ یک عکس از آن زمان با هم,” او می گوید. “همچنین ‘رو به رشد پیر شدن, پیر’ یکی از آهنگ های مورد علاقه من و من لذت بردن از بازی است که خط باس در خاص است.”

Silversun Pickups گذشته انجام شده در منطقه هوستون بیشتر در سال 2017 زمانی که آنها باز چشم سوم کور در سینتیا جنگل Mitchell غرفه. آینده خود را نشان خواهد آنها را ببینید بازی های جدیدتر کاهش بلکه مقدار زیادی از بازدید برای طرفداران طولانی مدت.

“ما بازی پنج یا شش آهنگ خاموش از آلبوم جدید” Monninger می گوید. “ما در حال رفتن به سعی کنید به آن تغییر دهید تا کمی به دلیل بازی نیست همه (آهنگ جدید) تا کنون زندگی می کنند… اما ما می خواهیم به بازی همه از فروشگاه ما چیزهای بیش از حد, و آن را سخت چیدن چیزهایی که محل خوبی با یکدیگر است. در آن طول می کشد در حالی که کمی به کشف کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین و آنچه باعث می شود برای بهترین نشان می دهد.

“این مهم است برای تعویض آن تا آنجا که ما می دانیم مردم به های متعدد نشان می دهد,” او می گوید. “و به عنوان یک فن از دیدن گروههای چند بار من همیشه قدردانی زمانی که آنها روشن همه چیز را فقط به نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده است.”

Silversun Pickups و الیزا و Delusionals در حال برنامه ریزی برای انجام در 7 p. m. (درهای باز) در فوریه 18 در خانه, بلوز 1204 کارولین. برای اطلاعات بیشتر livenation.com, $29.50-$149.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im