برای بزرگنمایی کلیک کنید A sentiment expressed by many at Sunday's BattleHawks home opener. - JUSTIN POOLE

  • جاستین پول
  • احساسات بیان شده توسط بسیاری از در روز یکشنبه BattleHawks خانه بازکن.
پس از 1,530 طولانی و مشقت بار روز St. Louis طرفداران فوتبال شد و در نهایت توانست خود را ببینید, ورزش, انتخاب در گنبد دوباره به لطف NFL و یا برخی toupee ، -ورزشی تیم صاحب که باید باقی می ماند بی نام.

بله, فوریه 23 سال 2020 خواهد برای همیشه یاد می شود به عنوان روز Ka-Kaw ملت بود واقعا دنیا با تشکر از سنت لوئیس’ جدید XFL حق رای دادن توانا BattleHawks. به عنوان اوایل به عنوان ساعت 8 صبح آبجو تشنه Hawkamaniacs شد راه اندازی کوره و نورد کولر; 9:30 صبح در پارکینگ و حتی سطوح بالای برخی از گاراژ و پارکینگ واقع در اطراف گنبد پر شد تا با داد و بیداد کن tailgaters.

مرتبط با: St. Louis BattleHawks طرفداران رفت و همه را در خانه اول باز کن [عکس]

برای بزرگنمایی کلیک کنید We can put that whole "helicopter or bird" question to rest now. - JUSTIN POOLE

  • جاستین پول
  • ما می توانیم که تمام “هلیکوپتر یا پرنده” سوال به استراحت کن.

جشن لگد کردن با رژه از اوایل پرنده متعصب و راهپیمایی باند ساخته شده است که راه خود را به سایت رسمی pregame حزب منطقه در بائر پلازا که در آن BattleHawks خود را ساخته شده خود را در ورودی بسیاری ورزشی کشباف خود قهرمان جام استنلی بلوز به عنوان توپ آتش, انفجار, دوربین چشمک می زند و هزاران نفر از squawking سنت Louisans استقبال بازیکنان به گنبد برای اولین خانه خود را بازی.

حزب خارج, اما هنوز هم فقط گرفتن آغاز شده است. وجود دارد به نظر می رسد کمی به هیچ قوانین در یک XFL درب عقب اتومبیل. بعد آشامیدنی در این است که نه تنها پذیرفته شده اما تشویق و اغلب تسهیل کل غریبه که تبدیل به بخشی از گله خود را. مشترک به دنبال یک XFL فن یک نوشیدنی در هر دو دست و یک لبخند بر روی صورت خود.

خیابان, سپس, شد, پر, با, باز, ظروف و شادی است. در حالی که وجود دارد آبجو و غذا در دسترس برای خرید در مقام pregame حزب مناطق اطراف بودند بازی رایگان برای آوردن خود را brews و مواد غذایی است. اکثر طرفداران به نظر می رسید که این مسیر را انتخاب کنید.

میزبان DJ Big Poppa گرم نگه داشته و جمعیت به کرات با, جالب, بسیاری از نلی آهنگ ها, صحنه و لباس, مسابقات, آف رقص و موسیقی مهمانان از جمله مدرسه از سنگ بچه ها ریز Iron Maiden را پوشش می دهد. زمانی که درب باز هزاران نفر در انتظار در خط به کار کرده بود خود را به دیوانگی — یک سوخت عشق فوتبال و لجام گسیخته نفرت از استن Kroenke.

BattleHawks طرفداران اجازه دهید همه بدانند که چگونه آنها احساس می کنید در مورد استن Kroenke.

از هر گوشه ای از هر و هر خط برای هر porta-اسان شعارهای زد بیرون. “Kroenke بمکد” است که به عنوان یک نبرد-گریه برای این تیم به همه جا “ka-kaws” که پر گنبد. BattleHawks ملت مرده است در ساخت مطمئن شوید که جهان را می شنود آنچه ما مردم در حال حاضر می دانیم: St. Louis است و همواره فوتبال شهر است. ما فقط دیگر یک NFL شهر.

این است XFL کشور و پس از دیروز هیچ کس از دست رفته است قوچ.

برای بزرگنمایی کلیک کنید It's true, you know. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • درست است, شما می دانید.

از سرود ملی به ثانیه های پایانی جمعیت بود الکتریکی و بازیکنان به نظر می رسید برای تغذیه کردن انرژی از XFL بزرگترین مخاطبان زندگی می کنند به روز — بیش از 29 ، 000 طرفداران با توجه به گزارش. آن زمان تنها چهار بازی می کند و کمتر از سه دقیقه قبل از BattleHawks بود برای اولین بار از امتیاز در خانه خود زمینه و آنها هرگز به عقب نگاه کرد.

سه ماهه دوم, برجسته, تاریخ, وقتی BattleHawks ادای احترام به بزرگترین نمایش روی چمن با برخی از مدرسه های حیله گری است که منجر به اولین کیکآف بازگشت برای زمین نشستن کامل هواپیما در XFL تاریخ است. بعد کیکر تیلور Russolino ساخته شده خود را در مورد برای یک NFL ازمایش با 58 حیاط هدف زمینه یکی دیگر از XFL رکورد.

تمام گفته سنت لوئیس ” خانه جدید تیم glided به 29-9 پیروزی نیویورک نگهبان بهبود 2-1 در این فصل به اندازه کافی خوب برای کسب مقام اول در کنفرانس خود را.

فوتبال بازگشته است. سنت لوئیس یکی از بزرگترین های ورزشی شهرستانها در سراسر جهان و طرفداران آن را اثبات رویداد پس از رویداد, سال پس از سال است. استن Kroenke دروغ. NFL تصمیم ما نیست به اندازه کافی خوب و نقل مکان کرد.

آن زمان برای ما به انجام همان.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im