اسم حیوان دست اموز ساحل جهش به گروه مخفی با تور ماه عسل

در بین آهنگ ها زمان ایده آل برای جلو زن برای آبرسانی به روی صحنه. با گرمای چراغ بوی عرق از جمعیت و hollering به مایک در مورد روابط است که شما می خواهید فقط می خواهد کار خود را یک دختر را عاشق نوشیدنی. در طول ساحل اسم حیوان دست اموز به فروش می رسد راز گروه نمایش شب گذشته خواننده لیلی Trifilio و bandmates یکنواخت نوشید کنسرو سخت seltzer کلاسیک که سفید است پنجه در بین انتخاب های خود را از آلبوم جدید ماه عسل. شاید آنها تصور سفید پنجه سخنگوی نقش. شاید آنها اجتناب از مصرف هوستون آب. نوشیدن روی صحنه است چه rockstars راست ، به هر دلیل – درست مثل Trifilio داغ مو صورتی – آن را نگاه خوب است.

او داده درونگرا صحنه حضور دارد و هیچ چیز پنهانی در مورد Trifilio عملکرد پررونق از سخنرانان. صدای او در زمان شارژ کامل از آهنگ های او’ طنز, خوب, کانال, خشم, و, پانک راک, نگرش با اجرای موسیقی بیشتر از جوانتر حملات مخاطبان ممکن است متوجه شده ام. آنها بیش از حد شلوغ در نظر گرفتن کبیسه روز به معنای واقعی کلمه — moshing مرحله غواصی و گشت و گذار جمعیت به آهنگ ها که با وجود شکستگی-لادن شعر می تواند در ارتباط با بهار یا تابستان. Trifilio از ذهن نیست هر چند بسیاری از بار او را تشویق آن است.

در طول مجموعه ای از برجسته “6 هفته” یک آهنگ در مورد ‘دوباره پخش همین آهنگ به مدت شش هفته در تلاش برای پیدا کردن یک قطعه از ضربان قلب خود را,’ Trifilio دستور مخاطبان به چمباتمه زدن را به سطح زمین تا زمانی که آنها شنیده ام آهنگ پا زدن در, که در آن نقطه آنها می تواند خود را ادامه خواهد داد pogo چوب معمول است.

Lili Trifilio of Beach Bunny, drinking White Claw at Secret Group in Houston, TX.گسترش

لیلی Trifilio از ساحل بانی نوشیدن سفید پنجه در گروه مخفی در هوستون ،

عکس از جان Amar

برای اینکه عادلانه این نبود Travis Scott rager که در آن اندام می تواند شکستگی تنها با یک قدم اشتباه. به جای مخاطب جایگزین هفت یا بیشتر تکرار مجرم (که یا عشق به گشت و گذار و یا فقط واقعا لذت بردن از هیجان از قرار دادن مهرههای خود را’ خوب بودن در دست غریبه ها) نگه داشته و همه چیز دوستانه و هدایت آنها را از طریق دریا بود که گروه راز شب گذشته.

بخش بزرگی از روح, ساحل, اسم حیوان دست اموز زندگی می کنند نشان می دهد ریشه در این سد-رایگان هنرمند به فن تعامل است. دیدن طرفداران خیلی نزدیک به صحنه است که آنها دست انداز Trifilio میکروفون ایستاده اواسط آهنگ (“ملکه”) و یا حکم یک دور از گروه بالا سپاس طراوت است. مطمئن باند است که در یک مسیر رو به بالا و بزرگتر مراحل آنها به مقصد به بازی در آینده ممکن است حکم چنین صمیمیت. اما بر اساس آخرین شب را نشان می دهد, ساحل, اسم حیوان دست اموز جمعیت شاید ادامه خواهد داد به افزایش جهنم در خود راه کوچک و Trifilio و شرکت. ممکن است بسیار خوب هنوز هم آواز آهنگ بدشانسی عشق جرعه جرعه سفید پنجه در روند.

لیست مجموعه
وعده
Cuffing فصل
مارس
یکدفعه
خانم کالیفرنیا
Colorblind
رویای پسر
Cloud 9
6 هفته
فوریه
پسران
ورزشی
مدل ملکه
Painkiller

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>