اسم حیوان دست اموز ساحل به ماه عسل به راز گروه

هنگامی که لیلی Trifilio مطالعه روزنامه نگاری در دانشگاه او احتمالا پیش بینی نیست پس از آن او را در انفرادی پروژه ساحل اسم حیوان دست اموز شکوفه خواهد به طور کامل تشکیل پاپ-پانک لباس بازی جشنواره مجموعه یا headlining نزدیک فروخته تور ملی در حمایت از خود را به تازگی منتشر, ماه عسل, LP. اوایل تور تگزاس کشش می یابد شیکاگو مبتنی بر عمل جهش را به هوستون در آن روز اتفاق می افتد که تنها هر چند Februaries.

در یک مصاحبه تلفنی اخیر با هوستون مطبوعات, Trifilio مطمئن نیست اگر او به خاطر هر گاو باد بین شهرهای ما در مورد هوستون ابر ستون (ما لوبیا look-a-like بیشتر از نزدیک شبیه یک فویل پیچیده سیب زمینی پخته) اما او می داند که دقیقا چگونه او احساس می کند در مورد شیکاگو ابر دروازه.

“راستش باقلا است و فقط برای خنده و مفهوم کلی. من احساس می کنم این فقط شگفت انگیز هنگامی که کسی بود که: “آره ما قصد داریم به طراحی چیزی با قصد این که یک جاذبه توریستی محبوب.’ آن را با این نسخهها کار! و اگر شما بیش از وجود دارد, آن را به بسیاری از زبان ها در همان زمان. من فکر نمی کنم که هیچ بومی فقط چک کردن باقلا می گوید:” Trifilio.

پس از انتشار دو EPs به عنوان یک عمل انفرادی در ابتدا در سال 2015 Trifilio بعد گسترش ساحل اسم حیوان دست اموز به یک گروه کامل برای ورود به یک نبرد از باندهای او می خواست برای رقابت در.

“به طور طبیعی من نیاز به یک گروه,” او می گوید.

“نبرد نوع به طول انجامید تمام تابستان و با پایان آن ما فقط از نوع نزدیک کردم و واقعا راه آنها صدا و ما دوستان خوبی که در آن نقطه, بنابراین ما فقط تصمیم به ادامه می گوید:” Trifilio از bandmates Jonathan آلوارادو مت Henkels و آنتونی Vaccaro.

Trifilio به یاد می آورد مبارزات خود را به عنوان یک جبهه-زن در شیکاگو مرد موسیقی صحنه “بیشتر گاراژ راک” که در آن او تلاش برای باز کردن باند به عنوان بسیاری از آنها می خواست تنها دیگر نر عمل می کند در این لایحه است. که اسم حیوان دست اموز ساحل رفت و از بازی خانه احزاب به تبدیل شدن به شهر بادخیز عزیزان به فرود Coachella اسلات در این سال ها به مقدار زیادی نشانه هایی از جداول تبدیل شده است.

“حالا که اسم حیوان دست اموز ساحل در برخی از کشش آن است که خنده دار برای دیدن باند از گذشته برسد و می خواهند با هم کار کنند در حال حاضر و مانند:” آه من شما را ببینید.’ که نوع خنده دار را ببینید.”

ساحل اسم حیوان دست اموز مبارک-در واقع-زیبا-غمگین روح است بر روی صفحه نمایش کامل در ماه عسلخود را برای اولین بار تمام تلاش ظهر. باز کردن آهنگ “وعده” است که به معنای برای وافغان با ماشین ویندوز نورد پایین باد دمیده شده و همه در مورد فریاد سابق بیشتر به عقب نسبت به جلو. Trifilio را خواننده راهنمای همیشه متناوب شدت در تولید مجموعه ای به شعر کمتر خوش بینانه تر از ملودی های خود را نشان می دهد. در بالای کر او آواز می خواند: “بخشی از من هنوز هم می خواهد.” چند میله بعد: “بخشی از من هنوز شما متنفر است.” Trifilio پذیرای آهنگ و juxtapositions; مورد علاقه خود را از آلبوم; آن را ناشی از یک “وحشیانه فروپاشی است.”

“من فکر نمی کنم هر چیزی را تا کنون تا آنجا که احساسات go فوق العاده ساده است. Breakups بسیار کثیف است. احساسات همیشه کثیف است. از آن آسان است برای نوشتن واقعا غم انگیز فروپاشی آهنگ اما زمانی که ما از طریق آن احساسات وجود دارد و ممکن است برخی از خشم و یا شما ممکن است خیال بافی ارتباط است. من احساس مانند آن را معمولا چند بعدی است.”

با وجود پوشش lyrically مناطق خاکستری, آهنگ در ماه عسل آنقدر رنگارنگ, پر انرژی, شما ممکن است به خودتان پیدا کنید خندان در این سودا رقص از طریق آن تمام و hollering شعر (در هیچ منظور خاص).

“من فکر می کنم از لحاظ ساختاری اسم حیوان دست اموز ساحل آهنگ نوع مشابه در سبک پاپ آهنگ. شاید که بیشتر نشاط تجدید نظر و شعر بدیهی است که می تواند یک دبی Downer اما من فقط می خواهم بازی خوش بین موسیقی. من فکر می کنم آن را واقعا سرگرم کننده را به بازی زندگی می کنند. آن را در نشان می دهد دیدن رقص مردم است که همیشه یک نماد برای من. زمانی که من می توانم نوشتن چیزی است که مردم می توانند حرکت خود را و سپس آن را در نظر یک کار خوب انجام می شود.”

اسم حیوان دست اموز ساحل در گروه مخفی در شنبه 29 فوریه با زمینه گیاهان دارویی و نیلی De Souza. درب باز در 7 بعد از ظهر در تمام سنین است. این نشان می دهد به فروش می رسد اما وجود دارد یک لیست انتظار شما می توانید دریافت کنید. بازدید thesecretgrouphtx.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>