باقلا ایستگاه کشتارگاه حمله توسط یخ دستور به کارگران پرداخت $610,000

صاحب یک شرق تنسی کشتارگاه هدفمند توسط ماموران فدرال در عظیم مهاجرت حمله موافقت کرده است به پوسته $610,000 به کارکنان خود را برای بازگشت و پرداخت خسارت با توجه به رضایت به منظور ثبت در دادگاه فدرال این هفته است.

پس از 2018 حمله امریکا به وزارت کار شکایت جنوب شرقی ارائه بسته بندی گوشت می آمد گیاه باقلا در ایستگاه و صاحب آن, جیمز برانتلی برای فدرال نقض قانون کار. شکایت متحده برانتلی کارگران پرداخت می شود کمتر از حداقل دستمزد نمی به درستی آنها را برای جبران اضافه کار و موفق به نگه داشتن سوابق کافی.

برانتلی امضا رضایت سفارش ظ روز دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در Knoxville را به وزارت کار مورد به پایان است. آن نیاز به جنوب شرقی ارائه به پرداخت حدود 150 نفر از کارمندان فعلی و سابق در مجموع $610,000 بیش از سه سال است. چک می شود از طریق پست به کارگران آخرین آدرس های شناخته شده و یا با توجه به وزارت کار برای توزیع.

برخی از کارمندان سابق مجموعه ای برای دریافت چک تبعید شده ایم یا هنوز در انتظار به یاد بگیرند که سرنوشت خود را.

برانتلی, 62, آموخته سرنوشت خود را در سال گذشته است. او موفق به دریافت 18 ماه در زندان بعد از شفاعت گناه به dodging 2.5 میلیون دلار مالیات حقوق و دستمزد استخدام مهاجران مستند نشده و پرداخت آنها را به صورت نقدی به 20 سال است. اداره زندانها’ سایت لیست برانتلی به عنوان زندانی در مونتگمری آلاباما با انتشار مجموعه تاریخ برای ژانویه.

برانتلی وکیل نورمن McKellar کاهش یافته است به نظر شنبه ،

در اوایل سال 1988 برانتلی شروع به استخدام مهاجران مستند نشده بیشتر از مکزیک و گواتمالا به کار در کشتارگاه در Helton جاده در باقلا ایستگاه پرونده های دادگاه نشان می دهد.

در ابتدا او نمی زحمت به درخواست برای شناسایی اما در نهایت شروع به درخواست برای شماره امنیت اجتماعی او هرگز تایید دادستان گفت. مدیران در killing floor آن را می دانستند و تشویق کارگران به ارائه شماره های جعلی با توجه به سوابق دادگاه. حداقل 10 کارگران استخدام شده بود قبل از تبعید.

برانتلی به طور معمول نادیده گرفته و مقررات ایمنی و thumbed بینی خود را در حقوق و دستمزد و قوانین ساعت. کارگران صورت نقدی پرداخت می شود ساخته شده در هر نقطه از 6 دلار به 10 دلار در هر ساعت کشتار دام و پوست پوست hosing خون دور و برش لاشه. آنها به طور منظم مشغول به کار بیش از هشت ساعت در روز در کثیف, شرایط نا امن و بدون نقشه کشی اضافه کاری, سوابق نشان می دهد.

ماه قبل از این حمله, این گیاه را به سیستم سپتیک شکست خورده و آلوده به آب چاه در منطقه با E. coli باکتری است.

در مارس 5, 2018, عوامل برای ایالات متحده مهاجرت و گمرک و IRS حمله شرقی ارائه در طول رسیدگی به برانتلی مالیاتی-dodging شیوه های. آنها گرد 97 کارگران در چه رتبه در آن زمان به عنوان بزرگترین کشور مهاجرت محل حمله در یک دهه.

در ماه جولای سال 2019 Knox اخبار گزارش داد که 73 از مردان و زنان دستگیر شده در این عملیات هنوز هم در انتظار بودند به یاد بگیرند که آیا آنها می خواهم اخراج شود. دیگران در حال حاضر فرستاده شده به بومی کشور است.

این حمله باعث شد ملی تیتر یک Netflix, مستند, ایالت, تظاهرات برای اصلاحات مهاجرت و تلاش های شکست خورده توسط قانونگذاران ایالتی برای سفت جریمه برای کارفرمایان که آگاهانه استخدام کارگران ثبت نشده.

آن را نیز وادار به طرح دعوی در دادگاه از هفت سابق کشتارگاه کارکنان که گفت یخ عوامل لعنت راندند و پانچ غیر مسلح کارگران برگزار می شود حداقل یک کارگر با وضعیت حقوقی برای ساعت ها و بازداشت کارکنان بر اساس رنگ پوست خود را.

این مورد همچنان ادامه دارد.

“این فصل را تایید نگرانی های ما است که کارگران هدفمند توسط یخ شد به موضوع فاحش نیروی کار بهره برداری از جمله دستمزد سرقت و شرایط نا امن کار پوشا سال های بسیاری از” جولیا Solórzano یک وکیل با مرکز قانون فقر جنوب نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“در حالی که این حل و فصل فراهم می کند و این کارگران با برخی از مقدار سزاوار رهایی آنها نیز سزاوار عدالت برای بودن با نژاد برفلد و موضوع را به غیر قانونی بازداشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>