خرس بازی در Gatlinburg خانه تعطیلات در حالی که گردشگران اجتماعی فاصله

برای بیش از یک هفته یک گروه از خرس شده است حلق آویز در اطراف یک کلبه ییلاقی روستای تعطیلات, صفحه اصلی, frolicking در برگ و اساسا فقط لذت بردن از خود.

خرس رایج در Gatlinburg اما برای آنها را به ماندن تا برای مدت طولانی غیر معمول است.

دانا Shope شرکت مالک Shopes’ کوه خانه های تعطیلات گفت: این خرس به احتمال زیاد بیشتر آرامش با کاهش تعداد گردشگران در این منطقه است.

“این شگفت انگیز بوده است. آنها هرگز قطع این حد. آن را ممکن است با چند (در واقع صفر) گردشگران در اطراف آنها آرام تر” Shope گفت.

Shope فیلم برداری خرس frolicking در برگ خارج اشاره کرد چه مقدار از آنها به نظر می رسید به لذت بردن از خود.

خرس: خرس به Gatlinburg کابین اجاره دفتر

بیشتر خرس: Gatlinburg خرس تخریب کامیون پس از باز کردن درب نوردی داخل

و…حتی بیشتر از خرس: خرس باز می شود درب ماشین در مقطع دبیرستان می

دو هفته پیش رهبران محلی در Sevier County درخواست می شود گردشگران به ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما می دانیم شما عشق بازدید Gatlinburg, اما در حال حاضر ما در حال پرسیدن که شما با قرار دادن این برنامه در خود نگه دارد و در خانه ماندن و نگه داشتن شما و خانواده خود را امن” خواندن یک نامه ارسال شده در جمعه بعد از ظهر به شهر Gatlinburg را در Facebook صفحه.

“Sevier County برای شما آماده خواهد شد فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای همه” خواندن بیانیه ای مشابه ارسال شده به Sevier County Government صفحه.

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بسته به بازدید کنندگان در مارس 24, در یک اقدام بی سابقه برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

اکثر مناطق این پارک باقی خواهد ماند بسته از طریق آوریل 30.

ملی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به خواست آمریکایی ها به سرعت فرد-به-فرد گسترش ویروس با نگه داشتن شش پا و دور از یکدیگر اجتناب از غیر ضروری سفر و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“کامل بسته بهتر پشتیبانی از تلاش های ما و جوامع محلی که در حال تلاش برای کمک به مردم درک کنند که این منطقه باید یک آهنربا برای شکستن بهار تعطیلات یا سفر غیر ضروری در طول این دوره زمانی گفت:” پارک سخنگوی دانا Soehn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>