زیبا, سر و صدا: LEYA می یابد زمین بین دنیاهای

با این تصمیم به لغو SXSW, گروه های موسیقی از سراسر جهان و سالن در Austin در حال تلاش برای پر کردن شکاف ها و با توجه با وضعیت فعلی آنها پیدا کردن خود را در. یکی از این گروهها است نیویورک-بر اساس تجربی duo, LEYA که پذیرفته شده به عنوان یک مقام رسمی SXSW هنرمند این سال است.

اواز یا موسیقی دو نفری متشکل از Houstonian, Marilu داناون خواننده و چنگ و آدم Markiewicz در ویولن و آواز. این نشان می دهد باید در رفتن و این دو در ادامه سفر خود از جمله توقف در Rudyards در شنبه 14 مارس ،

“ما عاشق تگزاس می گوید:” Markiewicz. “من احساس می کنم مثل ما و یک میلیون دیگر گروههای در حال تقلا برای انجام هر کاری که آنها می توانند. ما قصد داریم برای انجام این کار و شکل آن را,” او اضافه می کند.

LEYA صدا است که بر خلاف هر گونه دیگر است. داناون و Markiewicz ترکیب خود آموزش کلاسیک و موسیقی پاپ به ایجاد فراموش نشدنی و عجیب و غریب برای تلفن های موبایل است که حمل و نقل شنونده را به یکی دیگر زمان آن گذشته و یا آینده است.

داناون با استفاده از عجیب و غریب تنظیم روش و strums در چنگ در حالی که اضافه کردن شبح مانند خواننده به Markiewicz استفاده از ویولن و آواز اپرا. دو گرفتار توجه رپ بروک آب نبات و تیم او رسیده به آنها را به کمک یک موسیقی متن فیلم به او آوانته-garde مستهجن فیلم توزیع شده توسط Pornhub با عنوان I Love You.

“مفهوم تمام چیزی بود که من فکر می کنم واقعا زیبا و قطعا این نوع از چیزی بود که نوع جدیدی از تجربه را برای ما می گوید:” Markiewicz. “من فکر نمی کنم ما حتی می دانستم که کاملا آنچه انتظار می رود اما آن را به پایان رسید تا بودن این بسیار مثبت و دوستانه تجربه بزرگ است.”

فیلم و موسیقی نیست چه کسی خواهد فکر می کنم از زمانی که تجسم یک فیلم مستهجن. این ویژگی های عجیب و غریب زن نما, گی و لزبین, عشق, پشت ارزان زیبایی در ارتباط با اکثر مستهجن. LEYA می افزاید: یک لایه دیگر به آب نبات را دید هنری, مجموعه, محیطی به عنوان تقریبا مجسمه های خود را به بازی سازهای کلاسیک در حالی که دوستداران کردن همه گروه های حاشیه ای خود را بیان فیزیکی عشق به یکدیگر.

“بدیهی است که وجود دارد همه نوع از چیزهایی که شما می توانید فرض کنیم می گوید:” Markiewicz. “شاید به درستی و یا نادرست در مورد رابطه صنعت به طور کلی و یا آنچه در آن ممکن است مانند به یکی از کسانی که در مجموعه اما تجربه ما تا به حال بسیار حرفه ای بود و اگر هر چیزی من فقط احساس واقعا خوش شانس و خوش شانس تمام وقت است.”

“هنگامی که مردم در مورد آن بپرسید من سعی می کنم برای توصیف آن به عنوان یک هنر وابسته به عشق شهوانی فیلم. آن را بسیار نمی خواهم یک استاندارد مستهجن فیلم” توصیف داناون.

از اولین آلبوم خود را احمق, LEYA زمان سه آهنگ از موسیقی متن فیلم و دوباره تصور آنها در طول سال از نوشتن و سفر با هم. آنها اضافه شده و مواد جدید به مجموعه خود و در تاریخ 6 مارس منتشر شد دومین آلبوم سیل رویا.

سیل رویای دعوت شنوندگان به شناور دور به فضا در حالی که افسار به زمین و رایگان از ترس از دست خوش پیشامد میشه به طور نامحدود کردن. این ترکیب زیبا از هارمونی و رویکرد به موسیقی پر کردن ذهن با تصاویر سرب توسط ناخودآگاه شنونده.

داناون و Markiewicz یک مغناطیس قدرتمند به یکدیگر که مشهود است در همکاری خود را. آنها را مدیریت برای ایجاد یک قلمرو با هیچ محدودیت و عمق بی پایان و در عین حال رایگان از گاهی پرمدعا هوا که موسیقی تجربی را می دهد.

“پایان آن را جوش پایین به چیزی که امید است از نوع ساده” می گوید Markiewicz. “به معنای این است که واقعا فقط وجود دارد به عنوان یک ترانه است که کسی می تواند لذت ببرید و امیدوارم که یک احساسی یا مسهل پاسخ.”

“ما فقط در تلاش برای آن را ساده و آسان برای دسترسی و معنی دار در آن حس فراتر از یک ترکیب و یا یک قطعه هنری و یا چیزی که در نهایت بیگانه برای بسیاری از مردم,” او می گوید.

LEYA منتشر شد تصویری برای تک “موج” شامل دو آموزش مبارزان و شاگردان در شائولین کونگ فو. نتیجه خیره کننده بصری خشونت نشان داده رقص مانند دنباله مجموعه به افت وهم آور ترانه و ملودی خواننده.

“من می خواستم برای به تصویر کشیدن چیزی زیبا, اما آن را مانند یک مبارزه” می گوید داناون از چشم انداز خود را. “این نوع از جایی که ما در جهان, شما باید برای پیدا کردن زیبایی در آنچه در مقابل چشمان شما و همچنین این یکی از آهنگ های مورد علاقه من در تاریخ ثبت است.”

داناون و Markiewicz هر دو نوازندگان کلاسیک آموزش دیده و آگاه از آخرتی صدای آنها را می توانید انتخاب کنید اما برای ماندن کاشته شده در حال حاضر. هر دو از هنرمندان با تجربه تلویزیون ماهیت رقابتی موسیقی کلاسیک ساخته شده و یک تصمیم آگاهانه را به یکی دیگر از جاده های هنری.

“ما هر دو تا بازی این ابزار ما هر دو مثل موسیقی پاپ و ما در حال نوشتن آهنگ ها در ابزار ما و این نوع از ساده ترین راه برای توصیف آن می گوید:” داناون. “من نمی خواهد آن را توصیف به عنوان برخی از ترکیبی کلاسیک شاهکار یا چیزی.”

این دو می گوید که آنها در تلاش برای پوشش دادن به انواع موسیقی که در تور و لذت بردن از بودن صورتحساب با گروههای متنوع. در هوستون آنها خواهد بود های شب با هوستون Tee Vee و Vockah ازنو هر دو به همان اندازه یکی از یک نوع هنرمندان اما به طور کامل با صدا های مختلف از LEYA.

“هوستون گیگ تقریبا مظهر نوع مباحث است که ما می خواهیم انجام دهیم می گوید:” Markiewicz.
“آن را پوشش ژانرهای مختلف است که من امیدوارم که خواهد بود واقعا سرگرم کننده است. هوستون همواره برجسته برای ما هوستون اما این فرفره من قطعا پمپ برای آن است.”

LEYA انجام خواهد شد با Tee Vee و Vockah Redu در شنبه 14 مارس در رودیارد را در سال 2010 واو درب در 8 p.m, $10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>