Becky G انجام کامل ادای احترام به سلنا در RodeoHouston

Becky G
NRG ورزشگاه
5 مارس سال 2020

ربکا ماری گومز 10 ساله بود هنگامی که او به نظر می رسد در Sabado Gigante, فوق العاده محبوب و طولانی ترین در حال اجرا زبان اسپانیایی انواع میزبانی توسط افسانه دون فرانسیسکو. در نشان دادن کمی ربکا در لباس بنفش jumpsuit به افتخار او هنرمند مورد علاقه Selena Quintanilla. ظاهر و انرژی در این مرحله خواهد foreshadow ظهور او را به ستاره شدن.

در حال حاضر شناخته شده به عنوان Becky G به Reggaeton و لاتین پاپ, خواننده است یک سری از #1 بازدید زیر کمربند و تور انجام شده و ثبت شده با چنین هنرمندانی مانند J Balvin, Daddy Yankee, Prince Royce, کتی پری, انریکه ایگلسیاس, اسم حیوان دست اموز بد Pitbull و Maluma.

Becky G celebrated her birthday by performing for 60,911 fans at RodeoHouston.گسترش

Becky G جشن تولد خود را با انجام برای 60,911 طرفداران در RodeoHouston.

عکس مارکو تورس

او خود را جشن 23rd تولد چند روز پیش ساخته شده است که عملکرد او در این سال RodeoHouston که بیشتر خاص. او اذعان کرد در توییتر که این امر می تواند او را “بزرگترین نشان می دهد در آمریکا تا کنون.” با پدر و مادر و خواهر و برادر در حضور و غیاب در اینجا در هوستون او با اطمینان به نظر می رسد در گرند چرخش مرحله در مقابل 60,911 طرفداران.

لباس پوشیدن و در کت و شلوار قرمز و چکمه گومز شباهت قوی, لاتین, ابرقهرمان مجهز به دلربا صدا و قاتل رقص حرکت می کند. او شروع مجموعه خود را با این دو اولین آهنگ از اولین آلبوم “ملا بابا” و “دلار”.

چشمک زن یک لبخند واقعی به عنوان طرفداران او را تحسین برای او فرار را از طریق برخی از ویژگی های محبوب مانند “Bubalu”, “مالا میا”, “La Respuesta” و “Dura Remix”. آن را قطعا راضی به خلق و خوی از مخاطبان که منتظر بود به رقص و آواز خواندن همراه به او سرگرم کننده و برقی آهنگ رقص.

بکی دنبال کرد تا با یک مجموعه صوتی که واقعا نمایش زیبا خواننده پس از یک رقص شکستن و تغییر لباس او را بازپس گرفت مرحله برای “غنیمت” و “24/7”.

بزرگترین بازدید محفوظ شد برای پایان دادن به نشان می دهد و به عنوان اولین یادداشت “Mayores” صدا از طریق ورزشگاه جمعیت گرفت. “این آهنگ تغییر همه چیز برای من” اعتراف بکی به عنوان مسیر آغاز شد. او به دنبال آن با “گناه Pijama” یکی دیگر از smash hits.

Becky G's ended her set with a rousing tribute to the late Queen of Tejano Music, Selena Quintanilla.گسترش

Becky G به پایان رسید و او با یک محرک ادای احترام به اواخر ملکه Tejano Music, Selena Quintanilla.

عکس مارکو تورس

و سپس چیزی باور نکردنی اتفاق افتاده است. بعد از چند دقیقه سکوت قوی تردید آکورد از سلنا “Como La Flor” کشیده همه از صندلی خود را. این واقعا الکتریکی استخوان دلسرد کننده لحظه برای هر سلنا فن. زمانی که ضرب و شتم کاهش یافته است و بکی شروع به آواز خواندن و رقص مانند او بت آن را به سادگی جادویی.

در این ویدئو صفحه نمایش جایگزین با فیلم هایی از سلنا گذشته عملکرد در Astrodome در سال 1995 و بکی Sabado Gigante عملکرد.

صدای او ، لبخند و انرژی شگفت آور بود که کامل است. به عنوان کسی که به اندازه کافی و به اندازه کافی خوش شانس به دیده سلنا زندگی می کنند که دوست دارد Tejano موسیقی تا آنجا که من آن را یک هدیه واقعی برای در حضور شب گذشته. من در واقع پرداخت پول برای دیدن کامل ادای احترام به سلنا نشان می دهد توسط Becky G…. او که خوب است.

دیگر باید پرداخت ادای احترام به سلنا در گذشته کاری سال مانند Kasey Musgraves همچنین آواز “Como La Flor” و Prince Royce آواز “No Me Queda Mas” در سال گذشته بازار مال فروشان. اما Becky G را تفسیر به سادگی بیشتر و کامل است. او ادامه داد: با “لا Carcacha”, “Bidi Bidi Bom Bom” و “Baila Esta Cumbia”.

“با تشکر از شما سلنا y gracias هوستون تگزاس فریاد زد:” بکی به او بخشیده خداحافظی و منفجر بوسه سمت جمعیت.

تولدت مبارک بکی G. با تشکر از شما برای عشق سلنا به عنوان آنجا که ما انجام دهد.

Becky G's ended her set with a rousing tribute to the late Queen of Tejano Music, Selena Quintanilla.گسترش

Becky G به پایان رسید و او با یک محرک ادای احترام به اواخر ملکه Tejano Music, Selena Quintanilla.

عکس مارکو تورس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>