آبجو با خدا ممنوع! شراب! بیشتر آبجو! اتمام رستوران اخبار شما از دست رفته این ماه

وجود دارد هرگز یک کمبود آبجو اخبار در ناکسویل. به عنوان آبجو صحنه همچنان به رشد پس از انجام تعدادی از کارخانه های لبنی و همچنین taprooms و میله های زندان است.

در اینجا آخرین آبجو صحنه به روز رسانی به علاوه سایر مواد غذایی و نوشیدنی اخبار شما از دست رفته در ماه فوریه از جمله عمده یک رستوران بسته شدن در شهر گسترش بستنی کسب و کار و اعلام جدید خاورمیانه, رستوران.

جدید آبجو دهانه

نارنجی کلاه Brewing Co., Hardin دره محلی آبجوسازی میزبانی نرم آن باز Feb. 22. این taproom باز است سهشنبه تا یکشنبه. در منوی پرتقال شیرین Nothin’ IPA; لیدی باگ, یک خانه رعیتی دم با آمریکا کریستال رازک; رفتن احساس شیرین تنومند و مه آلود حرکت, نرم, جدید انگلستان-سبک IPA.

متعصب دم شرکت افتتاح شد taproom Feb. 29 پس از دو سال برنامه ریزی است. فن پایه Taproom واقع شده است در 2735 شمال مرکزی سنت و شامل 12 دوار شیپور خاموشی.

متعصب توزیع آن آبجو به حدود 200 رستوران در Knoxville, منطقه, اما برخی از آبجو تنها در دسترس خواهد بود در فن پایه. این taproom حدود 750 متر مربع و می تواند نگه دارید از 50 نفر است.

سنگ مرمر شهرستان آل خانه خود را جشن گرفت افتتاح on Feb. 29. این هنر و صنعت آبجو سالن واقع در 108 جک رقص سنت در وست هیلز. این بار در خدمت تنها محلی آبجو.

شورشی و شهر شراب نوار

شورشی آشپزخانه و شهر شراب نوار بسته شده در پایان ماه فوریه. این دو که به هم متصل بودند داخل شدند و متعلق به اداره شده توسط رستوران توماس بوید.

شهر شراب نوار ماهانه کشیدن از صبحانه حرکت به جو را در این شهر نیز متعلق به بوید. شهر شراب نوار باز در سال 2016 و شورشی آشپزخانه باز در اکتبر 2018.

CJ را Tacos

CJ را Tacos باز کرده دائمی نشسته داخل محل جدید سفارت سوئیت در مرکز شهر ناکسویل. واقع در نیم اشکوب سطح هتل در بالای میز جلو فضای بازسازی شد با تجهیزات آشپزخانه و صندلی می تواند 70.

مشتریان می توانید لذت بردن از CJ تخصص tacos و یا ساخت خود تاکو خط مونتاژ و می تواند الکل از لابی بازار است.

CJ را Tacos کامیون خود ادامه خواهد داد به فروش مواد غذایی و تهیه وقایع است.

OliBea

مرکز شهر با صبحانه نقطه OliBea است نقل مکان به محل جدید خود در 211 S. Central سنت فقط یک بلوک جاده از مکان قبلی آن.

جدید فضای بزرگتر اجازه می دهد تا آشپز و صاحب جفری DeAlejandro به ارائه یک بزرگتر منو صندلی بیشتر مهمانان و خدمت به الکل و قهوه از یک نوار دائمی است.

جدید و آیتم های منو شامل tofo, درهم و برهم, جو, نخود panisse و چندین جدید سالاد.

Naf Naf کوره

خاورمیانه رستوران Naf Naf کوره در حال آمدن است به 126 N. سدار بلاف.

“Naf Naf” است که در زبان عبری به صورت “فن شعله” بیان دعوت نامه برای خانواده و دوستان خود را جمع آوری و به اشتراک گذاری یک وعده غذایی.

رستوران شامل build-your-own پیتا یا کاسه با مواد تشکیل دهنده مانند برنج باسماتی, حموس, کوسکوس, کباب ترکی مرغ, استیک یا فلافل.

حق رای دادن مکان های در نه کشورهای دیگر است و این محل برای اولین بار است که در تنسی است.

Cruze مزرعه

شرق ناکسویل مبتنی بر Cruze مزرعه خود را باز سوم بستنی, مغازه, صاحب کالین Cruze Bhatti گفت ناکس اخبار در اواخر فوریه. فروشگاه باز خواهد شد در کنار درب به Ogle برادران کلی فروشگاه در 1640 پارکوی در سویرویل.

انتظار از 2000 فوت مربع فروشگاه به تقلید از مرکز شهر ناکسویل فروشگاه. آن است که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید در این تابستان خواهد شد و فروش نرم همان خدمت بستنی طرفداران می دانید و عشق است.

علاءالدین کافه

صاحب رستوران Al Albanna نقل مکان کرد و علاءالدین هم دلی از شمال ناکسویل به غرب تپه ها و تغییر نام آن علاءالدین کافهاما رستوران مدیترانه ای/سبک آمریکایی باقی می ماند همان.

در حال حاضر واقع در 7025 کینگستون Pike, آن را هنوز هم ویژگی های ظروف مانند استیک-در-یک-ساس, بره, gyros, برگر, بخارپز ساندویچ و دسر خانگی.

Albanna تا به حال عمل شمال ناکسویل فروشگاه از سال 1998 و افتتاح فروشگاه جدید در ماه ژانویه است.

خرچنگ سگ کامیون مواد غذایی

خرچنگ سگ کامیون مواد غذایی از تنسی جدید کامیون مواد غذایی در حال حاضر عامل در ناکسویل. کامیون مواد غذایی خدمت کرده است در مکان هایی مانند شاه توت, مزرعه, Brewery, نارنجی, کلاه Brewing Co. و هی خرس.

این بخشی از یک زنجیره ای از مواد غذایی کامیون در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است. این منو شامل رول خرچنگ, خرچنگ, رول, رول میگو و آووکادو پر شده با لوبیا سیاه و ذرت سالسا, مرغ بوفالو و یا خشکیده تن ماهی.

رقص گسترش می یابد

رقص آپالاچی اغذیه فروشی و مشروب فروشی در تاونسند در حال گسترش است آن نوار ، 1000 فوت مربع گسترش شامل دو پیاده روی در کولرهای اضافی دبستان فضا و نوار بزرگتر با بیشتر صندلی.

علاوه بر تسلیم خواهد شد و به دنبال اضافه کردن اتاق آبگرم سرپوشیده/استخر در فضای باز و اضافی محل برگزاری عروسی است. که ساخت و ساز آغاز خواهد شد در 2021.

رقص ربوده سابق مدیر کل شورشی آشپزخانه مت Burk. Burk خدمت خواهد کرد به عنوان جبهه-از-خانه مدیر و خدمه شراب.

یکی دیگر از جیمز ریش نامزدی برای منطقه آشپز

Cassidee Dabney اجرایی آشپز انبار در مزرعه توت در Walland شده است به نام یک نیمه نهایی برای بهترین آشپز در جنوب شرقی جایزه از جیمز ریش پایه و اساس است.

Dabney بود به نام نیمه نهایی و فینالیست سال گذشته است. این سال را نهایی اعلام خواهد شد مارس 25.

سابق ناپل صاحبان نشر کتاب آشپزی

ناپل ایتالیایی رستوران بسته شده در مارس 2019 اما در حال حاضر شما می توانید دستور العمل های چند تن از خانواده که متعلق به آن است.

باب و بکی Luper منتشر کرده اند یک کتاب آشپزی “باب و بکی Luper رستوران ی دستور غذاها” با دستور غذاها مانند سس مارینارا سس آلفردو و رزماری mushrooms.

برنا McDermott یک خبرنگار کسب و کار پوشش مواد غذایی و خرده فروشی املاک تجاری و رشد. او را می توان در رسید [email protected] دنبال همراه با کار خود را در توییتر @_BrennaMcD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>