مزایای ناکس اخبار اشتراک در طول شیوع کروناویروس

شما می توانید نقش حیاتی در ساخت محلی نگاری در دسترس در طول این تاریخی شیوع کروناویروس.

با اشتراک شما می توانید کمک به روزنامه نگاران ما نگه کسانی که در قدرت در اینجا در ناکسویل و در سراسر ایالت تنسی — پاسخگو باشد.

در اینجا 6 مزایای Knoxville News Sentinel اشتراک:

اول از همه, شما در میان اولین برای یادگیری در مورد آخرین اخبار شخصی, اخبار, هشدار تلنگر از طریق یک ماکت دیجیتال چاپ مقاله دسترسی به معاملات منحصر به فرد و بیشتر با یک اشتراک.

اشتراک شما به ارمغان می آورد ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تحت پوشش دیجیتال

این ناکس اخبار برنامه همچنین اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید به قدرت ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما را وادار به انتخاب فیلم و عکس و داستان های شما می خواهید برای دیدن از نشویل, Memphis, ققنوس, میلواکی, Indianapolis و بیش از 100 خواص دیگر در سراسر ایالات متحده است.

دسترسی به دو برنامه

Knoxnews.com ارائه می دهد دو برنامه – ناکس اخبار و Knoxville News Sentinel e-Edition. هر برنامه می تواند شخصی را به میل خود. این ناکس اخبار برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه و تنظیم هشدار های خبری. این Knoxville News Sentinel e-نسخه اجازه می دهد تا برای آسان و سریع مشاهده از ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز.

پیشنهاد ویژه: صرفه جویی در اشتراک امروز

به روز بمانید با اخبار هشدار

از طریق Knox, اخبار, برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید بدانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. آرام زمان برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

دسترسی سریع به محلی و ایالتی coronavirus شماره, اطلاعات در مورد امن تر در خانه سفارشات و نیاز به دانستن آخرین اخبار.

خبرنامه ها از جمله نسخه جدید ما در coronavirus

برای حفظ مشترکین ما اطلاع در مورد طیف وسیعی از مسائل ما با ارائه مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. از همه مهمتر ما باید یک نام تجاری جدید کروناویروس عضویت در خبرنامه که در آن ما به طور خلاصه روز اخبار و چگونه آن را تحت تاثیر شرق Tennesseans. ما روزنامه نگاران نوشتن آن را بر اساس آنچه دیده اند و شنیده ام که بعد.

شما همچنین می توانید دریافت 5 مقالات به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل. ما همچنین ارائه مشترکین منحصر به فرد در خبرنامه ای که به شما معرفی به روزنامه نگاران ما و به شما می دهد یک behind-the-scenes look at the top stories و چگونه خود را به اشتراک صندوق کمک می کند تا ما روزنامه نگاری.

دسترسی به E-Edition

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-Edition یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق Knoxville News Sentinel e-Edition نرم افزار. بدون توجه به جایی که شما در آن وجود دارد.

دسترسی نامحدود به رسانه های دیجیتال

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به ما ویدئوها, گالری عکس و داده های تعاملی تصاویری. ما livestream کنفرانس های مطبوعاتی بنابراین شما می توانید به طور مستقیم از رهبران و مقامات بهداشت عمومی.

صرف زمان پایین خود را با گذشت زمان از نقاشی های معروف راک در دانشگاه تنسی را 360 درجه تور Knoxville, خیره کننده ترین خانه و یا پیوستن به یک ویدیو سوار بر یک موتور سیکلت در کنار محبوب و خائنانه داستان اژدها دم اژدها در کوه های اسموکی.

چگونه می توانم برای ناکس خبر ؟

در حال حاضر ما یک پیشنهاد ویژه برای اشتراک. ما بازدید صفحه اشتراک را به استفاده از این زمان محدود ارائه می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>