بنت: ISP Dereg نشده صدمه زدن امنیت عمومی ارتباطات

ریچارد بنت با تکنولوژی بالا فروم موسس و WiFi پیشگام گفت: پهنای باند را از دست داده و ترافیک در طول همه گیر نشان می دهد FCC باید یک زمان سخت قانع کننده یک دادگاه فدرال که خود ISP زدایی نیست تاثیر منفی ایمنی عمومی چون که انتقاد شده است حوادث پیشی گیرد.

بنت ساخته شده است که بحث در نظرات به FCC در دادگاه بازداشتگاه که مسئله بازگشت به FCC. در موزیلا V. FCC ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار تایید اکثریت قریب به اتفاق FCC را تا سال 2017 بازگرداندن آزادی اینترنت (RIF) اما گفت: FCC را شکست به توضیح تاثیر آن بر امنیت عمومی ارتباطات بود خودسرانه و هوس باز.

در یک وبلاگ خلاصه اش پر بنت گفت که برای یک چیز سفارش نیست به طور مستقیم تحت تاثیر قرار ایمنی عمومی به دلیل تحت قبلی باز اینترنت جهت که RIF منظور جایگزین امنیت عمومی ارتباطات بوده و معاف از بی طرفی خالص قوانین.

مرتبط با: بنت می گوید: صرفه جویی در اینترنت عمل کرده است, این همه اشتباه

بنت به نام دادگاه عمومی ایمنی بازداشتگاه “کمی زود رنج” از آنجا که آن را تایید و برخی ادعا می کند که در همه گیر محور حقیقت به نظر می رسد “کاملا عجیب و غریب است.”

او گفت: کسانی که در بالا بردن ایمنی عمومی نگرانی در مورد RIF سفارش می گویند عمومی آسیب است زیرا که “اجازه می دهد تا وب سایت اپراتورها به ‘شتاب’ ترافیک خود را با پرداخت هزینه به Isp ها اگر امنیت عمومی نمی کند و یا نمی توانیم به پرداخت هزینه ها است.”

برای مثال او گفت: دادگاه با اشاره به کالیفرنیا ابزار عمومی کمیسیون که پیش بینی RIF سفارش خواهد بود “عمیقا مختل” توانایی دولت و دولت های محلی “به ارائه جامع و به موقع اطلاعات به یک بحران است.”

این “سند چشم انداز آخرالزمانی مطلق فاجعه” که متقاعد دادگاه به بازداشتگاه عمومی ایمنی پرسش ها را تكذيب و توسط این واقعیت است که “آمریکایی ها نه فقط در گرفتن خدمات خوب از مسکونی خود را ارائه دهندگان خدمات آنها در حال گرفتن خدمات که در میان COVID-19 بیماری همه گیر.”

او گفت: عذاب و دل تنگی سناریو است panned به خاطر آن بود که “آشکارا هذلولی” از شروع. “در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر در حال انجام در سراسر کشور و در سراسر جهان تست اینترنت ظرفیت عملکرد در ایمنی اضطراری است که نیروهای اینترنت برای حمل 25%-50% ترافیک بیشتر (و حتی در برخی موارد) از آن به طور معمول می کند. بهداشت عمومی در سیستم های فدرال و ایالتی و محلی سطح در ادامه به عملکرد قابل توجه و بدون حادثه.

مرتبط با: بنت می گوید اولویت بندی پرداخت می شود لزوما به معنی تخریب

“هر روز در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی جریان یک جلسه عمومی از طریق Facebook و چندین وب سایت های خبری با وجود تلاش های برخی برای سانسور این ارتباطات است. سیستم عامل رسانه های اجتماعی و شبکه های مماس با تفسیر در گیر درست و نادرست است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال کار تحصیل و مونتاژ عملا از طریق شبکه های خصوصی مجازی, ویدیو کنفرانس, سیستم عامل و webcasting. در حالی که برخی از کاربران تجربه slowdowns در خود مدیریت شبکه های وای فای آن را عادلانه می گویند که هیچ کس قادر به برقراری ارتباط در حساب خود را از ناتوانی در پرداخت QoS [کیفیت خدمات] هزینه.”

وی زوم ویدئو کنفرانس ابزاری است که منفجر شده و طی این پناهگاه در خانه روز از COVID-19. بنت اشاره می کند که خدمات و رشد کرده از 10 میلیون مشتری تنها چند ماه پیش به 200 میلیون نفر است. “این یکی از مهمترین و خواستار برنامه های اینترنت برای رسیدگی به دلیل آن است تحمل کمی برای تاخیر و پهنای باند بالا مورد نیاز در هر دو پایین دست و بالادست طرف. اما آن کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>