برنی ساندرز معلوم جمعیت جوان در سنت لوئیس

برای بزرگنمایی کلیک کنید Sen. Bernie Sanders spoke to a packed house in St. Louis. - THEO WELLING

  • تئو وللینگ
  • سناتور. برنی ساندرز صحبت کرد و به خانه بسته بندی شده در سنت لوئیس.

ایستاده در مقابل جمعیت هزار نفر در Stifel تئاتر سناتور برنی ساندرز خواسته جمعیت یک سوال مهم.

“آن ‘میسوری’ یا ‘ميسور-ah?'”

جمعیت پاسخ داد بصورتی پایدار و محکم با پاسخ صحیح از “میسوری.”

ساندرز متوقف در سنت لوئیس صبح امروز برای یک کمپین تجمع یک روز جلوتر از دولت دموکراتیک اولیه. خارج از تئاتر خطوط پیچیده در اطراف بلوک به در کنید. مردم ریخت و به این رویداد به عنوان ساعت گذشت. تقریبا هر صندلی در Stifel پر شده بود. هیچ معترضان ایستاده بودند در گوشه و فقط فروشندگان خیابانی فروش دکمه و پیراهن.

در مقایسه با رقیب خود سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ساندرز به خود جلب کرد بسیار جوان جمعیت. بسیاری از شرکت کنندگان در رای گیری شد در اول يا دوم انتخابات است. در بایدن تجمع در صبح روز شنبه دانش آموزان دبیرستانی به نظر می رسید به اقلیت. در Stifel به نظر می رسید این نقش ها معکوس است.

وجود گسترده تنوع به عنوان مردم از همه نژادها و اقوام در بر داشت کرسی های خود را. حتی داوطلبان به دنبال الگوی تنوع در سن و نژاد.
 
کاملا متضاد بقیه از جمعیت بود و مارتا غرب است. در 87 سال, غرب بیرون آمد و به شنیدن این مسائل است. او هنوز به ارتکاب به یک نامزد این انتخابات اما تا به حال او را از وظیفه مدنی.

“من یک اوباما, نماینده, یک جسی جکسون نماینده کلینتون یک نماینده” در غرب ذکر شده است. “من همیشه باقی مانده از تحصیل به دلیل یک چیز است.”

که در آن نقطه غرب motioned به “سیاه به رای ماده” را فشار دهید. او شنود گذاشته پای او به همراه موسیقی و منتظر ساندرز را به مرحله.

کارسون ویلیس 21 ساله سنت Louis دانشگاه, دانش آموز, نشسته, چند راهرو تا از غرب است. ویلیس و دوستان خود را وجود دارد برای نشان دادن حمایت خود را برای ساندرز و تغییر او را ترویج.

“من نمی سود از ساندرز’ سیاست به جز شاید ‘مدیکر برای همه,'” ویلیس گفت. “با رای من, من فقط می خواهم برای کمک به افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از من انجام دهد.”

با توجه به صبرا Teel, 22, او یکی از افراد که ساندرز’ سیاست کمک خواهد کرد. Teel یک همجنسگرایان زن که یک مادر در پایان این سال است. برای او ساندرز’ سازگار با رکورد خود را برای مبارزه با LGBTQIA+ افراد و محیط زیست سیاست های کلیدی است. او اعتماد او را به ایجاد یک تاثیر ماندگار در مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا.

“من می خواهم فرزند من به یک سیاره به رشد می کنند و من می خواهم که برای خودم به عنوان” Teel گفت. “من اعتماد [ساندرز] برای محافظت از حقوق من و کودک من حقوق است.”

زمانی که سناتور وارد مرحله حدود 11:30 صبح مردم در میان جمعیت رو به پای خود و با تشکیل یک موج آبی “برنی 2020” نشانه. ساندرز افتتاح شد سخنان خود را با نقل قول از نلسون ماندلا: “آن را همیشه به نظر می رسد غیر ممکن است تا زمانی که آن را انجام شده است.”

حزب دموکرات نامزد امیدوار صحبت در مورد چند تا از ایده های خود را در مجموع در حدود 40 دقیقه است. اغلب این سناتور را متوقف خواهد کرد و بپرسید “است که مانند رادیکال ایده؟”

ساندرز در مورد نابرابری ثروت فرگوسن و سنت لوئیس’ تاریخچه نژادپرستی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و تغییر آب و هوا. او همچنین صحبت در مورد چگونه او را به صدور یک فرمان اجرایی به قانونی کردن ماری جوانا در سراسر کشور و کار برای پاک کردن پرونده از کسانی که تا به حال ماری جوانا اتهامات مرتبط با.

بسیاری از بار ساندرز مواجه شد و با تشویق ایستاده. او برای اولین بار از بعد از ظهر آمد او در مورد سقط جنین. جمعیت بی خانمان به یک شعار از “برنی! برنی! برنی!” هنگامی که نامزد صحبت از electability و سوال شد که بهتر نامزد به ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت بود.

“ما در حال ایجاد یک جنبش” ساندرز گفت. “ما در حال رفتن به تبدیل این کشور است.”

در مرحله ساندرز تایید شد رژه سنت لوئیس ترقی خواهان از جمله شهر خزانه دار Tishaura جونز, دولت, Rep. Nasheeli Aldridge, شهرستان Alderwoman مگان سبز در کنگره نامزد کری بوش و سارا کاتز از 上良村 کارشناسی و کارشناسی ارشد اتحادیه کارگران.

Aldridge صحبت از ساندرز’ ثبات و مبارزه برای کار مردم است.

“اجازه دهید انتخاب کسی که برای 99 درصد نه 1 درصد” Aldridge گفت. او پس از آن به پایان رسید با ساندرز’ شعار: “نه من. ما.”

این بود که جونز’ برای اولین بار عمومی حمایت از Sanders.

“فردا روز تولد من است,” او گفت:. “و من می خواهم برنی ساندرز را به نفع خود میسوری.”

بوش که تایید شده توسط ساندرز در گذشته معرفی سناتور ورمونت به سنت لوئیس جمعیت. او تحت فشار قرار دادند و مردم به خارج و رای فردا و به همراه دیگران به پای صندوق های رای با آنها.

“این است که ما لحظه” بوش به جمعیت گفت. “ما نمی دانیم که ما در ساخت تاریخ در خیابان های فرگوسن. شما نمی دانید که شما در یک تاریخ ساخت لحظه تا زمانی که شما در آن هستند. این است که تاریخ ساخت لحظه.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>