بری مزارع طول می کشد اقدامات احتیاطی برای باز کردن در میان همه گیر

اجازه توت چیدن begin — از راه دور است.

با توت فرنگی-چیدن فصل تنظیم برای شروع بعد از این ماه مارتا و جان واگنر از بهار هیل واگنر بری مزرعه در حال مصرف اضافی احتیاطی برای بازدید کنندگان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این در سال هشتم خود را به روی عموم باز – شوهر-و-همسر duo گفت: آنها را پیاده سازی یک برنامه به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان. آنها همچنین باید دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های راه اندازی در سراسر تقریبی هکتار از تکه های توت فرنگی در شمال Maury املاک شهرستان.

علاوه بر این مزرعه بازدید کنندگان را به شستن دست های خود را قبل و پس از برداشت به منظور پیروی از توصیه های تعیین شده توسط دانشگاه تنسی مرکز سود کشاورزی است. این طرح همچنین خواستار تهاجمی تمیز کردن برنامه از مزرعه امکانات.

“ما شکل که ما می توانیم 10 تا 15 خانواده ها و جدا کردن آنها در تمام زمینه ها گفت: John Wagner او به عنوان صرف یک بعد از ظهر کشیدن علف های هرز در مزرعه.

مزرعه را نیز محدود کردن دسترسی به یک ساختمان که در آن انواع توت ها وزن هستند و خریداری شده است. تمام معاملات را در خارج.

“ما استفاده از دستکش در معاملات … به طوری که هیچ چیز آلوده” مارتا واگنر گفت.

برای اطمینان از امن فاصله, وانت باید ثبت نام برای یک ساعت دو اسلات برای بازدید از مزرعه. تنها افرادی که امضا خواهد شد مجاز در اموال

دولت چیدن عملیات می تواند همچنان به عنوان طولانی به عنوان مناسب اقدامات لی گفت: Maddox, تنسی, مزرعه دفتر مدیر ارتباطات است.

در جامعه روستایی از Hampshire, درست کردن Natchez Trace, Deana Naddy گفت: او قصد دارد برای باز کردن زغال اخته مزرعه کوهستانی قلمرو عمومی در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن

زمانی که قلمرو کوهستانی باز Naddy سابق دانشیار دانشکده پرستاری در دانشگاه کلمبیا State Community College گفت: این عملیات را از فروشگاه کوچک و سرپوشیده توزین منطقه باقی خواهد ماند بسته شده است.

“این یک هوای تازه فعالیت” Naddy گفت که شیوه های کشاورزی پایدار بر روی زمین که قرار داده شده است در حفاظت اسایش. “این در طبیعت است. آن است که بسیار ارزشمندی به مردم ارائه خوب, آلی, مواد غذایی مغذی. اگر ما نمی مراقبت از زمین ما نمی خواهد که هر چیزی..”

مایکل دووال از زنبور عسل, Sweet Berry Farm گفت: Lewisburg عملیات همچنین قصد دارد برای باز کردن در یک زمان مشابه با اضافه شدن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما می تواند یک دوجین عملیات مانند این در Maury شهرستان و آن را نمی خواهد به اندازه کافی” جان واگنر گفت: از عمل خود محبوبیت.

گردشگری کشاورزی درآمد سه برابر شده از سال 2002 تا سال 2017 افزایش از رقم 704 میلیون به حدود 950 با توجه به وزارت کشاورزی سرشماری کشاورزی. گردشگری کشاورزی عملیات اختصاص 5.6 درصد از تمام مزرعه درآمد در سال 2017. داده ها از مطالعه حذف از wineries که شامل در سال 2002 2007 و 2012.

با خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و سیاستمداران اصرار مردم را به وحشت خرید, John Wagner گفت: این ویروس ممکن است منجر به منافع عمومی کشاورزی محلی.

“گاهی اوقات ما چهار نسل دور از زندگی بر روی زمین” John Wagner گفت. “آنها نمی دانند که در آن مواد غذایی می آید از آنها هیچ نگرانی برای مواد غذایی خود را. مکان های کمی شبیه به این من فکر می کنم انجام یک کار بهتر با کمتر از مواد شیمیایی. با این تاج-چیز — اگر چیزی از آن بیرون می آید— شاید مردم را درک خواهد کرد که مواد غذایی خود را بسیار مهم است و باید آن را نزدیک به خانه. بهتر است مواد غذایی است. وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک توت فرنگی تازه.”

برای کسب اطلاعات بیشتر:

واگنر بری مزرعه: wagnerberry.com و یا (931) 486-0337.

قلمرو کوهستانی: www.deannanaddy.com یا (931) 285-2543

زنبور عسل و توت شیرین مزرعه: www.beesweetberryfarm.com یا (615) 516-6998

[email protected] @MikeChristenCDH

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>