Beshear: تجمع جمعی از جمله در شخص کلیسا را به خود قرنطینه سفارشات

LOUISVILLE, Ky. – ایالت کنتاکی سربازان در حال حاضر به ثبت شماره پلاک هر کسی که طول می کشد در یک فرد در خدمات کلیسا و یا هر جرم جمع آوری و با اشاره آن دسته از رانندگان به ادارات بهداشت محلی که منظور خواهد شد 14-روز قرنطينه.

که منظور از رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear در شب جمعه, به عنوان او یافت تلاش برای حفظ Kentuckians از بیشتر گسترش COVID-19.

و در لوئیزویل شهردار گرگ فیشر شانه ای بالا انداخت نامه ای از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که گفت فیشر بود متخلف در آزادی مذهبی محرومیت churchgoers از برگزاری رانندگی در خدمات کلیسا پارکینگ.

“درک می کنم که این تنها راهی است که ما می توانیم اطمینان حاصل شود که شما تصمیم نمی کشتن کسی دیگری” Beshear گفت.

سرکوب می آید که حدود شش کلیساها در سراسر کشورهای مشترک المنافع هنوز برنامه ریزی برای برگزاری فرد خدمات این عید پاک تعطیلات آخر هفته Beshear در روز جمعه تایید کرد. اما در سراسر کشور اکثریت قریب به اتفاق از کلیساها بودند زیر قوانین, او گفت:.

این سیاست جدید نمی شود به کسانی که حضور در رانندگی-در خدمات هر چند Beshear تاکید کرد که مردم نیاز به ماندن در داخل اتومبیل خود را پارک 6 فوت از هم جدا و این موارد را نمی توان گذشت و خارج خودرو.

Beshear است که ترک آن را به رهبران محلی مانند فیشر برای درخواست سفارش به درایو در خدمات اگر آنها را مشاهده کنید مناسب.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: به دنبال همراه برای آخرین اخبار

در نامه ای به فیشر مک کانل گفت: او پشتیبانی نمی کند غیر مسئولانه بوده و برخی از کلیساها جلسه در باز سرپیچی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رهنمودهای اما که “افراد مذهبی نباید به طور خاص برای disfavored درمان است.”

درایو در خدمات مطابق با دستورالعمل CDC برای کاهش انتقال COVID-19, مک کانل گفت: “دولت نه تحمیل مشابه فروشی ممنوعیت تجمعات مردم در وسایل نقلیه برای مقاصد تجاری — از جمله بزرگ قاچاق به شدت خرده فروشی عملیات فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری از دیگران است.”

“همانطور که همه ما متحد برای مبارزه با COVID-19, Kentuckians مثل همه آمریکایی ها با تکیه بر ایمان خود را به جوامع برای راحتی و ارشاد به خصوص در طول مقدس ایام عید پاک و عید فصح” مک کانل نوشت: در روز شنبه در نامه ای به فیشر.

نامه پژواک یکی از وکلا در اولین لیبرتی موسسه که به نمایندگی در آتش کلیسای مسیحی در 5627 جدید قطع جاده کلیسا در مرکز بحث در لوئیزویل که در آن کشیش چاک سالوو ادامه داد: برای میزبانی خدمات پارکینگ.

اواخر جمعه در کلیسا ثبت یک دادخواست در دادگاه فدرال با استناد به کنتاکی مذهبی آزادی عمل و درخواست به صورت یک سفارش محدود به بلوک فیشر و شهر از جلوگیری از کلیسا از میزبانی رانندگی در خدمات.

کلیسا و اعضای آن رنج می برند “آسیب جبران ناپذیر” نه قادر بودن برای جشن گرفتن یکی از مقدسترین روز در ایمان مسیحی با توجه به درخواست های واصل در دولت غربی منطقه.

وکلای مدافع برای کلیسا اشاره کرد که فیشر است که هنوز هم اجازه می دهد رستوران ها برای انجام وانت سفارشات و برخی از فروشگاه های خرده فروشی به فرد ترافیک با “… شهروندان سرگردان پارکینگ و راهرو …”

Q&A: لویی شهردار گرگ فیشر مذاکرات عید پاک, خدمات پرستاری در خانه, PPE

کلیسا موافقت خود را پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل از CDC, با توجه به پر کردن دادگاه.

این مورد اختصاص داده شده است به ایالات متحده در منطقه قاضی جاستین واکر یک مک کانل متحد.

آنلاین سوابق دادگاه در شب جمعه نیست نشان می دهد زمانی که اورژانس حرکت به صورت یک سفارش محدود شنیده خواهد شد.

در پاسخ به مک کانل نامه فیشر روز جمعه گفت او را نمی بیند اقدامات خود را به عنوان متضاد با حقوق مذهبی.

“آنچه من انجام است درخواست از مردم برای استفاده از قضاوت خود را برای کمک به ما در شکست دادن ویروس,” او گفت: “بعد از ظهر جمعه در جلسه. “ما یک کشور که در آن جدایی کلیسا و دولت بسیار مهم است و من قطعا یک مدافع است اما کار من این است که برای محافظت از زندگی به عنوان بسیاری از به عنوان من می توانم.”

فیشر گفت: لویی مقامات را در پاسخ به هر گونه اجتماعات کلیسا و ارائه “اطلاعات در مورد اثرات منفی مجامع عمومی در طول بیماری همه گیر.”

که شامل افسران پلیس از رفتن به کلیسا پارکینگ و توزیع جزوات با بهداشت عمومی اطلاعات است. فیشر گفت که او علاقه مند بود در مصرف آن بیشتر گفت که او نمی خواست یک “مرحله نهایی مسابقات.”

لویی مترو افسران پلیس نیز ضبط پلاک اتومبیل در رانندگی-در خدمات و به اشتراک گذاری این اطلاعات با وزارت بهداشت و درمان پس از آن می تواند ارائه شرکت کنندگان با اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 فیشر گفت.

“علم روشن است” شهردار گفت. “این ویروس نیست در مورد مراقبت از, ایمان, خانواده, سنت یا عشق. این فقط می خواهد به گسترش به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

دادستان کل دانیل کامرون همچنین وزن در و گفت: “تا زمانی که Kentuckians مجاز به رانندگی را از طریق فروشگاه های مشروبات الکلی در رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در طول COVID-19 pandemic, قانون مستلزم آن است که آنها نیز باید مجاز به شرکت در رانندگی-در خدمات کلیسا و سازگار با سیاست های موجود برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

مرتبط با: اولدهام County health مدیر خواستار کلیساها به برگزاری رانندگی در خدمات

فیشر گفت: تفاوت بین یک مغازه مشروب فروشی از طریق درایو و درایو در خدمات کلیسا است که میزان خودروهای جمع با هم. او در بیانیه ای رسمی به منظور منع اشاره کرده است.

اگر چند متحده معاف خدمات مذهبی از محدودیت در گردهمایی با هدف کاهش این ویروس را گسترش کنتاکی را می سازد هیچ تمایز میان “ایمان بر اساس” حوادث ballgames و یا کنسرت. تمام ممنوع است.

برخی از رهبران مذهبی باید گفت که این ممنوعیت سر حقوق محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی و کنتاکی را اساسی است. در مسئله این است که آیا این آزادی در عمل به دین درگیری با خوب بیشتر در یک اورژانس پزشکی است.

“آزادی برای حضور در خدمات عبادت است و یکی از مهم ترین حقوق به عنوان تضمین شده توسط قانون اساسی ایالات متحده گفت:” ساموئل Crankshaw از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از کنتاکی.

قانون اساسی را اعطای مقامات دولتی توانایی استفاده از اورژانس قدرت ACLU گفت. و در این مثال مقامات دولتی ممکن است به طور موقت محدود این نوع از تجمعات با توجه به شرایط فوق العاده از COVID-19 بیماری همه گیر.

“با این حال هیچ گونه محدودیت باید بر پایه علمی و مبتنی بر حقیقت توصیه های بهداشتی کارشناسان” Crankshaw گفت: در ایمیل به پیک مجله. “در میان COVID-19 گیر این کارشناسان معتقدند که اجتماعات بزرگ مطرح فوری و قبر خطر برای سلامت عمومی است. این توصیه ها باید تحت ثابت و موشکافی شدید برای اطمینان از آنها باقی می ماند مربوطه و که وجود دارد هیچ دیگر کمتر محدود اقدامات در دسترس است.”

قبلی: کشیش پاکستان برای برگزاری عید پاک خدمات و حتی پس از گرفتن Beshear توقف سفارش

این اولدهام شهرستان در بخش بهداشت و درمان خواست کلیساها به رها کردن برنامه های خود را برای میزبانی از عید پاک خدمات در لا گرنگ رانندگی در تئاتر این آخر هفته.

استفان Sauerbeck صاحب Sauerbeck خانواده درایو کرد که حدود نیمی از کلیساها بود لغو برنامه های خود را برای شرکت در رانندگی-در خدمات. دیگران او گفت: احتمالا انصراف از, در بخشی به دلیل هوای نامساعد آب و هوا انتظار می رود در روز یکشنبه.

“به این تصمیم تبدیل شده است بسیار عمومی و فرود با بخش بهداشت محلی من تشویق شهرستان اولدهام خانواده و همسایگان و دوستان به دنبال رژیم صهیونیستی است. Beshear درخواست تجدید نظر دیروز به Kentuckians به عبادت از خانه در طول این زمان بسیار خاصی گفت:” ترزا Gamsky, Oldham مدیر بهداشت عمومی.

مرتبط: چگونه لویی کلیساهای خلاق شدن برای جشن عید پاک

خبرنگار متی Glowicki کمک به این گزارش. رسیدن به خبرنگار ساوانا Eadens در [email protected], 502-381-9498 و یا در توییتر @savannaheadens.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>