علاوه بر NFL در اینجا چگونه Tennessee Vols lineman Trey Smith می خواهد به صرف زمان پس از کالج

تنسی offensive lineman Trey Smith یکی از چشم انداز بالا در سال آینده پیش نویس NFL.

اسمیت کرده است یکی در تنسی توهین آمیز مقابل پس از پیوستن به این برنامه در سال 2017 به عنوان یک ستاره پنج چشم انداز. او انتخاب شده به ازای ارشد خود را فصل با جلد هر چند که سهام بالا بود به عنوان یک تازه وارد.

او خواهد بود که برای اولین بار UT offensive lineman به پیش نویس پس از ژاک Fulton در سال 2014. اما اسمیت قصد دارد پس از تنسی بسیار عمیق تر از آن است.

به عنوان مهمان در “برش” تنسی فوتبال پادکست میزبانی VFL فیلم’ Kasey Funderburg اسمیت گفت که او می خواهد به استفاده از منابع مالی که او را بدست آورده و از کار حرفه ای خود را به عقب و کمک به دیگران است.

“من نمی خواهم برای دیدن مردم مبارزه ، “من نمی خواهم برای دیدن مردم رنج می برند بر روی زمین است.”

اسمیت گفت که او می خواهد برای ادامه حمایت غذایی درایو با الهام از او به طور داوطلبانه در به نام “Rifa” در زادگاه خود Jackson, تنسی.

اسمیت همچنین امیدوار است برای شروع یک صندوق کمک هزینه تحصیلی خود را در نام مادر. Dorsetta اسمیت درگذشت پس از یک بیماری ناگهانی در طول سال دوم دبیرستان.

فوتبال اردوگاه نیز بر روی میز است.

“اما من قطعا رفتن به انجام چیزهایی که من می تواند به خصوص اگر من منابع که آن را ممکن است برای من در چند سال آینده” اسمیت گفت. “من فکر می کنم آن را فقط حریص به کمک نمی کند در تمام. آن حریص نیست به انجام هر کاری برای کمک به دیگران.”

اسمیت به یاد می آورد زمانی که او با خانواده اش در سن آنتونیو و دیدم یک زن و شوهر از بی خانمان مردان نشسته در پیاده رو. از او پرسید: پدر چرا آنها فقط نشستن وجود دارد.

“گفتند: نه همه دارای یک صفحه اصلی برای رفتن Trey,'” اسمیت گفت. “نه همه در یک خانه یا یک, خانواده, مواد غذایی برای خوردن هر شب.”

او گفت که لحظه ای از چوب به عنوان اصلی او الهام بخش برای کمک به دیگران.

“من حدس می زنم آن را نوعی حک شده در ذهن من است. اگر من می تواند کمک به مردم من باید آن را انجام دهد.” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>