بهترین شرط این آخر هفته: صبحانه, گشت و بازار مال فروشان مرکز شهر رژه

آن را در اینجا – بازار مال فروشان فصل است بر ما. ما رو تنها چیزی که برای شما اگر شما آماده برای همین خود را کابوی کلاه و چکمه اما اگر شما ما رو شما پوشش داده شده بیش از حد. از موسیقی جاز و موسیقی مجلسی به بازی و مورد علاقه همه وعده غذایی (صبحانه) ما مطمئن هستیم که ما رو به چیزی است که شما می خواهید برای انجام به شما را مشغول نگه دارید این تعطیلات آخر هفته.

این یک داستان است که بسیاری از ما می تواند به راحتی تشخیص دهد. یک شاهزاده خانم جوان است, لعن یک ستم پری و پری گام برای تغییر نفرین از مرگ به 100 سال خواب در آن نقطه شاهزاده خانم خواهد بیدار شود عشق واقعی را می بوسی. آن ها داستان زیبای خفتهو در سال 1990 بن استیونسون برای اولین بار او را در داستان پری ساختمان Marius Petipa و پیوتر ایلیچ چایکوفسکی 1890 تولید و کسانی که به دنبال ایجاد یک کار است که هوستون باله هنوز هم انجام می دهد به این روز بسیار به ادامه شادی Houstonians. به دلیل کلاسیک, رقص, عاشقانه, نمره, و, زرق و برق دار مجموعه و لباس (طراحی شده توسط دزموند Heeley و با اصلی برچسب قیمت حدود $757,000) آن نوع از یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که زمانی که هوستون باله به ارمغان می آورد استیونسون خواب زیبایی به Wortham مرحله آن را یکی از بهترین های ما شرط است. پس از همه, به عنوان استیونسون یک بار گفت: “همه ما نیاز به یک مقدار مشخصی از زیبایی و عشق در زندگی ما است.” و به صورت های مختلف را که به ریشه این داستان خواندن پیش نمایش ما است.

اجرای زیبای خفته در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. روز شنبه از طریق شنبه, 1:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه در Wortham تئاتر مرکز 500 تگزاس. از طریق 8 مارس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-227-2787 و یا بازدید houstonballet.org. 25 $به $200.

The AURA Contemporary Ensemble will present a hybrid chamber music-theater program when they perform Haunted this Friday.گسترش

هاله معاصر گروه خواهد شد در حال حاضر ترکیبی از اتاق موسیقی-تئاتر برنامه زمانی که آنها انجام Haunted این جمعه.

عکس از پین Lim

اگر شما آشنایی با هاله معاصر گروه شما بوده ام از دست رفته در انواع نوآورانه همکاری و برنامه ها – نه به ذکر است فقط خوب موسیقی بازی بسیار ماهر نوازندگان – بیرون آمدن از مورز دانشکده موسیقی در دانشگاه هوستون. این جمعه با این حال, شما یک فرصت برای دیدن آنچه که اورا می کند که انجام آنها خالی از سکنهیک اتاق موسیقی-تئاتر هیبریدی ساخته شده در اطراف یک داستان کوتاه توسط Brendan Stephens یک زمان دانشجویی در دانشگاه هوستون برنامه دکترا. در بین صحنه های از داستان در مورد یک دختر بچه از مرگ و اثر آن را در او, دوست, دوست دختر و دوست پسر او (همه به تصویر کشیده شده توسط بازیگران از دانشگاه جنوبی تگزاس) – هاله را فراهم موسیقی تفسیر. دو تا از چهار اثر در این برنامه عبارتند از جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه آهنگسازان (Derek Bermel و کریستوفر Cerrone) و دو نفر دیگر در حال برتر جهان تکه (یکی از Gilberto Hernan Campa و یکی از های اخیر آه گراد Kyle ریورا).

خالی از سکنه است که برای برنامه ریزی 7:30 p. m. فوریه 28 در مورز Opera House, 3333 کالن. برای اطلاعات بیشتر facebook.com/AURAUH. $10 به $15.

Visitors can check out “Radical Revisionists: Contemporary African Artists Confronting Past and Present,” the Moody Center for the Arts’ spring exhibition, at Friday night's Spring Fling.گسترش

بازدید کنندگان می توانید از “رادیکال Revisionists: معاصر آفریقایی هنرمندان در مقابله با گذشته و حال” به مودی مرکز هنرهای’ بهار در نمایشگاه, در شب جمعه بهار پرت کردن.

عکس چچنی شکارچی

اگر شما به دانشگاه رایس شب جمعه شما پیدا مودی مرکز هنرهای آماده برای یک حزب. پرت کردن بهار در مودی خواهد شد از ویژگی های هوستون خود Tontons و ماه Rooster کامیون مواد غذایی را در دست می شود اگر شما شروع به احساس هر گونه درد گرسنگی تنها یک تاکو ثابت می تواند به توقف در حالی که مودی خواهد بود ارائه تعریف شراب و آبجو و کوکتل اگر شما تشنه. از همه مهمتر این ساختمان خواهد بود به طوری که اگر شما آن را دیده نشده است, شما می توانید از “رادیکال Revisionists: معاصر آفریقایی هنرمندان در مقابله با گذشته و حال” به مودی مرکز بهار در نمایشگاه. این گروه نشان می دهد ویژگی های کار از ده هنرمندان از آفریقا و خارج از کشور “reframing و چالش های فرهنگی, روایت شده است که برای قرن ها تحت سلطه غرب و استعمار تفکر است.” اگر شما نمی توانید به پرت کردن بهار – آیا ما به ذکر آن نیز رایگان است ؟ – “رادیکال Revisionists” خواهد بود در مشخصات از طریق مارس 16. اعتماد ما آن را نمی تواند-از دست ندهید.

پرت کردن بهار در مودی قرار است برای 8 p. m. فوریه 28 در مودی مرکز هنرهای 6100 Main. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-348-2787 و یا بازدید moody.rice.edu. رایگان.

Principal POPS Conductor Steven Reineke will lead the Houston Symphony and vocalists Josette Newsam and Ryan Shaw in Unforgettable: Celebrating the Nat King Cole Centennial this weekend.گسترش

اصلی میآید هادی استیون Reineke منجر خواهد شد سمفونیک شیکاگو و خوانندگان ژوزت Newsam و رایان شاو در فراموش نشدنی: جشن Nat King Cole گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس این آخر هفته.

عکس کامرون Bertuzzi

در اینجا یک چیز ما را انجام خواهد داد: ما نمی خواهد به شما بپرسید به نام های مورد علاقه خود را Nat King Cole آهنگ. با ابریشمی باریتون ثبت شده تقریبا 700 آهنگ برای Capitol Records – بیش از 150 که مجرد بودند که جدولها در بیلبورد. (یک دلیل وجود دارد که چرا سرمایه سوابق ساختمان محاوره شناخته شده به عنوان “خانه که Nat ساخته شده است.”) اصلی میآید هادی استیون Reineke منجر خواهد شد سمفونیک شیکاگو و خوانندگان ژوزت Newsam و رایان شاو در پرداخت ادای احترام به Nat King Cole در فراموش نشدنی: جشن Nat King Cole گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس این آخر هفته بیش از جونز در سالن. در شرایط استفاده از این برنامه شما می توانید تعداد بازدید مانند عنوانی “فراموش نشدنی” همراه با آهنگ دوست دارم از “مونا لیزا” “When I Fall in Love” “استارداست” و “راست و راست پرواز.” پس از آن کسی نمیداند چه Reineke و شرکت. ممکن است بازی به عنوان ما در حال حاضر تاسیس آنها رو بسیاری از را انتخاب کنید.

فراموش نشدنی: جشن Nat King Cole صدمین برنامه ریزی شده است برای 8 بعد از ظهر مارس 28 و 29 و 2:30 بعد از ظهر 1 مارس در جونز سالن 615 لوئیزیانا. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-224-7575 و یا بازدید houstonsymphony.org. 25 $به $159.

Be ready to arrive early to nab the best spot at the Downtown Rodeo Parade.

آماده به زود می رسند به nab بهترین نقطه در مرکز شهر بازار مال فروشان رژه.

عکس از محمد میا

بله این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, هوستون, دام نشان می دهد و بازار مال فروشان. با حدود 2.5 میلیون نفر پیش بینی شده برای نوسان توسط ما در حال حاضر به شرط بندی که شما خواننده عزیز خواهد بود متراکم در یکی از کنسرت غرقه شدن در برخی از سرخ خوبی یا نوازش یک بز بسیار به زودی. (ما در حال حاضر کردم شما تحت پوشش اگر شما می خواهید یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در چه آمده است.) برو تگزاس روز شنبه, مارس 28 اما ما قبل از بازار مال فروشان شرط این هفته مرکز شهر, بازار مال فروشان, رژه در روز شنبه. در این سال خواهد شد از ویژگی های گذشته و حال بازار مال فروشان دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی در خدمت به عنوان بزرگ مارشال و به ذکر این اسب و شناور ما آمده ایم تا عشق و انتظار. به یاد داشته باشید پرنده زود کرم و اوایل arriver می شود بهترین نقطه. و RodeoHouston در حال حاضر گفت: ما مشاهده بهترین نقاط خواهد شد در لوئیزیانا از بل به Lamar, Lamar و از لوئیزیانا به اسمیت.

این بازار مال فروشان مرکز شهر رژه است که برای برنامه ریزی 10 صبح 29 فوریه در مرکز شهر هوستون. برای اطلاعات بیشتر rodeohouston.com. رایگان.

The Houston Outlaws make their first homestand this weekend at Revention Music Center.گسترش

هوستون قانون شکنان را اولین homestand این آخر هفته در Revention مرکز موسیقی.

عکس بن Pursell

مسلما ما به عنوان بحال گردش راه رفتن به هفته 4 از سرپرستی لیگ هوستون قانون شکنان نشده است داشتن بهترین زمان – chock آن را به یک زن و شوهر از ضرر و زیان از دست رفته توشه و آنفولانزا. اما این قانون شکنان را فشار بوستون قیام به آنچه که در حال حاضر طولانی ترین به طور منظم فصل بازی در سرپرستی لیگ, تاریخچه و وجود زمان هنوز هم به نوبه خود چیزهایی در اطراف. از همه مهمتر هوستون eSports طرفداران برای تجربه هوستون قانون شکنان مراسم تحلیف Homestand این آخر هفته در Revention مرکز موسیقی. نه تیم از جمله قانون شکنان و شش بازی-یو پی اس از جمله یک مسابقه بین شماره 1 رتبه فیلادلفیا فیوژن و فوق بوستون قیام در روز یکشنبه در 1 بعد از ظهر در یک جشنواره مانند جو که وعده یک تجربه است که هر eSports فن نمی خواهید به دست. تک بلیط روز و آخر هفته می گذرد هنوز هم در دسترس است.

هوستون قانون شکنان مراسم تحلیف homestand برنامه ریزی شده است که از 29 فوریه و 1 مارس در Revention مرکز موسیقی 520 تگزاس. برای اطلاعات بیشتر outlaws.overwatchleague.com. 50 دلار به 240 دلار.

Da Camera will bring the Vijay Iyer Sextet to town to perform music from their 2017 album, Far From Over.گسترش

دا دوربین را Vijay Iyer Sextet به شهر به اجرای موسیقی خود را از سال 2017, آلبوم دور از بیش از.

عکس استیسی کیمبال

Vijay Iyer یک پیانیست جاز و استاد دانشگاه هاروارد. او یک مرد که به مطالعه فیزیک و ریاضی قبل از ساخت موسیقی حرفه ای خود را. و اگر این آلبوم او منتشر شد در سال 2017 هر گونه نشانه او همچنین می تواند به آینده نگاه کنید. NPR گفت: این آلبوم به مراتب بیش ازایجاد یک جاز sextet, “نشان دهنده Iyer باور است که موسیقی جاز است که ‘یک دسته است که نگه می دارد تغییر.'” همه به این معنی که هنگامی که Vijay Iyer Sextet (شامل Iyer در پیانو; گراهام Haynes در کورنت flugelhorn و الکترونیک; Steve لیمن در آلتو ساکسیفون; Mark شیم در تنور ساکسیفون; Stephan Crump در دو باس و جرمی Dutton درامز) به شهر می آید حسن نیت ارائه میدهد از دا دوربین شما نه تنها شنیدن از آلبوم سنگ نورد به نام هیجان انگیز ترین آلبوم جاز 2017 شما گرفتن یک نگاه اجمالی از آینده به عنوان سنگ نورد افزود ، “اگر شما به دنبال شکل جاز آمده است در اینجا آن است.”

این Vijay Iyer Sextet برنامه ریزی شده است به انجام در 8 فوریه 29 p. m. در Wortham تئاتر مرکز 501 تگزاس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-524-5050 و یا بازدید dacamera.com. $37.50 به $67.50.

This Sunday, AIDS Foundation Houston, Inc. (AFH) will host the 31st annual AIDS Walk Houston at Sam Houston Park.گسترش

این یکشنبه ایدز بنیاد هوستون ، (AFH) برگزار خواهد شد 31st سالانه ایدز پیاده روی هوستون در سام هوستون پارک.

عکس توسط موریس ملکوف که CKP گروه

این یکشنبه ایدز بنیاد هوستون ، (AFH) برگزار خواهد شد 31st سالانه ایدز پیاده روی هوستون در سام هوستون پارک که در آن شما می توانید پیوستن به حدود 10 ، 000 همکار Houstonians برای غيررقابتي 5K در یاد و به افتخار کسانی که مبتلا به HIV/AIDS در حالی که جشن آن زندگی کامل زندگی با ویروس. (البته برای افزایش کمی پول برای 14 بهره سازمان های که ارائه خدمات از قبیل مشاوره ، مراقبت های پزشکی و آموزش های شغلی به تقریبا 30,000 Houstonians در حال حاضر زندگی با اچ آی وی/ایدز است.) شهردار سیلوستر ترنر صحبت خواهد شد و تحویل اعلام و Kiotti از 97.9 جعبه را خوب صبح H-Townخواهد emcee با کمی کمک از شرکت میزبان Keisha و J-Mac. بایو شهر هنرهای نمایشی مردان و زنان کر دسی عشق-Blake and Wendy Taylor خواهد بود در دست انجام و همچنین هوستون غرور باند و لری “اسم حیوان دست اموز” جنگل که می خواهید همه گرم. و وجود خواهد داشت مواد غذایی از فروشندگان مانند Kikpops ماه Rooster و نلا Po پسران.

ایدز پیاده روی هوستون است که برای برنامه ریزی 12 p. m. 1 مارس در سام هوستون پارک 1000 Bagby. برای اطلاعات بیشتر aidshelp.org. مشارکت و کمک های مالی ممکن است به صورت آنلاین و یا در فرد در راه رفتن.

Houston BrunchFest is gathering the best of the brunch best to satisfy all your brunch needs and wants.گسترش

هوستون BrunchFest در جمع آوری بهترین صبحانه بهترین برای برآورده کردن صبحانه خود را نیاز دارد و می خواهد.

عکس های رایان Cox

صبحانه – آن را مهم ترین وعده غذایی در روز است و ما قبول هیچ استدلال به خلاف. مواد غذایی مورخان ممکن است در مورد به عنوان به ریشه های خود را – می تواند شکار صبحانه در انگلستان احتمالا وعده غذایی ظهر کاتولیک ها لذت می برد پس از روزه قبل از جرم و یا شاید در آن پدید آمده از نیویورک eateries – اما ما نمی دانیم که کلمه “صبحانه” به نظر می رسد برای اولین بار در چاپ در سال 1895 و آشپزی جهان شده است هرگز همان. این آخر هفته هوستون BrunchFest در جمع آوری بهترین صبحانه بهترین – چرت زدن یک A. M. Eatery, وزن + اقدامات صبحانه Klub ما-خمیر لبنان نانوایی در میان بسیاری دیگر – برای برآورده کردن صبحانه خود را نیاز دارد و می خواهد. پذیرش عمومی می شود شما ته نوشیدنی و مواد غذایی نمونه های اولیه ورودی پذیرش می شود شما هر دو همراه با 12 p. m. زمان ورود. آن را باید بدون گفتن اما در مورد آن نیست و این یکی 21 و تنها.

هوستون BrunchFest برنامه ریزی شده است برای 1 p. m. در Midtown پارک 2811 تراویس. برای اطلاعات بیشتر brunch-so-hard.com. $64 $105.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>