برای کسانی از شما هنوز هم رنج می برند از یک پست-ولنتاین خماری ما می خواهم به ارائه چند بالقوه راه حل برای مشکلات خود را در این آخر هفته. این که آیا شما علاقه مند در یک سنگین, خانوادگی, درام یا یک پا-ضربه زدن به موسیقی پانک راک یا بتهوون, خون آشام ها و یا آکروبات ما رو شما پوشش داده شده است.

در یک شهر که به تاخت و تاز کردن با بتهوون philes برای دو هفته آینده قطعا وجود دارد حداقل یک نفر در اینجا چه کسی موافق است که لودویگ فون بتهوون بزرگترین کمک به بشریت می آید از الهام بخش والتر مورفی و اپل بزرگ گروه “یک پنجم بتهوون” درست است ؟ صرف نظر کارشناسان استاد نوازندگان کلاسیک و هنردوستان خواهد فرود در دانشگاه هوستون بتهوون 250 هوستون سال 2020 یک هفته دو جشن به افتخار 250 سالگرد آهنگساز تولد. به عنوان بخشی از جشن های Formosa کوارتت (Che-ین چن Wayne, Lee, گل یاس, Lin و دبورا Pae) نوسان برای یک هفته اقامت یک متوقف کند که شامل “بهترین شرط بندی” شایسته کنسرت در آسیا جامعه تگزاس مرکز در روز پنج شنبه. از شرق به غرب با Formosa کوارتت شامل یک کار توسط بتهوون (String Quartet in B-flat major, Op. 18, No. 6) و Formosa-سفارش کار از وی-Chieh Lin (تایوانی آهنگ های محلی). اگر شما قادر به گرفتن کنسرت (و از دست رفته باز تمرینات و مستر قرار دادن آنها در این هفته) شما هنوز هم می توانید آنها را گرفتن در شنبه 22 فوریه در آه را دادلی سالن رسیتال.

از شرق به غرب با Formosa کوارتت برنامه ریزی شده است برای 7 p. m. 20 فوریه در آسیا جامعه تگزاس مرکز 1370 Southmore. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-496-9901 و یا بازدید asiasociety.org. $20 تا $30.

Kyle Ramar Freeman as Asaka and Courtnee Carter as Ti Moune in the North American Tour of Once On This Island.گسترش

کایل Ramar فریمن به عنوان اسکا و Courtnee کارتر به عنوان Ti Moune در تور آمریکای شمالی از یک بار در این جزیره.

عکس مارکوس جوآن

شما هرگز نمی دانید از کجا الهام می بهار – گاهی اوقات آن را بالا میآید در حالی که در حال مشاهده از طریق یک کتابفروشی و شما می توانید آن را به خانه با شما برای کمتر از دو دلار است. بنابراین اصل داستان از یک بار در این جزیرهآغاز شد که وقتی لین stewart oates برداشت یک کپی از رزا مرد سال 1985 کتاب من, عشق من, عشق یا دختر دهقان. Mj gottlieb و Stephen Flaherty (یک آهنگسازی تیم شما ممکن است تشخیص از دیگر آمار نشان می دهد مانند آناستازیا, Seussicalو Ragtime) در زمان داستان در یک جزیره گرمسیری-مجموعه بازگویی “پری دریایی کوچک” و تبدیل آن به یک تولید است که عرضه در برادوی در سال 1990. در موسیقی روستاییان جمع آوری گرد به داستان Ti Moune این تغییر نام دهقان دختر از پسر داستان که سقوط در عشق با یک مرد ثروتمند islander از “طرف دیگر از آهنگ.” اگر شما آشنا با هانس کریستین اندرسن نسخه از این داستان و سپس شما احتمالا می تواند پیش بینی بالا بردن و دل شکستگی است که در انتظار. چیزی که ما قول می دهم هر چند که یک جایزه به ارزش زمان خوب; بعد از همه, احیای تولید است که زینت سرگرمی در مرکز صحنه در زمان خانه Tony Award® برای بهترین احیاء یک موزیکال در سال 2018 است. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای یک بار در این جزیره در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در سرگرمی مرکز هنرهای نمایشی 800 Bagby. از طریق آوریل 1. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-558-8887 و یا بازدید tuts.com. 40 دلار به $129.

اگر شما نمی دانید که هری Kondabolu قبل از اینکه او احتمالا توجه شما را گرفتار خود 2017, مستند, مشکل با Apu. ایستاده تا کمیک از ملکه که نوشت و ستاره دار در توضیحات مورد استفاده خود را TruTV پلت فرم برای کشف تصویر از شخصیت های جنوب آسیا مانند Apu Nahasapeemapetilon – و اغلب اثرات منفی آن تا به حال در زندگی واقعی جنوب آسیا و جنوب آسیا-مردم آمریکا. اگر شما به نحوی آن را از دست رفته شما احتمالا می توانید تصور کنید که چگونه انتقادی فکر کردن در مورد یک موسسه آمریکایی مثل سیمپسون ها می تواند تولید بسیاری از پچ پچ. Kondabolu هیچ غریبه ای به حمله سنگین موضوع از طریق طنز – فقط جریان برخی از قسمت های قدیمی کاملا مغرضانه با W. Kamau Bell به آن را ببینید در اوایل نیش اندازه بیت یا بررسی اخیر خود, 2018 Netflix ویژه هشدار بستگان خود را. و توجه داشته باشید آن را نه فقط در تمام سیاست و عدالت اجتماعی به عنوان Kondabolu شروع به حفر کردن به شخصی بیش از حد, بنابراین وجود دارد هیچ گفتن فقط جایی که او نافذ طنز خواهد شد زمانی که او متوقف می شود توسط گروه مخفی برای دو نشان می دهد در روز جمعه.

هری Kondabolu برنامه ریزی شده است به انجام در 7 و 9 بعد از ظهر فوریه 21 در گروه مخفی, 2101, Polk. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 832-898-1088 و یا بازدید thesecretgrouphtx.com. $20 تا $25.

Dirt Dogs Theatre Co. will stage Angus MacLachlan's brutal family drama The Dead Eye Boy.گسترش

خاک سگ تئاتر Co. مرحله Angus MacLachlan, وحشیانه, خانوادگی, درام, مرده چشم پسر.

Photo by Gary گریفین

نمایشنامه نویس و فیلمنامه Angus MacLachlan گفته فوربس در سال 2017 است که چه انگیزه او “بیشتر به عنوان یک هنرمند در حال تغییر است راه جنوبی به تصویر کشیده شده در فیلم و تلویزیون” و خود را باهوشتر تجسم کارولینای شمالی-ساکن شخصیت های خود را در سال 2005 فیلم Junebugبحرانی عزیزم و مستقل دارای جای خواب نمونه رویکرد خود را بهترین. این فیلم به دست آورده چهار ستاره نقد و بررسی از مهم ترین منتقد فیلم از نسل او داد و یکی از america’s sweethearts (امی آدامز) او دستیابی به موفقیت نقش دارد. آن را تقریبا سخت به تصور کنید که مرد همان است که به قلم وحشیانه خانوادگی, درام, مرده چشم پسرکه واشنگتن پست او را به عنوان توضیح “دیگر شاعر از مواد غذایی آشغال و بی ارزش انگیزه — شما می توانید آن تماس بگیرید تئاتر از دو گسترده است.” خاک سگ تئاتر Co. باز خواهد شد منطقه ای والاتر از این خام, کثیف داستان آخر این هفته اما هشدار داده می شود: به عنوان انواع مختلف گفت: در یک اسپویلر پر از نقد و بررسی در سال 2001 “MacLachlan بازی نیست برای نازک نارنجی, اما سپس, داستان های غم انگیز تحویل در چنین بی امان زمین تب به ندرت هستند.”

اجرای مرده چشم پسر در حال برنامه ریزی برای 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه ها و مارس 2, 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه در بازی 3400 اصلی. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-521-4533 و یا بازدید dirtdogstheatre.org. پرداخت آنچه شما می توانید (matinees صنعت و شب) به $25.

A colorful spectacle awaits Houstonians when the Peking Acrobats come to town.گسترش

رنگارنگ منظره در انتظار Houstonians زمانی که پکن آکروبات به شهر می آیند.

عکس توسط تام Meinhold

اگر یک چیز وجود دارد شما همیشه می توانید در آن است که شما همیشه پیدا کردن چیزی در رکوردهای جهانی گینس است که باعث می شود شما می گویند “که یک چیز … hmm … من حدس می زنم که یک چیز.” امروز آن چیزی خواهد بود که رکورد بلندترین انسان صندلی پشته که قرار بود توسط پکن آکروبات در سال 1999. حرفه ای آکروباتیک گروه تئاتر ایجاد یک صندلی پشته که towered در 21 فوت بالا ساخته شده تا شش نفر و هفت صندلی, اما این واقعا تنها خراش سطح قابل توجه شاهکارهای این گروه قادر به انجام است. این گروه بوده است که تور آمریکای شمالی برای بیش از 20 سال و برای دیدن آنها برای دیدن pussy contortionists, تمبلرس, jugglers ترفند-دوچرخه سواران و انجام بیشتر به یک امتیاز بازی توسط زنده نوازندگان سازهای سنتی چینی. آماده به شگفت زده می شود. (انجمن هنرهای نمایشی آوردن پکن آکروبات به شهر آنها ارسال کرده اید توجه داشته باشید در وب سایت خود را برای هر کسی که ممکن است هاربر خاص هر ویروس های مربوط به. Spoiler: این کاملا خوب است.)

این شهر پکن آکروبات در حال برنامه ریزی برای انجام در 3 و 8 p. m. در جونز سالن 615 لوئیزیانا. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-227-4772 و یا بازدید spahouston.org. $29 $59.

اگر چنگیز باربی آه بیش از حد مختصر ظاهر در america’s Got Talent نمی الهام بخش حداقل یک جستجوی گوگل در سال 2012 شما بوده ام از دست رفته در برخی از سرگرم کننده بی تدبیر طول می کشد در ظاهر همه چیز را از بویی به Beyoncé. ROCO را به یک چهارم از چنگیز باربی, فرانسوی, hornist دانیل Kuhlmann به شهر برای پاشیدآخرین ورود در Unchambered سری. Kuhlmann خواهد شد به اشتراک گذاری داستان خود را از طریق سرپرستی یک برنامه است که شامل موتزارت چاپلین یک ROCO co-سفارش برتر توسط جیم استفنسون و Kuhlmann خود برادر اوان که تشکیل شده از یک قطعه به افتخار یکی از خواهر خود را برای اولین بار معلمان/مربیان. Kuhlmann خواهد پیوست ROCO نوازندگان گوین رید (شاخ), Alecia وکیل (ابوا) و Andreea Mu? (پیانو) برای اواخر بعد از ظهر و اوایل شب کنسرت اما شاخ خواهد بود مرکز مرحله برای این یکی. در واقع شما باید برنامه را به هر و همه شاخ-سوالات مرتبط با برای یک Q&A با Kuhlmann. اوایل پرندگان نیز باید برنامه ریزی برای گرفتن یک لیوان شراب در قبل از کنسرت پذیرش در 4:30 p. m. و اگر شما کاملا نمی تواند آن را به شما همیشه می توانید جریان این برنامه زندگی می کنند.

ROCO Unchambered: پاشید برنامه ریزی شده است برای 5 p. m. فوریه 22 در بازی 3400 اصلی. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-665-2700 و یا بازدید roco.org. 15 $25.

Lazer Kittenz at the 2019 Women Rock!, a benefit concert for Mildred's Umbrella.گسترش

لیزر Kittenz در سال 2019 زنان Rock!, یک کنسرت به نفع برای میلدرد چتر.

عکس از پین Lim

آیا می دانید که تنها 7.7 درصد از راک اند رول هال سيوند هستند ، یا که از 600 آهنگ های مورد بررسی در بیلبورد هات 100 از سال 2012 تا 2017 تنها 22.4 درصد انجام شده است ، (آن را تنها بدتر می شود زمانی که شما اضافه کردن در چیزهایی مانند آهنگ ها نوشته شده و یا تولید شده توسط زنان است.) خواندن آمار مانند این است که نوع مانند خوردن سبزیجات خود را, اما گاهی اوقات آن مهم است که بدانید که در آن ایستاده ایم واقعا چه قدر ویژه چیزی است مانند زنان سنگ! به جمع آوری کمک های مردمی کنسرت به نفع زنان محور تئاتر شرکت میلدرد چتر با یک شب از همه-زن و یا زن-fronted باند. هوستون, پانک راک, جانبازان Mydolls خواهد شد تیتر این کنسرت که شامل توئین دو لیزر Kittenz یکی از هوستون 10 بهترین اعمال زیر 21 سال, بازگشت, برای سومین دوره متوالی به ظاهر به عنوان alt-سنگ قدرت سه نفر کوین مغز است. همچنین در این لایحه Alli Villines و قابل اعتماد, الت موسیقی شبیه گیتار پانک کوارتت branagan را و آکاردئون پوشش باند هوستون A. S. S. همراه با شرکت کنندگان برای اولین بار جولیا ماری ACIDPUSSY و هیچ کس دختر گروهی از دختران راک اردوگاه آلوم خواهد شد که باز نشان می دهد در 6:15 بعد از ظهر خواندن پیش نمایش در اینجا.

زنان در سنگ! برنامه ریزی شده است برای 6 بعد از ظهر در تاریخ 22 فوریه در رودیارد به انگلیسی, میخانه, 2010 واو. برای اطلاعات بیشتر mildredsumbrella.com. $20.

When truth was definitely stranger than fiction.

هنگامی که حقیقت بود قطعا غریبه تر از داستان است.

عکس از پین Lim

همه ما احتمالا به یاد داشته باشید زمان Magda Yitchinson, Czechoslovakian پسر عموی استن Zbornak در بازدید از دختران طلایی در سال 1990 قسمت و نگهداری می شود که تحت کمونیسم “انتخاب شد آسان” و “وقتی که یک جاده وجود دارد هیچ کس از دست رفته می شود.” (در آن قبل و پس از سقوط آن شد و عملا یک استعاره برای بازدید کنندگان از بلوک شرق به پاپ در امریکا به قطعات مساوی قضاوت و شگفت زده شده است.) یک نفر که مخالف بود بوریس یلتسین بود که معروف هیپنوتیزم توسط گزینه های موجود در کلییر لیک Randall را در طول یک سال 1989 سفر به تگزاس – فقط یک بار از او در واکنش به بستنی راهرو بسته بندی کامل از نستله را دستگاه کلرزنی و Jell-O پودینگ میآید. اوان مک (موسیقی) و جاشوا مک گوایر (libretto) نمایش بگذارد این جهان تغییر 20 دقیقه فروشگاه مواد غذایی توقف در یلتسین در تگزاس. خنده دار مجلسی, اپرا است که مطمئن شوید لطفا برای ’80s, علاقه مندان و دوستداران اپرا به طور یکسان به عنوان آن باز می شود اپرا در ارتفاعات’ (آه!) آثار جدید, جشنواره, که همچنین شامل یک لایحه دو از دو جهان اولین رهبر و Kassandra. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای یلتسین در تگزاس در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. فوریه 22 و 28 و 2 p. m. 1 مارس در لمبرت سالن 1703 ارتفاعات. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-861-5303 و یا بازدید operaintheheights.org. قیمت 39 دلار به $89.

شب از فوریه 9 (شب 92 مراسم اهدای جوایز اسکار, مراسم, اگر شما در حال حاضر فراموش شده) یکی از پر مشغله را برای Taika Waititi. نه تنها او nab اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی برای جوجو خرگوش (فیلم او همچنین کارگردانی و ستاره دار به عنوان آدولف هیتلر) که به نظر می رسد که او اولین مائوری فیلمساز را به خانه یک مجسمه طلا, او کاملا inspiringly تقدیم جایزه خود را به کودکان بومی به رسمیت شناخته شده و مردم بومی که جمعیت زمین دالبی, تئاتر در حال حاضر نشسته و همچنین ذخیره می شود این جایزه تحت یک صندلی و خواستار تغییر در اپل صفحه کلید. او همچنین سرد روز بعد با او اسکار را در حالی که تماشای هری پاتر فیلم. اگر که کمک می کند در مجموع Waititi احساسات را برای شما چک کردن آنچه که ما در سایه آیااو خون آشام 2014 mockumentary ارائه حسن نیت ارائه میدهد از فیلم Houstonians سری عشق در موزه هنرهای زیبای هوستون. دو ستاره سمفونی انتخاب کرده است که به شیکاگو خواننده به نام “زمین کامل کلاه برداری از ام تی وی را از دنیای واقعی و حیله گر طنز در هزاره slackerdom.”

آنچه ما در سایه برنامه ریزی شده است برای 5 p. m. 23 فوریه در موزه هنرهای زیبای هوستون, 1001 Bissonnet. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-639-7515 و یا بازدید mfah.org. 7 $به $9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im