بهترین شرط این آخر هفته: جادوگران Crawfish و یک کشور Jukebox موسیقی

اگر شما نمی دانید که ما در میان ملی تعویق هفته است که در دو هفته اول ماه مارس و یا شما می دانید که هر زمان که ما می توانیم در اطراف آن. یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید برای قرار دادن هر گونه دیگر است تصمیم گیری آنچه شما می خواهید برای انجام این آخر هفته. ما گرد یک چیزی کمی برای همه از اپرا و موسیقی کلاسیک به قایقرانی و crawfish. نگه داشتن خواندن برای دیدن و حتی بیشتر.

فلش به عقب به سال 1939 زمانی که معروف آمریکایی آفریقایی contralto Marian Anderson دعوت شده بود به آواز خواندن در واشنگتن توسط دانشگاه هاوارد. این مشکل ؟ این محل به احتمال زیاد به جای جمعیت و او مطمئن شوید که برای جلب شد متعلق به دختران انقلاب آمریکا (DAR) که به یک سفیده-تنها بند در قرارداد خود را. یکی از اعضای DAR شد بانوی اول النور روزولت اما نه برای مدت طولانی. روزولت استعفا از سازمان و دعوت اندرسون به آواز خواندن در یادبود لینکلن است که او در روز یکشنبه عید پاک سال 1939 در یک رویداد NPR با نام “یکی از مهم ترین رویدادهای موسیقی از قرن 20th.” این هفته هوستون بزرگ اپرا برتر خواهد شد خود را به کمیسیون ماریان آهنگتشکیل شده توسط Damien Sneed به libretto توسط هوستون شاعر برجسته بازنشسته دبورا D. E. E. P. Mouton بر اساس زندگی آندرسن است. اگر شما می خواهید بدانید که آیا یا نه اندرسون عید پاک عملکرد گنجانده شده است شما باید به چرخش توسط Wortham برای پیدا کردن. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای ماریان آهنگ در حال برنامه ریزی برای 7 p. m. مارس 5 و 6 در Wortham تئاتر مرکز 500 تگزاس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713 – 228-6737 و یا بازدید houstongrandopera.org. 15 $50.

The cast of Come From Away.گسترش

بازیگران آمد از دور.

Photo by Matthew مورفی

اگر شما آشنایی با عملیات روبان زرد آن اشاره به کانادا مسیریابی و پس از آن میزبانی بیش از 200 پرواز منحرف در طول 11 سپتامبر حملات تروریستی است. از کسانی که بیش از 200 پرواز منحرف به فرودگاه های سراسر کشور 38 از آنها را لمس کردن در یک شهر کوچک Gander در نیوفاندلند. این هفته حدود 7000 “آمده از نذری” (که چیزی است که مردم محلی تماس بگیرید و بازدید کننده را به خود جزیره) در آنجا ماند و به اطراف نگاه الهام گرفته از ایرنه Sankoff و دیوید Hein به نوشتن می آیند از دور. موسیقی در ادامه به جلب هفت تونی نامزد در سال 2017 و در اکتبر 2018 شد طولانی ترین در حال اجرا کانادا موزیکال در برادوی تاریخ است. یادبود هرمان برادوی در سرگرمی مرکز آورده موسیقی به هوستون و آیا ما به ذکر آن می بالد و مجزا هوستون پیچ – دو تا از شخصیت ها بر اساس یک زندگی واقعی زن و شوهر زن از بایو شهرستان و مرد از انگلستان که در طول زمان خود را به عنوان “بیا از نذری.” خوانده شده در اینجا پیش نمایش و نقد و بررسی در اینجا.

اجرای آمد از دور در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. روز شنبه و یکشنبه 8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه در سرگرمی مرکز 800 Bagby. از طریق 8 مارس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-315-2525 و یا بازدید thehobbycenter.org یا broadwayatthehobbycenter.com. 35 دلار به $264.

The Houston run of Quiara Alegría Hudes's Elliot Trilogy, which began with Elliot, A Soldier's Fugue at Main Street Theater (pictured above), will end this weekend when Mildred's Umbrella stages readings of the final installment, The Happiest Song Plays Last.گسترش

هوستون اجرا از Quiara Alegría Hudes را الیوت سه گانه آغاز شد که با الیوت یک سرباز فوگ در خیابان اصلی تئاتر (تصویر بالا) به پایان خواهد رسید این آخر هفته هنگامی که میلدرد چتر مرحله خوانش از قسط آخر شادترین آهنگ پخش آخرین.

عکس از پین Lim / جنگل عکاسی

پس موفق اجرا می شود از الیوت یک سرباز فوگ در خیابان اصلی تئاتر و آب با قاشق مربا خوری در مراحل Quiara Alegría Hudes سه گانه را به سه مرحله خوانش از شادترین آهنگ پخش آخرین, حسن نیت ارائه میدهد از میلدرد چتر. مجموعه چند سال پس از آب با قاشق مربا خوری, شادترین آهنگ پخش آخرین یابد و الیوت بازگشت در خاورمیانه اما این بار در یک فیلم را که در آن او در نهایت می شود یک شات در شوهای رویای زمانی که اختلاف بیش از یک مدل موی نوبت او را از جنگ فیلم مشاور به جنگ بازیگر فیلم. در ضمن در زادگاه خود از فیلادلفیا, پسر عموی خود را Yaz با این نسخهها کار برای ایجاد یک حیاط در تصویر خود را. چارلز Isherwood از نیویورک تایمز به نام بازی “خونگرم” و گفت که “تأکید چگونه disorienting شار از زندگی می توان پیمایش با کمک از دقت داشتند روابط خانوادگی.”

صحنه خوانش از شادترین آهنگ پخش آخرین برنامه ریزی برای 7:30 p. m. مارس 6 و 7 و 3 p. m. 8 مارس در خیابان اصلی تئاتر 2540 بار. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 832-463-0409 و یا بازدید mildredsumbrella.com. $10.

Actors Todd Waite, David Rainey, Elizabeth Bunch, and Jay Sullivan as Party Members in 1984 at the Alley Theatre.گسترش

بازیگران تاد صبر دیوید Rainey, Elizabeth Bunch و جی سالیوان به عنوان اعضای حزب در سال 1984 در کوچه تئاتر.

عکس توسط لین لین

اگر شما آشنا با کار, جورج اورول, شما احتمالا می توانید حدس بزنید که او نیست, بزرگترین فن جوزف استالین – و این احساس متقابل است. اورول مزرعه حیواناتمنتشر شده در سال 1945 یک تمثیل برای انقلاب بلشویکی با خوک ناپلئون به عنوان یک پایه برای استالین. و اورول دو برابر کردن نقد استالین با هزار و نهصد و هشتاد و چهارمنتشر شد و چهار سال بعد. که گفت:, “re-آموزش و پرورش اتاق” اورول dystopian 1949 رمان که می گوید داستان از یک مرد وینستون اسمیت که زندگی در یک جهان که در آن همه چیز تحت کنترل است که توسط برادر بزرگ بود و در واقع بر اساس رادیو استودیو که در آن اورول می کرد, انتشار, انگلیسی, تبلیغات به هند در 1940s. سرگرم کننده واقعیت است. کوچه تئاتر را سوار مایکل ژن سالیوان اقتباس از اورول کتاب 1984که refigures داستان به عنوان وینستون بازجویی – با مخاطب ردیف جلو و مرکز آن است. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای برنامه از سال 1984 در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در کوچه تئاتر 615 تگزاس. از طریق مارس 29. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-220-5700 و یا بازدید alleytheatre.org. $30 تا $91.

راجر لوبیا, مرد پشت دلتنگ jukebox موزیکال شگفت انگیزی Wonderettes و می تواند زندگی یک رویااست که در حال حاضر در نظر گرفتن مخاطبان به بی مزه Washateria که در آن صاحب لانا مای و استخدام جدید کتی هر دو خودشان با مشکلات است. در باقلا جهان, اگر چه, این الهام بخش لانا مای به دنبال شور و شوق دنبال رویاهای موسیقی و روشن کردن ماشین لباسشویی به یک honky-ٹونک. مراحل ارائه خواهد شد Honky Tonk لباس های شسته شده در بهار امسال یک کشور غربی با مضمون موسیقی jukebox و دو دست بازیگران هلند Vavra و بروک ویلسون و آن را پر از آهنگ های از کشور پیشرو بانوان – واقعی است که که شامل Patsy Cline, Tammy Wynette دالی پارتن, Reba مک انتیر این Dixie Chicks, کری آندروود, و بسیاری دیگر. لس آنجلس تایمز گفت که انتظار “تعداد زیادی از پا-ضربه زدن موسیقی کشور از آشنا به مبهم” به “پراکنده در طول عمل” است که دقیقا آنچه که ما می خواهم انتظار از لوبیا. برای یک ایده از آنچه شما می توانید انتظار اتمام ویدئو در بالا برای دیدن Vavra و دیگران انجام یک آهنگ از مراحل تولید از این Honky Tonk فرشتگان.

Honky Tonk لباس های شسته شده است که برای برنامه ریزی 7:30 p. m. دوشنبه و پنج شنبه 8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه در مراحل 800 Rosine. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-527-0123 و یا بازدید stageshouston.com. 25 $به $84.

At the finish line, spectators can cheer on the racers and see hundreds of colorful boats up close.

در خط پایان تماشاگر می تواند تشویق در روروک مخصوص بچه ها و دیدن صدها قایق های رنگارنگ لباس.

عکس کاتیا هورنر حسن بوفالو بایو مشارکت

این سنت همچنان به عنوان بوفالو بایو مشارکت مسابقه قایق رانی شرکت می کند راه خود را نزدیک تر و نزدیک تر به آن سالگرد طلایی. این سال را جشن می گیرند 48 سال از مسابقه با بوفالو بایو مشارکت با شرکت در بزرگترین قایق رانی و قایق پارویی اسکیموها نژاد در دولت با حدود 500 قایق و 800 نفر به انتظار گذشتن 15 مایل طول بوفالو بایو. حتی بهتر است پس از عبور از خط پایان شما باید این شانس را به شرکت در این مسابقه پس از جشن که در آن شما می توانید قایق نزدیک خوردن نوشیدنی و مبارک باشد در حالی که گوش دادن به برخی از زندگی zydeco موسیقی. اگر این ایده از پارو راه خود را در امتداد آبهای بوفالو بایو وسوسه شما هنوز هم زمان برای ثبت نام در نرخ تنزیل (صرفه جویی در $5) اما شما باید آن را در حال حاضر. زود ثبت نام آنلاین را امشب پنج شنبه, مارس 5 در 11:59 p. m. EDT. (همچنین توجه داشته باشید که نه قایق رانی کایاک و نه گنجانده شده است در ثبت نام خود را تا بر این اساس برنامه ریزی.)

بوفالو بایو مشارکت مسابقه قایق رانی شرکت برنامه ریزی شده است برای ساعت 9 صبح تا 7 مارس با یک خط شروع در 7700 San Felipe. (ثبت نام آغاز می شود در 7:30 a. m.) برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 713-752-0314 و یا بازدید buffalobayou.org. $30 تا $60.

Bring the entire family to the Heights Crawfish Festival.

آوردن کل خانواده به ارتفاعات Crawfish جشنواره است.

Crawfish, crawdads خرچنگ mudbugs – هر آنچه که شما آنها را, آنها خوشمزه و اگر لوئیزیانا دارای یک قفل سخت پوستان (از آن است که خود را رسمی دولت سخت پوستان و تولید آنها در هر نقطه از 120 به 150 میلیون پوند در سال) ما دوست داریم به فکر می کنم هوستون می دهد Pelican دولت یک اجرا برای پول خود را. شما می توانید یک نگاه و طعم – برای خودتان در ارتفاعات’ سالانه Crawfish جشنواره. باران یا درخشش رویداد به میزبانی ارتفاع بیشتر منطقه اتاق بازرگانی وعده همه crawfish خواسته های قلبی خود را مستقیما از نیواورلئان خود نلا Crawfish شاه همراه با ذرت و سیب زمینی آبجو و نوشابه در آماده است. اگر شما نیاز به بیشتر Zydeco نقطه خواهد بود در دست اجرای زنده و فروشندگان خواهد بود در سایت برای فروش لباس های, هنر, آرایش, طلا و جواهر, و بیشتر. دروازه باز در 10:30 صبح و پارکینگ در دسترس خواهد بود در ارتفاعات پزشکی برج پارکینگ برای $20.

این Crawfish جشنواره سال 2020 برنامه ریزی شده است 10:30 صبح تا 7 مارس در 411 غرب 20th. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-861-6735 و یا بازدید heightschamber.org. رایگان.

صرف یک هفته به ماه تاریخ زنان و آن را در حال حاضر 8 مارس – روز جهانی زن. یک روز و یک ماه که برای ماده) است که به سختی به اندازه کافی زمان برای جشن تمام سهم زنان ساخته شده اند در سراسر جهان و در طول تاریخ اما آن است که یک فرصت برای مرکز پزشکی تگزاس ارکستر (TMCO) برای قرار دادن یک نور افکن در چهار ویژه زنان آهنگسازان در طول روز بین المللی زنان جشن کنسرت. این برنامه شامل اولین سمفونی تشکیل شده توسط یک زن آمریکایی برای به دست آوردن توجه بین المللی امی ساحل را Symphony in E Minor, Op. 32 (این اسکاتلندی سمفونی); آخرین ارکسترال کار لیلی بولانگر, 1918 را d’un Matin de Printemps; جنیفر هیگدون در “آبی کلیسای جامع” که یکی از مهمترین و انجام معاصر آثار ارکستری در ایالات متحده آمریکا; و اولین زن آفریقایی-آمریکایی آهنگساز به یک سمفونی انجام شده توسط عمده, ارکستر, فلورانس, قیمت و او پیانو کنسرتو در یک جنبش است.
بین المللی تجلیل از روز برنامه ریزی شده است برای 5 p. m. 8 مارس در سرگرمی مرکز هنرهای نمایشی 800 Bagby. برای اطلاعات بیشتر tmcorchestra.org. 15 $25.

اگر شما به دنبال یک کلاه بالا یا tailcoat در Illusionists – زنده از برادوی, خوب, هرمان بزرگ شما را پیدا خواهد کرد. (به یاد داشته باشید الکساندر هرمان? بزرگ, فرانسوی, شعبده باز قرن 19th.) در عوض, شما را پیدا خواهد کرد کاملا مدرن به دنبال آقایان با موجودی که عبارتند از زرنگی از دست, ذهن گرایی و فرار. زمانی که Illusionists تور متوقف می شود توسط Smart مالی مرکز در روز یکشنبه را “شیاد” دیوید ویلیامسون; “گریزان,” والنتین Azema است; “Daredevil” جاناتان گودوین; “The Mentalist” Chris Cox; و “کنترل” هیون جون کیم. و این بدان معناست که شما می توانید انتظار می رود برخی از استادانه کارت کلاهبرداری از کیم شاید کلاسیک شمشیر-through-a-box معمول از گودوین و کاکس به عنوان خوانده شده ذهن خود را در حالی که همه تشریفات مانند ویلیامسون می کند فقط کمی توضیح با یک منتقد در توصیف او به عنوان “جادویی معادل Bill Nye the Science Guy.”

Illusionists – زنده از برادوی برنامه ریزی شده است برای 7 بعد از ظهر 8 مارس در مالی هوشمند مرکز در زمین قند 18111 Lexington بلوار شکر زمین. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 281-207-6278 و یا بازدید smartfinancialcentre.net. $59.50 دلار 99.50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>