برای کسانی از شما نمی دنده تا برای این روز یکشنبه XFL بازی اصلی بین هوستون Roughnecks و سنت لوئیس Battlehawks وجود دارد مقدار زیادی دیگری برای انجام این آخر هفته. این که آیا شما مانند موسیقی مجلسی (شومن یا شوبرت) می خواهید به یک زمان خوب در یک جشنواره (مردی Gras بازگشت به گلوستون) یا Trekkie (ویلیام شاتنر آمدن به شهر) وجود دارد چیزی برای شما. اوه آره, و آن را نیز در روز ولنتاین.

فقط این یکشنبه گذشته بازیگر زاک Gottsagen تاریخ ساخته شده در اسکار به عنوان اولین مجری با سندرم داون به فضل جوایز اسکار مرحله. و یکشنبه این Gottsagen فیلم های مارک تواین-esque کره بادام زمینی شاهینبا Shia LaBeouf و داکوتای جانسون را باز خواهد کرد ReelFilms بخشی از ReelAbilities Houston Film & Arts Festival, شهرستان-جشن گسترده ای از داستان ها و مشارکت افراد معلول است. بیش از یک دوجین فیلم – هر یک به نمایندگی از معلولیت مانند فلج مغزی, پایین, سندرم ناشنوایی و اوتیسم را بین صفحه نمایش پنج شنبه و فوریه 19. علاوه بر این ReelArt بازوی جشنواره شامل چند حسی نمایشگاه هنری توسط دکتر Stephanie A. Skolik با عنوان “لمس برای دیدن” بر روی صفحه نمایش در اولین Rubenstein مرکز جامعه یهودیان هوستون از طریق فوریه 26 و یک نمایشگاه در مرکز هنر و عکاسی در جشن شرکت با 30 جشن شرکت هنرمندان همراه با هنرمند برجسته مارا کلاوسون از طریق مارس 17 (با باز شب پذیرش در فوریه 13). جشنواره خود را به اوج رسیدن با ReelMusic در وایت اوک سالن موسیقی در فوریه 20, شب موسیقی زنده از نوازندگان معلول emceed توسط موبایل Manouse.

این ReelAbilities Houston Film & Arts Festival همچنان از طریق فوریه 20. زمان های مختلف و مکان های. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 832-786-0361 و یا بازدید reelabilitieshouston.org. پذیرش رایگان برای همه, فیلم, موسیقی و هنر, رویدادهای اما ثبت نام درخواست شده است.

After last year's excellent programming, including performances of WET: A DACAmented Journey pictured here, Sin Muros: A Latinx Theater Festival returns to Stages.

پس از سال گذشته برنامه نویسی عالی از جمله اجرای مرطوب: یک DACAmented سفر در تصویر اینجا گناه مورس: یک Latinx جشنواره تئاتر بازگشت به مرحله است.

عکس Youthana Yuos

آماده به تراشه دور در دیوار است که ما را تقسیم هنگامی که گناه مورس: یک Latinx جشنواره تئاتر بازده برای سال سوم. در این سال تاج جواهر از گناه مورس برنامه نویسی Quiara Alegría Hudes را آب با قاشق مربا خوری, بخش دوم Hudes را الیوت سه گانه است که در حال حاضر تحت بودن نصب شده در سراسر سه تئاتر شرکت مراحل این زمستان. تئاتر مردمی را درک جشنواره تئاتر حرفه ای معلم توسعه روز کارگاه نمايشنامه نويسي و یک شهر در سالن کار در هوستون به عنوان یک Latinx هنرمند و هر کس می تواند لذت بردن از گناه مورس شعر چادر و پخش (صحنه و خوانش). شعر چادر به میزبانی Latinx ادبی سازمان Tintero پروژه شامل Inprint شعر buskers تهیه و بر روی تقاضا اشعار (در زبان انگلیسی یا اسپانیایی); قدیمی ترین لاتین ادبی ناشر در ایالات متحده., Arte پابلیکو فشار فروش کتاب و زندگی خوانش شعر از ریس Ramirez, لیلیانا مارتینز و ناتاشا Carrizosa. این نمایشنامه شامل تولید Cenicientaدو زبانه سیندرلا-با الهام از بازی برای مخاطبان جوان; یک کارگاه تولید اورسولا یا خودتان اجازه دهید با حرارت توسط فریدا Espinosa-مولر و مجموعه ای به موسیقی زنده و خوانش حتی گل شکوفه در جهنم گاهی اوقات توسط Franky D. گونزالس و نوجوان توسط آدرین Dawes. خواندن آب با قاشق مربا خوری پیش نمایش در اینجا.

گناه مورس: یک Latinx جشنواره تئاتر همچنان از طریق فوریه 16 در Gordy 800 Rosine. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-527-0123 و یا بازدید stageshouston.com. رایگان برای $65.

The first Bumpin’ Bus Parade (a procession of more than 20 party buses) will be added to this year's Mardi Gras! Galveston festivities.

اولین Bumpin’, اتوبوس, رژه (صفوف بیش از 20 اتوبوس حزب) اضافه خواهد شد به این سال مردی Gras! گلوستون جشن.

عکس جسی Solis

این که زمان از سال دوباره زمان به حزب دلچسب قبل از روزه. بزرگترین جشن مردی Gras در تگزاس و سوم بزرگترین در کشور مردی Gras! گلوستونبازگشت به جزیره شهر تاریخی زیادی در منطقه و یا سد دریایی بلوار چشمگیر آن 109 سال است. برنامه ریزی برای دو هفته’ ارزش عیاشی, از جمله بیش از 30 کنسرت تقریبا دو ده رژه بالکن احزاب و توپ. Headlining اول آن 30 کنسرت در این سال آبی هستند اکتبر و بولینگ برای سوپ با لوس Herederos de Nuevo León و بی بی Bidi Banda در این لایحه برای “فیستا گراس” ویژه بیت از برنامه نویسی به افتخار میراث هیسپانیک در حال حاضر در سال چهارم آن است. جشنواره را برانگیخت همچنین می توانید انتظار برای اولین بار Bumpin’, اتوبوس, رژه (که صفوف از بیش از 20 اتوبوس حزب لباس – اگر شما را به nines) در تاریخ 22 فوریه به رهبری Grand Marshal Bun B قبل از بزرگترین رژه شوالیه های Momus بزرگ شب رژه. “الکتریکی مردی Gras” نیز بازگشت برای الکترو طرفداران در همه جا. و فراموش نکنید که دانه. ما حتی نمی سعی کنید به حدس می زنم که چگونه بسیاری از پوند دانه وجود خواهد داشت.

مردی Gras! گلوستون همچنان از طریق 25 فوریه در گلوستون مردی Gras سرگرمی منطقه. زمان و مکان متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر mardigrasgalveston.com. قیمت ها متفاوت است.

اگر نام ماریا ایرنه Fornés نمی کند بلافاصله پرش در شما به خوبی این شرم آور است چرا که نمایشنامه نویس فقط تا اتفاق افتاده است به نویسنده چه به طور گسترده ای به عنوان “نقطه عطفی از فمینیست تئاتر است.” کار در سوال این است که کوبا متولد آمریکایی 1977, درام, Fefu و دوستان خود راو اگر شما تعجب که چرا (خارج از چیز مانند تبعیض جنسی) آن را به دلیل Fornés off-آف-برادوی تمایلات. در حالی که “همهجانبه” ممکن است buzzword در حال حاضر مرحله بندی Fefu و دوستان اوکه نوشته شده است را در چهار اتاق های مختلف با مخاطبان از هم جدا شده به چهار گروه مختلف به تجربه قبل از هر reconvening به پایان بازی با هم است نه نوع لجستیکی ظروف سرباز یا مسافر اکثر شرکت های تئاتر می خواهید برای مقابله با. فاجعه بار تئاتر را مرحله های بازی اینجا را در هوستون و فقط بنابراین شما می دانید این بازی خود در مورد صرف یک روز با عنوانی Fefu و هفت نفر از دوستان خود را (بله, همه بازیگران زن) در سال 1935 جدید انگلستان تنظیم. و بدون اخلال گران, اما آن را کاملا به روز است.

اجرای برنامه در حال برنامه ریزی برای 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر یکشنبه در بازی 3400 اصلی. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-521-4533 و یا بازدید catastrophictheatre.com. پرداخت آنچه شما می توانید پیشنهاد قیمت 40 دلار.

Cellist Alisa Weilerstein joins musicians from the Houston Symphony for a special Valentine's Day program as part of the Schumann Festival.

نوازنده آلیسا Weilerstein می پیوندد نوازندگان از Houston Symphony برای روز ولنتاین ویژه برنامه به عنوان بخشی از شومن جشنواره است.

عکس Decca / Harald هافمن

این دو رمان در سرگرمی مرکز برای روز ولنتاین, حسن نیت ارائه میدهد از Houston Symphony را شومن جشنواره است. اگر شما شنیده ام از شومن جشنواره در حال حاضر در آن دوم و هفته گذشته پس از آن شما بوده ام از دست رفته برخی از بزرگترین موسیقی از عصر رمانتیک. وجود یک ویژه روز ولنتاین ارائه شده از سه عاشقانه کار می کند – دو توسط رابرت شومان (سه عاشقانه برای ابوا و پیانو و پیانو کوارتت) و یکی خود را کاملا انجام کلارا (سه عاشقانه برای ویولن و پیانو). این برنامه ویژگی های یک گروه کوچک هوستون نوازندگان ارکستر سمفونیک (Jonathan فیشر, ابوا; Scott Holshouser پیانو; سوفیا Silivos ویولن; Yoonshin آهنگ ویولن; و جوآن DerHovsepian ویولا) با اشاره نوازنده آلیسا Weilerstein پیوستن به در در پیانو کوارتت. همچنین پیوستن به موسیقی مجلسی با آلیسا Weilerstein و هوستون نوازندگان ارکستر سمفونیک برنامه بازیگران Jay Sullivan and Alicia ریش که خواندن گزیده ای از روبرت و کلارا عشق نامه. و به یاد داشته باشید از نظر داستان عشق این دو تا به حال به شکایت کلارا پدر برای ازدواج. خواندن یک پیش نمایش از شومن جشنواره اینجا.

شومن جشنواره: اتاق موسیقی با آلیسا Weilerstein و هوستون نوازندگان ارکستر سمفونیک است که برای برنامه ریزی 7:30 p. m. 14 فوریه در سرگرمی مرکز هنرهای نمایشی 800 Bagby. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-224-7575 و یا بازدید houstonsymphony.org. 35 $است.

Elijah Alexander seen in the recent Alley Theatre production of The Winter's Tale.

الیاس الکساندر دیده می شود در کوچه های اخیر تولید تئاتر از این داستان زمستان است.

عکس توسط لین لین

در بازگشت خود از نظم معمول از حوادث نمایشنامه نویس و برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار لارنس رایت مجموعه های خارج برای نوشتن یک بازی در مورد تاریخی کمپ دیوید پیمان و تا به حال اطلاعات بسیار زیادی است که او پس از آن تصمیم گرفت به جلو بروید و نوشتن یک کتاب غیرداستانی بیش از حد. مسلما این موضوع بسیار قانع کننده به عنوان کمپ دیوید توافق شد نقطه عطفی سری از موافقت نامه های امضا شده توسط نخست وزیر اسرائیل مناخم بگین و رئیس جمهور مصر انور سادات و میانجیگری توسط جیمی کارتر رئیس جمهور بیش از 13 روز از مذاکرات محرمانه در حالی که منزوی در دور رئیس جمهور کشور عقب نشینی در سال 1978. آن را کاملا کودتا با توجه به این که برای قرار دادن آن ملایم “اسرائیل و مصر را همسایه خوب” و رهبران دو کشور نمی تواند ایستاده به در همان اتاق با یکدیگر در زمان. اگر شما به تماشای اخبار در تمام سال 1978 شما احتمالا می دانید که این کمپ دیوید پیمان دقیقا نمی آوردن صلح به خاورمیانه است اما معامله کمتر تاریخی و مخاطبان را دریافت کنید fly-on-the-wall نمایش زمانی که کوچه تئاتر باز می شود رایت پشت صحنه انزجار, کمپ دیوید, این جمعه. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای برنامه در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در کوچه تئاتر 615 تگزاس. از طریق 15 مارس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-220-5700 و یا بازدید alleytheatre.org. 47 دلار به $74.

The Transitory Sound and Movement Collective presents Follow, an interdisciplinary work created with dance and sound artists.گسترش

این گذرا صدا و حرکت جمعی ارائه دنبالیک میان رشته ای کار ایجاد شده با رقص و هنرمندان.

عکس توسط لین لین

در صورتی که شما یک کمی زنگ زده خود را در روانشناسی یونگی, اجازه دهید ما به شما یادآوری می کنند که کارل یونگ پیشنهاد چهار عمده آرکه تایپ: خود شخصیت آنیما/animus و سایه. سایه اساسا تاریک قطعات و روان هستند که پنهان و سرکوب شده است. (هر چند آن را باید به ذکر است که برخی از خوب در آن وجود دارد بیش از حد, اما آن را برای یک روز دیگر.) در آینده خود را قطعه دنبالاین گذرا صدا و حرکت جمعی را کشف رابطه بین خود سایه و بیشتر از طریق جنبش و گفت و گو از دو رقص هنرمندان طراح رقص (و TSMC عضو موسس) جنیفر Mabus و ست McPhail, در میان یک محیط ایجاد شده توسط هنرمندان لین لین و خواننده فدریکو د Michelis. لین (TSMC موسس و مدیر هنری) و Michelis ایجاد خواهد شد همهجانبه محیط زیست با ویدئو و صدا زندگی می کنند از سیگار برگ جعبه گیتار, الکترونیک, kalimba, و بیشتر امیدوار کننده برای منحصر به فرد و تجربی شب که ما در حال شرط بندی خواهد شد شبیه هیچ دیگر در این آخر هفته.

به دنبال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. فوریه 15 در شفق تصویر نشان می دهد 2442 Bartlett. برای اطلاعات بیشتر tsmcollective.com. $10 (رایگان برای Aurora تصویر نشان می دهد اعضا).

Nicholas Phan performs in Franz Schubert's The Miller's Daughter in November 2018.گسترش

نیکلاس افزار انجام می دهد در Franz Schubert را میلر دختر در نوامبر سال 2018 است.

عکس خم Productions

“به راستی جرقه الهی نابغه ساکن در این شوبرت!” یک بار گفت: Ludwig van Beethoven از فرانتس شوبرت, و, واقعا, وجود هر گونه ستایش بالاتر یک آهنگساز می تواند دریافت ؟ از نظر کلاسیک کارشناسی ارشد که خیلی خوب رفو. این شنبه جیوه را چه مسلما شوبرت بزرگترین شاهکار Winterreise (یا زمستان سفر) به مرحله با یک بیت از یک پیچ و تاب. به جای آن از حد معمول خواننده بر روی صحنه با یک پیانیست جیوه خواهد بود ارائه 24-آهنگ چرخه با یک ارکستراسیون در حالی که درمان مرحله بندی به عنوان اگر آن را یک خرید…. تنور نیکلاس پهن خواهد حرکت به شدت عاطفی قطعه در یک مجموعه با لباس رقصنده خواهد شد که در نقش های مختلف و پیش بینی زیرنویسها آلمانی شعر توسط ویلهلم مولر. عطارد مدیر هنری آنتوان پلانت بر تولید دسترسی از طریق پیش بینی های خود را و اشاره کرد که ما دیگر زندگی در قرن 19 وین که می توانید Winterreise سخت برای پیگیری. “بدون نیاز به فکر کردن در مورد آن را بدون نیاز به نگاه به یک ورق کاغذ شما واقعا می تواند تجربه این قطعه در کل می گوید:” Plante.

Winterreise برنامه ریزی شده است برای 8 بعد از ظهر 15 فوریه در Wortham تئاتر مرکز 501 تگزاس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-533-0080 و یا بازدید mercuryhouston.org. $10 به $62.

اگر شما دوست Star Trek: کشف و پیکارد اما شما می خواهید (و یا شما فقط شعرم از ظاهری مرگ تارانتینو را ستاره بازحمت حرکت کردن پروژه) شاید شما نیاز به آن را به عقب به یک کلاسیک مانند Star Trek II: The Wrath of Khan. و اجازه دهید استدلال می کنند نیست. اجازه دهید فقط موافق است که Star Trek II: The Wrath of Khan بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن فیلم تا کنون ساخته شده است. (Half-hearted عذر خواهی به J. J. Abrams.) این یکشنبه هوستون-منطقه Trekkies این فرصت را برای تماشای این فیلم در عرصه تئاتر و به دنبال آن توسط Captain Kirk خود ویلیام شاتنر گرفتن مرحله به بحث در مورد این فیلم حق رای دادن و ما تنها می توانید حدس بزنید چه چیز دیگری از او تقریبا 70 سال کار حرفه ای. یکی از چیزهایی که شما نمی توانید بسیاری از است در مجموعه داستان در مورد شاتنر و خان بازیگر ریکاردو منتلبن. چون منتلبن بود به طور همزمان فیلمبرداری جزیره فانتزی, او فیلم برداری در زمان های مختلف از بقیه بازیگران معنی او و شاتنر هرگز زد به هر یک از دیگر در مجموعه. (صحبت از جزیره فانتزی, گرچه, فیلم خدمه آیا پیدا کردن زمان به شوخی منتلبن با چسباندن خود شرکت ستاره ارو Villechaize چهره در یک ربات کوچک است.)

ویلیام شاتنر و پیشتازان فضا 2: خشم خان است که برای برنامه ریزی 7:30 بعد از ظهر یکشنبه در عرصه تئاتر 7326 جنوب غربی اتوبان. برای اطلاعات بیشتر arenatheatre.net. 59 دلار به 80 دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im