به انجمن خوش آمدید شما در آخر هفته گذشته قبل از روز ولنتاین یکی از شانس بیشتری برای درک برخی از سرگرم کننده بدون قلب قرمز و هدیه های گران قیمت. این آخر هفته ما دو نمایشنامه از یک برنده جایزه پولیتزر نمایشنامه نویس, آثار برخی از آهنگسازان بزرگ (ما در حال صحبت کردن در کارشناسی ارشد مانند شومن و باخ) و اولین کشور مسلمان کمدین. نگه داشتن خواندن برای دیدن آن همه است.

همکاری خواهد بود موضوع این هفته شما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از Blaffer موزه هنر که در آن ترزا چپمن چپمن و عملکرد و هنرمند تجسمی ملیسا نجیب نیروهای پیوسته اند برای رقص جدید عملکرد قطعه با عنوان تاشو/اتفاق می افتند. چهار رقصنده (روبرتا Cortes بریتنی جونز, Lindsey مک گیل و تراویس Prokop) حرکت خواهد کرد از طریق فضا خود به خود ساخت مجسمه به عنوان رقص پیشرفت می کند. عنوان نکات در این ناچیز اشکال ایجاد شده در طی این تعاملی قطعه و پس از آن مخاطبان را فرصتی برای خود اشیاء منعکس کننده مجسمه های ساخته شده در طول عملکرد در Blaffer کافه. علاوه بر تاشو/آشکار, مخاطبان نیز, ویژه, پیش نمایش, گزیده ای از چپمن, آخرین, شب, طول مجموعه کار , فرانسوی, شیرینی. قطعه دوم در یک سه گانه از رقص آثار را رسما خود را برتر در سپتامبر در Midtown هنر تئاتر مرکز.

تاشو/آشکار است که برای برنامه ریزی 5:30 و 6:30 p. m. فوریه 6 در Blaffer موزه 120 هنرهای زیبا ساختمان دانشگاه هوستون 4173 الگین. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-297-1529 و یا بازدید chapmandance.com. رایگان.

Pianist Benjamin Grosvenor will join the Houston Symphony during their two-week-long Schumann Festival.گسترش

پیانیست بنیامین Grosvenor ملحق خواهد شد سمفونیک شیکاگو در طول دو هفته شومن جشنواره است.

عکس پاتریک آلن

این همه شومن تمام وقت به صورت دو هفته آینده در بیش سمفونیک شیکاگو که در آن یک دسته از مردمی با استعداد را به شیرجه رفتن عمیق به زندگی و کار عاشقانه آهنگساز رابرت شومان در طول شومن جشنواره. امشب این سمفونی را شریک با موزه هنرهای زیبای هوستون به ارائه یک اجرای زنده توسط چهار نفر از نوازندگان ارکستر سمفونیک و تور گالری هنر از عصر رمانتیک. روز شنبه, روانپزشک, دکتر ریچارد Kogan میزبان موسیقی خلق و خوی نوسانات & جنون که کشف ارتباط بین بیماری های روانی (آن را مشکوک است که شومن ممکن است دو قطبی) و خلاقیت است. پس از موسیقی مدیر آندرس Orozco-Estrada خواهد شد خوش آمدید به کوچه تئاتر شرکت عضو جی سالیوان به عنوان رابرت شومان و رهبری سمفونی در شومان Symphony No. 1, سمفونی شماره 2 و پیانو کنسرتو با پیانیست بنیامین Grosvenor که او نیز انجام شومان Kreisleriana پست-کنسرت در آسمان نوار در مرکز شهر هوستون. Orozco-Estrada, Grosvenor و سالیوان باز خواهد گشت یکشنبه برای شومان Symphony No. 3, سمفونی شماره 4 و تلافی از پیانو کنسرتو. اگر که نیست به اندازه کافی برای فرو نشاندن خود را شومن تشنگی بررسی هفته آینده برای حتی بیشتر.

شومان جشنواره برنامه ریزی شده است برای زمان های مختلف و مکان از طریق فوریه 16. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-224-7575 و یا بازدید houstonsymphony.org/schumann. قیمت ها متفاوت است.

Gerardo Velasquez, Luis Galindo, and Rhett Martinez in Elliot, A Soldier's Fugue at Main Street Theater.گسترش

خراردو Velasquez, لوئیس Galindo و Rhett مارتینز در الیوت یک سرباز فوگ در خیابان اصلی تئاتر است.

عکس از پین Lim / جنگل عکاسی

کار یک جایزه پولیتزر برنده خواهد شد بیش از هوستون مراحل این زمستان به سه حالت مختلف تئاتر شرکت های هر مرحله بخشی از Quiara Alegría Hudes را الیوت سه گانه با شروع از خیابان اصلی تئاتر مقابله با الیوت یک سرباز فوگ. عنوانی الیوت است که الیوت اورتیز عراق یک جانباز از یک خانواده نظامی (پدر بزرگ خود را Grandpop جانباز و کره جنوبی و پدرش, پاپ, یک جانباز از ویتنام). نوزده سال و بازگشت به خانه با یک پا آسیب و قلب بنفش الیوت در تلاش برای ایجاد حس از آن همه را به یک موسیقی متن فیلم از باخ. Hudes گفته است: “من عشق فساد در اتصال پورتوریکو مردانی که خدمت در ارتش ایالات متحده [با] باخ مقدمات و fugues. آنها به نظر نمی رسد مانند آنها به خوبی با هم اما در واقع آنها واقعا به خوبی با هم.” الیوت یک سرباز فوگ اولین قسمت از سه گانه, با مراحل میزبانی دومین قسط آب با قاشق مربا خوری (بیشتر در زیر) و میلدرد چتر برگزاری خواندن نتیجه شادترین آهنگ نقش گذشتهدر ماه مارس. تعجب نمی شود به خواندن این زودی دوباره از آنجا که با همکاری خیلی خوب آن را نمی توان گفت به اندازه کافی. شما در حال رفتن به می خواهید به مداد در هر سه. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای برنامه در حال برنامه ریزی برای 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه ها از طریق روزهای شنبه و یکشنبه در 3 p. m. در خیابان اصلی تئاتر-برنج روستای 2540 بار. از طریق آوریل 1. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-524-6706 و یا بازدید mainstreettheater.com. 36 دلار به 55 دلار.

اگر شما یکی از بسیاری از کسانی که برای جهش از راه دور زمانی که شما می شنوید آشنا گونه Sarah McLachlan را “فرشته” ناشی از تلویزیون خود را از ترس به چهره غمگین از لرز cowering توله سگ و بچه گربه ها در آن پرنده تجاری – شما می دانید یکی از شما در شرکت خوب است. این songstress خودش گفته است: “من نمی توانید آنها را تماشا کنید! آن را به من می کشد.” کانادا خواننده و ترانه سرا سه بار برنده جایزه گرمی و متفکر لیلث به دنیا عادلانه است که مطمئن شوید که به بازی “فرشته” زمانی که او متوقف می شود توسط سرگرمی مرکز پنج شنبه شب برای صمیمی شب با Sarah McLachlanو شاید بازدید مانند “اختیار” “من را به یاد داشته باشید شما” “ساخت یک رمز و راز” “آیدا” “سقوط” – به یاد داشته باشید او با فروش بیش از 40 میلیون سوابق بنابراین او کاملا کاتالوگ موسیقی را انتخاب کنید (و اگر شما احساس می کنید خودتان نالان و فلش به عقب به کسانی که تبلیغات در “فرشته” را به آن و به خودتان یادآوری کنید که آگهی های بازرگانی مطرح $30 میلیون دلار برای یک علت خوب است فقط در دو سال اول پس از خود برتر).

صمیمی شب با Sarah McLachlan برنامه ریزی شده است به انجام در 8 p. m. در فوریه 6 در سرگرمی مرکز هنرهای نمایشی 800 Bagby. برای اطلاعات بیشتر thehobbycenter.org. $50.50 به $90.50.

A time to talk about connections, made and missed.

یک زمان به بحث در مورد اتصالات ساخته شده و از دست رفته است.

عکس از مراحل

در حالی که الیوت یک سرباز فوگ نقش اصلی تئاتر خیابانی مرحله بیش در تازه افتتاح Gordy مراحل مانت دوم بازی در Quiara Alegría Hudes را الیوت سه گانه 2012 جایزه پولیتزر درام برنده آب با قاشق مربا خوری. دوم بازی میدارد تا با الیوت بازگشت به خانه در فیلادلفیا خالی از سکنه و مبارزه با درد و نا امیدی. و که در آن الیوت یک سرباز فوگ زوج این خانواده نظامی با باخ Hudes گفته است که آب با قاشق مربا خوری با استفاده از “John Coltrane و جاز را به عنوان یک نوع از موسیقی استعاره ای برای هنگام ورود دوباره به زندگی عادی و ناهماهنگی است که اتفاق می افتد وجود دارد.” هر بازی در این مجموعه را می توان به عنوان یک به تنهایی اما با تمام سه بازی در هوستون مراحل این زمستان (فراموش نکنید که در مورد شادترین آهنگ پخش آخرینکه میلدرد چتر مرحله خواندن به این نتیجه سه گانه در ماه مارس) ما در حال شرط بندی است که این امر می تواند یک فرصت از دست رفته نه به همه آنها را ببینید. خواندن پیش نمایش در اینجا.

اجرای برنامه در حال برنامه ریزی برای 7:30 بعدازظهر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در لستر و سو اسمیت مرحله از Gordy 800 Rosine. از طریق فوریه 23. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-527-0123 و یا بازدید stageshouston.com. 25 دلار برای $65.

Bach Society Houston will stop by the Museum of Fine Arts, Houston for a gallery concert in Bach’s Concertos: A Feast for the Senses.گسترش

باخ جامعه هوستون متوقف خواهد شد توسط موزه هنرهای زیبای هوستون برای یک گالری کنسرت باخ کنسرتو: یک جشن برای حواس.

عکس توسط Kevin McGowan

یک زمان وجود دارد که یوهان سباستین باخ – مرد در حال حاضر اشاره کرد و در تاریخ به عنوان یک آهنگساز بزرگ دوران باروک بود به استخدام یک مدیر موسیقی توسط افرادی که او را در بر داشت به طور متوسط در بهترین حالت. به شکل. خوشبختانه لایپزیگ شورای شهر در زمان شانس او برای موقعیت در Thomasschule جایی که او با تشکیل به اصطلاح “باخ دو” آهنگساز دو Violin Concerto, BWV 1043. هر چند ما نمی دانیم که اگر آن را با اقتباس از یکی از آثار قبلی خود را در آن شناخته شده است که باخ تشکیل شده حداقل نیم دوجین کنسرتو برای ویولون (یکی یا بیشتر) و چند مطلب برای ویولن زوج با سازهای دیگر اما دو ویولن کنسرتو تنها او تشکیل شده برای دو ویولون. (و اگر شما از طرفداران آنتونیو ویوالدی شما احتمالا درک این واقعیت است که دو ویولن کنسرتو منابع خود را ritornello فرم در تمام حرکات بیش از حد.) در شنبه باخ جامعه هوستون انجام خواهد شد دو کنسرتو ویولن همراه با براندنبورگ کنسرتو 5, BWV 1050 طول باخ کنسرتو: یک جشن برای حواسگالری کنسرت در میان آثار هنری از دوره باروک در بک ساختمان موزه هنرهای زیبای هوستون. جایزه: وجود خواهد داشت یک پذیرایی بعد از کنسرت.

باخ کنسرتو: یک جشن برای حواس است که برای برنامه ریزی 4 p. m. 8 فوریه در موزه هنرهای زیبای هوستون, 1001 Bissonnet. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-400-0514 و یا بازدید bachsocietyhouston.org. 5 دلار به $40.

Axiom Quartet will transport listeners to the “City of Lights” circa early 20th century with this weekend's Meet Me in Paris program.گسترش

اصل چهار جانبه حمل و نقل خواهد شد شنوندگان به “شهرستان نور” در حدود اوایل قرن 20 با آخر این هفته دیدار با من در پاریس برنامه.

عکس توسط لین لین

اگر شما می خواهید به صحبت در مورد زندگی زندگی, اجازه دهید بحث در مورد Alexandre Tansman. هر چند نام خود را به طور خودکار ممکن است حلقه هر زنگ (به خصوص برای کسانی که نمی بخوانید لهستانی) یهودی آهنگساز از لهستان بود که دست پرورده از موریس راول بخشی از École de Paris و یک نویسنده از 300 ترکیب بندی که انجام شد توسط بهترین هنرمندان از روز خود را و او را در سراسر جهان به نشست به ظاهر همه از چارلی چاپلین و امپراتور ژاپن به ژان بیستوسوم و جورج گرشوین. جنگ جهانی دوم مجبور Tansman به تبعید و او به پایان رسید تا در هالیوود به ثمر رساند فیلم (که در آن او یک نامزدی اسکار برای پاریس زیرزمینی) برای چند سال. اما به عنوان به زودی به عنوان او می تواند او را برای خود انتخاب صفحه اصلی پاریس است که در آن اصل کوارتت را به مخاطبان در روز شنبه در دیدار با من در پاریس. گروه بازی خواهد کرد Tansman را کوارتت زهی شماره 6 همراه با راول را کوارتت زهی و Igor Stravinsky سه قطعه برای کوارتت زهی بنابراین آماده می شود به حمل و نقل به “شهرستان نور” در حدود اوایل قرن 20 – هیچ هواپیما و یا ماشین زمان لازم است.

دیدار با من در پاریس برنامه ریزی شده است برای 5 فوریه 8 p. m. در کالن سالن دانشگاه هوستون 4001 Mt. ورنون. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-525-3560 و یا بازدید axiomquartet.com. رایگان.

What's Opera, Duck? returns to McGonigel's Mucky Duck to raise money for the University of Houston’s Moores Opera Center.گسترش

چه اپرا اردک? بازگشت به McGonigel را کثیف اردک به جمع آوری پول برای دانشگاه هوستون مورز Opera مرکز.

عکس از پین Lim

شما همیشه می توانید در دانشگاه هوستون مورز Opera مرکز برای قرار دادن در یک نمایش خوب و که شامل زمانی که آن را کامل تولید سالانه خود را جمع آوری کمک what’s Opera, اردک? شب را با برنامه رهبری تشریفات (و مورز Opera مرکز مدیر و موسس) باک راس مطمئن است که شامل آشنا آریاس شاید چند مورد علاقه های شما از موسیقی و تئاتر و یک میزبان از استعداد دانش آموزان گراد وام صدای خود را به این مناسبت است. در سال 2014 Ross به نام شب یک “کاملا متفاوت نوع opera تجربه” اضافه کرد که این “گاه به گاه و سرگرم کننده ویترین از مواد محبوب و یک راه برای شنیدن برخی از آواز خواندن در یک بازی سرگرم کننده و صمیمی در محل.” همه که گفت: همیشه محبوب برنامه را ببینید یکی تغییر در این سال دو بله دواجرای برنامه. تقاضا بالا همیشه یکی از این پس امکان استفاده از دو فرصت برای گرفتن برنامه جدید (و توجه داشته باشید که از مطبوعات زمان ایستاده بلیط برای اجرای دوم در حال حاضر به فروش می رسد).

چه اپرا اردک? برای برنامه ریزی 6:30 و 9 بعد از ظهر فوریه 8 در McGonigel را کثیف, اردک 2425 نورفولک. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-528-5999 و یا بازدید mcgonigels.com. $20 تا $22.

در 2018, نیویورک تایمزدر حالی تیتر پرسید: “شنیده ام یک مورد غیر فعال مسلمان طنز از نیوجرسی?” طنز در سوال این است که Maysoon زیدکه شما ممکن است تشخیص از Adam Sandler, کمدی, You don’t Mess With The Zohan یا به احتمال بیشتر او 2014, TED بحث من 99 مشکلات … فلج است و فقط یکیکه متصلب تا حدود 15 میلیون بازدید در سراسر یوتیوب و سایت TED. در این 20 سال به عنوان یک شوی طنز زید نوسان توسط انجمن آسیا تگزاس مرکز به بحث در مورد وضعیت او به عنوان اولین کشور مسلمان کمدین و با استفاده از کمدی به بحث درباره خانواده و فرهنگ و زندگی با معلولیت فلج مغزی. پس از زید چوب در اطراف برای یک گفتگو با هوستون رسانه های عمومی را Ernie Manouse. قبل از 7 p. m., عملکرد, وجود خواهد داشت یک پذیرش در 6 p. m. توجه داشته باشید که از مطبوعات این یکی فروخته شده است اما در لیست انتظار ایجاد شده است اگر صندلی اضافی می آید. ما شرط می بندم این است که این یک ارزش است تلاش برای. خواندن پیش نمایش در اینجا.

یک شب با Maysoon زید برنامه ریزی شده است برای 7 p. m. 8 فوریه در آسیا جامعه تگزاس مرکز 1370 Southmore. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-496-9901 و یا بازدید asiasociety.org/texas. 25 دلار به 50 دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im