برای بزرگنمایی کلیک کنید Owner Alex Ward eventually hopes to expand Food Pedaler's delivery footprint from downtown and the Central West End into the Grove, Shaw and the Delmar Loop. - JOSEPH PATRICK ROBERTS

  • جوزف پاتریک رابرتز
  • صاحب Alex Ward در نهایت امید به گسترش غذایی Pedaler تحویل ردپا از مرکز شهر و پایان غرب مرکزی به بیشه شاو و دلمار حلقه.

Alex Ward در حال ارسال ناوگان خود را از مواد غذایی Pedaler دوچرخه سواران در یک ماموریت جدید در این سال — در واقع می توان گفت که او ارسال آنها را در چندین ماموریت های جدید.

بخش خریداری شده که این شرکت از صاحب اصلی تیم Kiefer در ماه جولای سال 2019 می گوید: یکی از تغییرات جدید او هیجان زده در مورد یک سرویس اشتراک و تحویل رایگان برای مشتریان با عضویت در حق بیمه.

“وجود دارد یک روند بزرگ در حال حاضر با اشتراک مانند HelloFresh و آبی صحن” بخش می گوید. “مردم حتی نمی باید در مورد آن فکر می کنم اگر آن را یک محصول آنها می خواهم به طور منظم و آن را به ارمغان آورد و آنها را بر روی دوچرخه. آن را متصل به مواد غذایی Pedaler که آنها می دانند و آن را پایدار شکل از حمل و نقل. و این یکی از مهم ترین جنبه از کسب و کار ما.”

اشتراک ویژگی های خدمات بسته بندی مواد غذایی از جمله کباب تازه از طرح, قهوه, سرد فشرده از آب میوه خوش آب & اسموتی و دست گردد بستنی (از جمله وگان طعم) از Clementine را شیطان و زیبا لبنیاتی. کاربران می توانید انتخاب کنید فرکانس خود را تحویل اعم از تحویل هر هفته, هر دو هفته یا هر چهار هفته. حق بیمه گزینه تحویل هزینه $11.99 یک ماه به صورت نامحدود و رایگان تحویل از یک لیست از همکاری رستوران.

یکی دیگر از برنامه های جدید که وارد است به خصوص هیجان زده به معرفی یک بشردوستانه با همکاری مناسب و مواد غذایی اتصال فراهم می کند که خانواده های کم درآمد در منطقه سنت لوئیس با کمک های غذایی با ارائه مواد غذایی دسترسی فیزیکی کلاس های تناسب اندام و سلامتی دیگر منابع است. از طریق مشارکت بخش متعهد به اهدای 50 سنت به غیر سود برای هر سفارش تحویل داده شده توسط مواد غذایی Pedaler.

“مناسب و مواد غذایی ارتباط بسیار نزدیک به قلب من” بخش می گوید. “و من می خواهم بگویم [رسالت] متناسب با مواد غذایی Pedaler چون ما در دوچرخه ورزش است و ما در حال ارائه مواد غذایی بسیار شبیه مناسب و مواد غذایی اتصال می کند.”

مواد غذایی Pedaler نیز به تازگی از عرضه یک برنامه جدید و به طور کامل تجدید و دوباره طراحی سایت. این برنامه در دسترس برای هر دو آی فون و آندروید به کاربران و مشتریان می توانند سفارش غذا از طریق آن تنها با یک شیر آب از انگشت خود را. برای Ward این سطح راحتی کلیدی است برای یک مفهوم مانند مواد غذایی Pedaler.

به عنوان مواد غذایی Pedaler همچنان به توسعه بخش امیدوار به گسترش دوچرخه خود را-طراحی شده شرکت به بیشه شاو و دلمار حلقه. کسب و کار نیز به دنبال رشد تعداد رستوران ها آن را با شرکای برای تحویل در منطقه سنت لوئیس.

“رشد ما فهرستی از رستوران ها ادامه خواهد داد به تاثیر مردم” بخش می گوید. “آنها باید گزینه های بیشتر را انتخاب کنید. این امر به ویژه تاثیر این رستوران ها بیش از حد — we در حال افزودن ارزش به کسب و کار خود را.”

غذا Pedaler در حال حاضر ارائه می دهد ارائه خدمات در مرکز شهر سنت لوئیس از دوشنبه تا جمعه از ساعت 11 تا 2:30 p. m. اگر شما گرسنه در پایان غرب مرکزی آن ساعت روز شنبه از طریق شنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر و دوباره برای شام سرویس از 5 تا 9 بعد از ظهر

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de