بایدن غالب Sanders, ورقه دوم و دیگر takeaways از کارولینای جنوبی اولیه

واشنگتن – معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در نهایت پیروزی او مورد نیاز است.

پس از نزدیک به یک ماه از عملکرد ضعیفی در آیووا و نیوهمشایر و در پایان در دور دوم در نوادا بایدن مهر و موم شده قطعی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه با رای دهندگان هل دادن او را به پیروزی. این اولین اولیه پیروزی همیشه برای بایدن که در حال اجرا برای رئیس جمهور برای سومین بار.

با توجه به نظرسنجی های خروج 64 درصد از رای دهندگان به حمایت بایدن. سناتور. برنی ساندرز آمد در دور دوم با رای دهندگان در 15 ٪ از نزدیک دنبال میلیاردر فعال تام Steyer در 13٪.

در اینجا برخی از takeaways از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه:

جو بایدن را پیروزی بزرگ

کارولینای جنوبی رای دهندگان نیز تبدیل به یک کلید تایید را به تصمیم خود را. با توجه به نظرسنجی های خروج شش نفر از 10 اصلی رای دهندگان در زمان به حساب Rep. جیم Clyburn حمایت از بایدن. Clyburn دموکراتیک آیکون در کارولینای جنوبی و سی ان ان گفت در روز جمعه “ما را مجبور به نشستن و گرفتن جدی در مورد چگونه ما مجددا با ابزار تجهیز این کمپین” پس شنبه اولیه.

بایدن پیروزی را به او می دهد یک افزایش بسیار مورد نیاز رفتن به سه شنبه که در آن حدود 33 درصد از ملی متعهد نمایندگان هستند تا برای grabs. او در حال حاضر leapfrogged به جایگاه دوم در میان ملی نمایندگان زیر Sanders.

یک مانع بایدن روبرو خواهد شد اما در رقابت با سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ برای اولین بار در این اولیه فصل است. دو نامزد رقابت برای بسیاری از همان مرکز-چپ پایه به عنوان شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq.

اما بایدن را برنده خواهد شد به احتمال زیاد تشویق رای دهندگان و کمک کنندگان به جلو حرکت می کند با حمایت از مبارزات انتخاباتی خود – که بسیاری از آنها شده اند با احتیاط از نامزد پس از او پایین ایستاده در اوایل متحده است.

برنی ساندرز ورقه دوم

ساندرز در حال برگزاری سرب خود را در ملی نمایندگان روشن است این مسابقه در حال تغییر است.

شنبه شب دور دوم نشان می دهد ساندرز ممکن است برخی از مشکل با برخی از رای دهندگان که یکی از بزرگترین رای گیری بلوک در حزب دموکرات است.

تنها 15 درصد از رای دهندگان به حمایت ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی اولیه با توجه به نظرسنجی های خروج. اما در سراسر کشور ساندرز دیده می شود افزایش حمایت در میان رای دهندگان سیاه. او می ایستد در 29 درصد با رای دهندگان در سراسر کشور زیر بایدن که پیشرو در 31 درصد با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی.

در سال 2016 ساندرز تنها برنده حدود 26% مجموع در کارولینای جنوبی نسبت به خود و سپس دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون در حدود 73%.

بیشتر: جو بایدن نوشته های قانع کننده و سریع – پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه

بیشتر: ساندرز حامیان محکوم اخبار رسانه های تماس SC اولیه برای بایدن ‘با 0%’ رای

علاوه بر این ساندرز است که انصراف از حضور در این پل عبور جشن در شهر سلما در ایالت آلاباما که یادبود یکشنبه خونین در 7 مارس 1965 که منجر به عبور از سال 1965 حق رای عمل می کنند. آلاباما اولیه بخشی از شنبه.

اگر چه ساندرز در حال برگزاری است منجر شود در انتخابات هر دو سطح ملی و در چند شنبه متحده که مشخص نیست که آیا بایدن پیروزی شنبه را فشار برخی از رای دهندگان به نوبه خود به معاون رئیس جمهور سابق. ساندرز سوسیالیستی دموکراتیک تجدید نظر عمدتا با رای دهندگان که به طور سنتی رای دادند در این سطح از رای دهندگان. اما در 2018, 18-29 ساله ساخته شده بزرگترین افزایش در میزان مشارکت.

یک دولت است که می تواند نگه دارید ساندرز در بالا کالیفرنیا است. این سناتور ورمونت دارای یک سرب در رای گیری در دولت است که 415 نمایندگان. داوطلبان باید برای دریافت حداقل 15% در سراسر کشور را به نفع نمایندگان و ساندرز تنها کسی است که به تصویب رسید که در آستانه در تازه ترین نظرسنجی سی ان ان جایی که او ایستاده بود در 35 درصد است.

تام Steyer صرف حداقل 18 میلیون دلار, قطره استراحتی

تام Steyer که سرمایه گذاری میلیون ها نفر به کارولینای جنوبی اولیه از جمله حدود 18 میلیون دلار در تلویزیون تبلیغات به تنهایی نمی تواند شکستن گذشته بایدن ‘ فایروال.

Steyer به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود پس از اتمام در دور سوم شنبه.

“به من گفت: اگر من نمی بینم یک راه برای برنده شدن است که من می خواهم به حالت تعلیق درآورد همسر من, کمپین و راستش من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری گفت:” هواداران در طول یک تظاهرات در کلمبیا, S,C.

قبل از رها کردن Steyer تا به حال دیده می شود افزایش در رای گیری در میان رای دهندگان سیاه. او همچنین دریافت چندین مشخصات بالا تاییدیه در کشور از جمله جانی کردرو صندلی از کارولینای جنوبی, سیاه حزبی.

Steyer کسب نیست هر نماینده در آیووا و نیوهمشایر یا نوادا قبل از ترک.

سیاه رای دهندگان تجمع پشت بایدن

با توجه به نظرسنجی های خروج از واشنگتن پست بایدن با برنده عظیم سهم 60 درصد از آراء توسط آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی،, که حساب برای بیش از نیمی از آراء در پلمتو دولت است. که سطح حمایت است و حتی بالاتر از انتظار می رود پس از نظر سنجی های اخیر نشان داد او با حدود 40% پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه.

بایدن است سهم بزرگی از آمریکایی آفریقایی رای می foreshadow چیزهای خوب اگر حمل آن به بیش از سه شنبه متحده آمریکا با جمعیت زیادی از رای دهندگان آمریکایی از جمله کارولینای شمالی و Alabama.

که رای گیری بلوک ساخته شده است که تا حدود یک چهارم از آرای 2016 دموکراتیک اولیه می تواند به اثبات کلید ساخت بایدن رقابتی در برابر ساندرز در سه شنبه.

از سوی دیگر سیاه رای دهندگان در روز شنبه اولیه به نمایندگی از یک درصد پایین تر (57%) از کسانی که معلوم شد در سال 2016 زمانی که آنها ساخته شده تا 61 درصد از کارولینای جنوبی رای دادن. اگر که نشان می دهد کاهش مشارکت مردم می توان انتظار داشت از رای دهندگان در حال حرکت به جلو است که می تواند گریم اخبار بایدن مبارزات انتخاباتی.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مایک بلومبرگ باید پایان ‘شوخی یک کمپین’ پس از کارولینای جنوبی اولیه

آنچه در مورد نامزد دیگر ؟

نبود یک شب خوب برای شهردار سابق پیت Buttigieg دیابت ctq و یا بهداشت ، الیزابت وارن.

Buttigieg که دیدم قوی پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر سقوط تخت در کارولینای جنوبی است. این می آید از یک هفته پس از قرار دادن دور سوم در نوادا است. در هفته منتهی به کارولینای جنوبی اولیه Buttigieg ادامه داد: برای مبارزه با رای دهندگان ماندن در تک رقمی در میان است که بلوک.

این می تواند طلسم مشکل برای Buttigieg رفتن به جلو که در آن بسیاری از کشورهای در سه شنبه باید جمعیت زیادی از رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

وارن ادامه داد: به فلات به عنوان اصلی همچنان ادامه دارد. ماساچوست سناتور underperformed در نیوهمپشایر پس از قرار دادن سوم در آیووا. او همچنین نمی خوبی در نوادا است. با وجود داشتن برق بحث اجرای برنامه در دو هفته گذشته وارن هنوز برای پیدا کردن شتاب در پای صندوقهای رای است.

Klobuchar نشده است قادر به نگه داشتن او پس از حرکت تعجب آور مقام سوم نیوهمپشایر برنده شدن در اوایل این ماه. مینه سوتا سناتور نیز تلاش می کرد با رای دهندگان از رنگ ماندن در تک رقمی با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان.

این معلوم نیست که آیا او قادر خواهد بود برای شکستن از طریق این بسته هنوز هم شلوغ زمینه از هشت نامزد. اما او در ایالت مینه سوتا است که در میان کسانی که رای گیری روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>