بایدن Sanders, سیاست های تجاری و تاریخی jabs در بحث دموکراتیک پر از coronavirus سوالات

واشنگتن — در اولین مناظره ریاست جمهوری است که بازی کردن در برابر پس زمینه از coronavirus هر دو جو بایدن و برنی ساندرز تلاش برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان نوعی از رهبر است که می تواند رسیدگی به چنین تاریخی بحران در حالی که همچنین نقشه کشی تمایز بین روش خود را برای برخورد با چنین مسائل اساسی از مراقبت های بهداشتی تفاوت و نابرابری درآمد.

“این یک زمان به حرکت تهاجمی” ساندرز گفت: “اما این نیز یک بار به تجدید نظر امریکا و ایجاد یک کشور که در آن ما در مورد مراقبت از یکدیگر به جای یک ملت از حرص و آز و فساد که در حال وقوع است در میان شرکت های بزرگ نخبگان.”

بایدن گفت: مردم “به دنبال نتایج نه یک انقلاب” و است که می تواند اتفاق می افتد با ساخت مطمئن شوید که افراد صدمه دیده از این بیماری همه گیر در تمام ساخته شده.

“این است که بزرگتر از هر فرد” بایدن گفت: “آن را در مورد چگونه ما گرد هم آوردن افراد و نوع فداکاری ما نیاز به انجام کارها.”

ساندرز در زمان ضربه اول رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اولین چیزی که باید اتفاق می افتد برای مقابله با بحران است “به تعطیل این رئیس جمهور تا راست در حال حاضر.”

“چرا که او تضعیف پزشکان و دانشمندان که در حال تلاش برای کمک به مردم آمریکا” ساندرز گفت. “این غیر قابل قبول است برای او به blabbering با unfactual اطلاعات گیج کننده است که عموم مردم است.”

بایدن بحث بسته گفت: “تنها مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید” برای مقابله با این مشکل بزرگتر از نابرابری درآمد است برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او تشدید هر یک از این مشکلات” بایدن گفت: “هر دو فوری فوری نیاز دارید و چگونه ما در حال رفتن به نگه داشتن مردم ضرر برای آسیب به عنوان یک نتیجه از این ویروس است. “

ساندرز که عقب بایدن در نمایندگان به دنبال راهی برای تغییر دینامیک در این مسابقه است.

اما آن بایدن که اخبار با ارتکاب به چیدن یک زن همسر در حال اجرا اگر او برنده نامزدی.

“دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من در واقع انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور” سابق معاون رئیس جمهور گفت:. “تعدادی از زنانی که واجد شرایط به رئیس جمهور فردا. من به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور.”

ساندرز گفت: “در تمام احتمال” نیز انتخاب یک زن به عنوان شماره 2 و اضافه کرد که او نیز باید مترقی است.

“من بسیار قوی تمایل به حرکت در این جهت است.”

مورین Groppe

که اقلیت رای دهندگان ترجیح می دهند ؟

در حالی که بایدن به حال برای مقابله با مسائل خود را با رای دهندگان لاتین, Sanders, تا به حال به چهره مشکلات خود را گرفتن سیاه و رای دهندگان به حمایت از او.

“پیام من شده است طنین در سراسر هیئت مدیره” بایدن گفت: فقدان لاتین پشتیبانی می کند. اما معاون سابق رئیس جمهور نیست بحث در جزئیات که چرا بیشتر Latinos پشتیبانی ساندرز بیش از او.

ساندرز تا به حال بزرگترین سهم از رای دهندگان لاتین حمایت از او را در بسیاری از کشورهای که برگزار مقدماتی تا کنون از جمله تگزاس و کالیفرنیا و نوادا. اما با آریزونا و فلوریدا آینده آن مشخص نیست که آیا ساندرز می توانید در ادامه به نگه داشتن قدرت خود را با رای دهندگان لاتین.

اما ساندرز تلاش کرده است برای حمایت از رای دهندگان.

ساندرز با اشاره به موضوع و سپس تبدیل به این واقعیت است که او محبوب است در میان رای دهندگان جوان و Latinos هر چند او گفت: آنها رای نمی دهند و اغلب به عنوان دیگر رای گیری قرار گرفتند.

بایدن انتخاباتی بود reenergized توسط رای دهندگان که تحت فشار قرار دادند و او را به حزب سوسیالیست در اصلی.

ربکا مورن

ساندرز خواست به دفاع از کاسترو نظرات

دو روز قبل از فلوریدا اولیه ساندرز بود پرسید: چرا کوبا آمریکایی ها در آنجا زندگی می کنند باید پشت او را با توجه به نظرات اخیر ستایش برخی از جنبه های فیدل کاسترو در کوبا

ساندرز گفت: او را محکوم کرده است دولت های اقتدارگرا چه در چین و روسیه یا کوبا. اما می گویند که این دولت انجام داده اند هرگز هر چیزی خوب نادرست است.

وقتی پرسیده شد که در مصاحبه اخیر چرا مردم کوبا نمی خیزند و کمک به ایالات متحده در سرنگونی دیکتاتور کمونیست کاسترو ساندرز گفت: کاسترو “تحصیل کودکان خود را به مراقبت های بهداشتی کاملا دگرگون جامعه می دانید؟”

بایدن خواسته شد مدیر چگونه ساندرز’ نظرات متفاوت از رئیس جمهور اوباما قبلا گفته کوبا ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در آموزش افراد جوان است.

بایدن گفت: اوباما در تلاش بود که در کوبا به باز کردن. ساندرز او ادامه داد: قبلا در ستایش اتحاد جماهیر شوروی و اخیرا رای دادند در برابر تحریم روسیه برای دخالت در انتخابات 2016.

ساندرز گفت: او معتقد بود تحریم ها به مخاطره می اندازد یک توافق هسته ای بین ایالات متحده و شرکای آن و ایران.

“که گره خورده بود به ایران. روسیه که در ایران” ساندرز گفت. “بود که تضعیف ایران قرارداد. من محکوم روسیه در وقت و زمان دوباره.”

مورین Groppe

بایدن و ساندرز بحث مهاجرت

بایدن و ساندرز گذاشته جایی که آنها ایستاده بر مهاجرت در روز یکشنبه بحث است.

بایدن وعده “هیچ کس خواهد بود تبعید در طول 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور اما پس از آن تنها felons خواهد بود تبعید و پس از آن. او همچنین گفت که او در حال حاضر پشتیبانی از پناهگاه شهرستانها است که زمانی که پلیس محلی را به مهاجران مستند نشده به مقامات فدرال.

در طول مبارزات انتخاباتی, تظاهرات اعتراض بایدن برای دولت اوباما رکورد اخراج مهاجران.

ساندرز گفت که در 100 روز اول دولت خود او را پایان مهاجرت و گمرک حملات و بازگرداندن اقدام معوق برای ورود دوران کودکی که به طور موقت محافظت از اخراج برای کسانی که آورده بودند به عنوان کودکان به ایالات متحده غیرقانونی.

دو درگیری بیش از ساندرز’ رای گیری در برابر یک سال 2007 مهاجرت که سناتور ورمونت ادعای ایجاد کرده اند که برده داری برای کارگران میهمان. او همچنین گفت که لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان — یا LULAC — و نه حمایت از این لایحه.

بایدن همچنین آمار ساندرز برای سخنان كه در Lou Dobbs نشان می دهد در سال 2007. ساندرز گفت: پس از آن که “من نمی دانم که چرا ما نیاز به میلیون ها نفر از مردم را به آمدن به این کشور به عنوان مهمان کارگران خواهد شد که کار برای دستمزد پایین تر از کارگران آمریکایی و رانندگی دستمزد پایین و حتی پایین تر از آنها در حال حاضر.”

ساندرز اشاره کرد که در یک روز از دولت او او را پایان “زشت demonetization از کاخ سفید از جامعه مهاجر در این کشور است.”

ربکا مورن

متفاوت روش برای تغییر آب و هوا

زمانی که این موضوع تبدیل به تغییر آب و هوا ساندرز گفت: – یک بار دیگر – بایدن پیشنهاد نیست به اندازه کافی جسورانه.

درست مانند یک جنگ رویکرد مورد نیاز است برای coronavirus ساندرز گفت: “همان است که مورد نیاز برای مبارزه با گرم شدن کره زمین.

“من می دانم که قلب خود را در جای مناسب” ساندرز گفته بایدن. “اما این نیاز به نمایشی جسورانه عمل است.”

زمانی که ساندرز را رد کرد بایدن طرح دوباره به پاریس مورد آب و هوا به عنوان یک تغییر کوچک بایدن پاسخ داد که جهان به عمل دوباره با هم مهم است. و او تبلیغ خود را در سیاست خارجی اعتبار.

“ما نیاز به کسی که می تواند در سطح بین المللی می شود.”

او همچنین گفت که پایان دادن یارانه برای سوخت های فسیلی, صنعت, ممنوعیت حفاری در زمین های فدرال و مخالفت با “fracking جدید.”

– مورین Groppe

بایدن می گوید او را به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور

جو بایدن متعهد به چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا در طول روز یکشنبه تلویزیونی دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در حالی که برنی ساندرز گفت: “در تمام احتمال,” او همچنین انتخاب یک زن نامزد معاونت ریاست جمهوری.

“دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من در واقع انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور” سابق معاون رئیس جمهور گفت:. “تعدادی از زنانی که واجد شرایط به رئیس جمهور فردا. من به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور.”

ساندرز گفت: “برای من آن را نه فقط در نامزدی یک زن آن را به مطمئن شوید که ما مترقی است. و وجود دارد مترقی زنان وجود دارد. بنابراین من بسیار قوی تمایل به حرکت در این جهت است.”

بایدن گفت که او نیز انتصاب اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به دیوان عالی ایالات متحده.

سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و ctq از مینه سوتا باید هر دو تایید بایدن نامزدی و دیده می شود که ممکن است معاون ریاست جمهوری نامزد. بنابراین سابق فرمانداری نامزد استیسی آبرامز از گرجستان است.

جوی پادگان

استدلال بیش پرونده ازدواج همجنسگرایان را به عنوان نشانه ای از رهبری

ساندرز گفت: رهبری حتی بیشتر مهم است در زمان بحران و نامزدها سوابق گذشته نشان می دهد زمانی که آنها باید و نیست تصویب تست.

وی با اشاره به سال 1996 “دفاع از ازدواج” قانون تعریف شده است که کلمه “ازدواج” را به عنوان حقوقی اتحادیه بین یک مرد و یک زن است.

بایدن پشتیبانی از اندازه گیری int eh سنا که در آن گذشت 85-14. ساندرز مخالف این لایحه در خانه که در آن تصویب شد 342-67.

“من به یاد داشته باشید که رای دادن. آن را بسیار سخت رای” ساندرز گفت. “شما به آن رای دادند.”

او همچنین با انتقاد بایدن برای رای دادن به ورشکستگی لایحه, جنگ در عراق, موافقت نامه های تجاری و اقدامات برای جلوگیری از بودجه فدرال از استفاده می شود برای سقط جنین.

“همه که به من گفت: اینجا” ساندرز به این نتیجه رسیدند که “در آن طول می کشد شجاعت گاهی اوقات برای انجام کار درست است.”

اگر به گذشته است برای بحث بایدن پاسخ داد و سپس ساندرز باید در نظر گرفته شود برای داشتن قبلا مخالف 1993 کنترل اسلحه اندازه گیری به نام جیمز بردی که سخنگوی کاخ سفید که به ضرب گلوله کشته شد در طول ترور در دولت رونالد ریگان بود. ساندرز نیز پشتیبانی قانونی در سال 2005 در خانه که بایدن مخالف در سنای آمریکا برای محافظت از اسلحه تولید کنندگان و فروشندگان از دعاوی و اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای باور یک سلاح خواهد بود شکایت کرد در یک جرم و جنایت است.

“او می گوید: این یک اشتباه بود در حال حاضر” بایدن گفت: قبل از دفاع از رکورد خود در ازدواج هم جنس گرایان.

بایدن با اشاره به این که او تایید شده ازدواج همجنسگرایان جلوتر از رئیس جمهور اوباما طی یک 2012 مصاحبه با ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

“این آغاز یک اثر موج دار شدن می شود.” “من نه در نظر گرفتن تمام اعتبار آن اما من اولین بازیکن می گویند:” من در حمایت از ازدواج همجنسگرایان ” در تلویزیون ملی.”

مورین Groppe

‘شما را محکوم و نه سوپر پکس به شما داشته باشد ؟

ساندرز در ادامه به پوند بایدن بیش از پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از میلیاردرهای تحریک ستیز عقب و جلو بیش از استفاده از فوق العاده PACs در مبارزات انتخاباتی.

ساندرز گفت: “اگر شما می خواهید تغییرات واقعی در این کشور” از جمله اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی است که با این نسخهها کار برای همه, شما نمی گرفتن پول از وال استریت شرکت های دارویی و شرکت های بیمه “شما آنها را.”

در پاسخ بایدن گفت: هیچ یک از کمک های خود را بیش از $2,800 هر کدام و گفت: میانگین سهم است $44.

“برنی مفهوم است که به نحوی من بودن بودجه توسط میلیونرهای می شود.” “هنگامی که نگاه فوق العاده سه شنبه و قبل از آن برنی outspent من 1-,2-,3-,4-,5-, 6-به-1 و من هنوز هم به دست آورد. من پولی نداشتیم و من هنوز هم به دست آورد.”

بایدن گفت که او با پشتیبانی از با استفاده از بودجه عمومی برای پرداخت هزینه های انتخابات و به نام ساندرز برای حمایت از یک ساختمانی متمم است که انجام این کار. “شاید من و شما می تواند کار بر روی است که با هم.”

“این خوب است که شما تا به حال یک ایده از 30 سال پیش. من نمی خواهم به شما ملحق شوند. چرا به من؟” ساندرز quipped بازگشت. او سپس متهم بایدن از سه سوپر PACs که پخش “بسیار زشت منفی تبلیغات” هدف قرار دادن او را. “نمی خنده جو. که فقط حقیقت است.” او گفت: در گذشته بایدن به حال محکوم فوق العاده PACs.

“شما محکوم نه سوپر پکس دارید؟” بایدن در پاسخ. “شما نه.”

ساندرز گفت که او نمی باید هر گونه فوق العاده PACs “من نمی خواهد به شما یک استراحت در یکی از این جو. شما محکوم فوق العاده PACs. شما رو فوق العاده PAC که در حال اجرا تبلیغات منفی علیه من است.”

جوی پادگان

مبارزه بر امنیت اجتماعی

نامزدها تا به حال یکی از آنها روحیه پشت-و-forths بر اینکه بایدن همیشه پشتیبانی به کاهش امنیت اجتماعی و دیگر برنامههای استحقاقی.

ساندرز را متهم بایدن حال حاضر به تنظیم مزایای دلیل معاون سابق رئیس جمهور تلاش های گذشته برای جلوگیری از کسری بودجه فدرال.

به عنوان بخشی از سال 1984 بحث در کسری بایدن co-حمایت قانون برای یک سال توقف در هزینه زندگی, تنظیمات که رد شد. در سال 1995 او با حمایت یک بودجه متعادل متمم قانون اساسی که او اذعان می تواند منجر به کاهش امنیت اجتماعی و یا دیگر برنامه های فدرال است.

ساندرز فشرده بایدن به “راست” با مردم آمریکا و اعتراف است که او “آماده برای برش” برنامه های.

“بیا جو! شما بودند” ساندرز گفت. “چرا شما فقط حقیقت را بگویید. همه ما اشتباه می کنیم.”

بایدن را تکذیب کرد که آنچه او پشتیبانی می کند اما گفت: “همه چیز روی میز بود” برای مقابله با کسری بودجه است.

“شما فقط آن را گفت: – همه چیز روی میز بود!” ساندرز interjected.

“اما ما آن را قطع نمی کند” بایدن پاسخ داد.

ساندرز گفت: مردم می توانند تعیین حقیقت برای خود.

“Alright, آمریکا, رفتن به یوتیوب در حال حاضر او گفت:” در یک نقطه.

مورین Groppe

شیوع ابولا اشاره

بایدن تکیه به گذشته خود تجربه اجرایی با دولت اوباما در حالی که بحث در مورد راه حل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساندرز, از سوی دیگر, سوال چگونه این کشور در حال رفتن برای کمک به افرادی است که یا دچار بحران اقتصادی با توجه به همه گیر و یا قادر به دریافت مراقبت های بهداشتی آنها نیاز به ویروس.

بایدن با اشاره به آنچه دولت اوباما را برای مبارزه با شیوع ابولا ذکر احتیاطی دولت به حفظ کمک در بيمارستان.

“آنها آن را انجام داده ام می شود.” “آنها آن را در بحران ابولا.”

ساندرز حتی آمار بایدن در مورد چگونه اغلب او ذکر بحران ابولا به خصوص پس از سناتور ورمونت به طور تصادفی با اشاره به کروناویروس به ابولا.

“شما در حفظ و صحبت کردن در مورد ابولا شما رو ابولا در سر من در حال حاضر” ساندرز گفت.

ساندرز با تمرکز بر چگونه آمریکایی ها به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای coronavirus درمان است. او همچنین با تمرکز بر چگونه است که دولت قصد کمک به افرادی که در حال از دست دادن شغل به علت coronavirus.

ربکا مورن

چگونه آنها اجتناب از عفونت

با هر دو نامزد در 70s خود از آنها خواسته شد آنچه که آنها در حال انجام برای محافظت از خود از coronavirus.

“من دست شستن خدا می داند که چگونه بسیاری از بار در روز می شود.” “من مطمئن شوید که من من را لمس نمی کند و به همین ترتیب.”

بایدن افزود او هیچ بیماری زمینهای است که اضافه کردن به آسیب پذیری سن او به او می دهد.

ساندرز که تا به حال یک حمله قلبی در پاییز گذشته گفت: او هیچ علائم

و “من احساس می کنم بسیار سپاسگزار برای آن.”

“من با استفاده از بسیاری از صابون و ضد عفونی کننده دست” او گفت:.

هر دو گفت: کارکنان خود در حال کار از خانه آنها به داد و ستد تظاهرات مجازی حوادث و باید متوقف تکان دادن دست از جمله امشب زمانی که آنها استقبال یکدیگر با آرنج ضربه.

مورین Groppe

انتخابات جهان باید با هم کار کنند در coronavirus.

پرسید که چگونه ایالات متحده باید نگه چین که در آن coronavirus سرچشمه مسئول نقش آن در چگونگی گسترش این ویروس در زمان دوره خود نامزدها بر اهمیت داشتن یک رهبر را به کشورهای با هم. چین شده است برای انتقاد از عدم شفافیت در این ویروس ریشه.

ساندرز چرخد و از تمرکز بر اینکه آیا وجود دارد باید یک مجازات برای چین انتخاب به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “ستایش چین” که او گفت: “دروغ گفتن به خود مردم” اجازه دادن به ویروس “حرکت به شدت بیشتر است.”

“در حال حاضر زمان… به کار کردن با چین” ساندرز گفت.

“اگر وجود داشت همیشه یک لحظه ای که کل جهان بود و در این کار هم این است که لحظه ای” ساندرز گفت.

بایدن افزود که آمریکا باید یک رهبر که حضور در چین با اشاره به راه دولت اوباما زمانی که او معاون رئیس جمهور در پاسخ به بحران ابولا.

“به همین دلیل من اصرار لحظه این شکست است که ما باید اصرار بر داشتن کارشناسان ما در چین می شود.” “ما باید خود را برای رهبری جهان است. ما باید آنهایی که در انجام آنچه که ما در طول بحران ابولا آوردن تمام جهان با هم.”

جانین Santucci

آنها چگونه می توانند با پاسخ به کروناویروس و اقتصاد

خیلی از بحث خیلی دور است و قرار دادن یک نور افکن در مورد نحوه های مختلف بایدن و ساندرز دیدن اقتصاد و چگونگی پاسخ به بحران مانند coronavirus.

ساندرز گفت: در حال حاضر همه گیر در معرض “ظلم و ستم” از اقتصاد کشور و در معرض سطح “نابرابری درآمد”.

“نیمی از مردم ما زندگی چک چک” ساندرز گفت: در حال رفتن به صحبت بیشتر در مورد آنچه که او گفته بود در یک سیستم اقتصادی.

بایدن در پا به تکرار است که کشور نیاز به اقدام فوری.

“مردم به دنبال نتایج می شود.” “انقلاب نیست.”

بایدن گفت: اولویت با اقتصاد خواهد بود که مطمئن شوید همه ساخته شده است از نظر مالی “کل” برای کمک به آمریکایی ها پرداخت صورتحساب خود را و حمایت از خانواده خود در برابر هر گونه حقوق از دست رفته.

لویی Villalobos

هیچ مخاطبان ایجاد کرده است یک سرعت سریع تر تا کنون

فاقد یک زندگی مخاطبان به دلیل اقدامات احتیاطی گرفته شده برای این کشور شیوع کروناویروس بحث رو به یک سرعت سریع تر از گذشته بحث در 2020 دموکراتیک اولیه.

اول چند سوال در هر محور در دست زدن به coronavirus بحران و بایدن و ساندرز به سرعت در حال رفت و برگشت به جلو و عقب.

عدم وجود یک جمعیت شکستن را به کف گرفت و به دور از تاخیر بین سوالاتی که به نوعی برای مناظره های تلویزیونی.

تا کنون آن را برای ساخته شده است شاید یکی از اساسی ترین بحث های اولیه.

جوی پادگان

بایدن خواهد استقرار نظامی

بایدن بود که صریح تر از ساندرز هنگامی که پرسیده شد که آیا آنها خواهد استقرار نظامی حاوی ویروس است.

“من می خواهم از تماس نظامی حاضر می شود.” “آنها باید از این ظرفیت برای ارائه این افزایش که در بیمارستان ها نیاز است.”

او گفت: ارتش می تواند ساخت 500 تخت بیمارستان و امن چادر برای افزایش تیره و تار توانایی بيمارستان به درمان بيماران است.

ساندرز گفت: “استفاده از تمام ابزار است که حس می شود.”

“این است که قطعا یک ملی اضطراری,” او گفت: قبل از تاکید بر ضرورت پرداختن به گرفتاری های کارگران است.

مورین Groppe

مبارزه بیش از برنامه های مراقبت های بهداشتی

نامزدها به سرعت تبدیل به بحث بیش از این بیماری همه گیر به یک بحث بیش از خود برنامه های مراقبت های بهداشتی.

ساندرز خود را ادامه داد مکرر شکایت که ایالات متحده آمریکا بیش از بسیاری از کشورها بدون این نتایج نشان می دهد برای آن است.

“ما در حال صرف پول زیادی در عین حال ما آماده ایم برای این بیماری همه گیر” او گفت:. “چطور مردم نمی توانیم به دریافت داروهای تجویزی آنها نیاز دارید؟”

بایدن گفت که ساندرز’ “مدیکر برای همه” پیشنهاد پاسخ است. او گفت: ایتالیا یک-سیستم پرداخت و سیستم مراقبت های بهداشتی است که هنوز هم در بحران است.

“که نمی خواهد مشکل را حل کند در تمام می شود.” “آن کار نمی کند در ایتالیا در حال حاضر.”

ساندرز گفت که ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در بحران به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم نمی تواند مراقبت از.

“خط پایین این است که ما نیاز به یک سیستم ساده وجود دارد که در کانادا وجود دارد در کشورهای سراسر جهان” ساندرز گفت.

مورین Groppe

شروع با کروناویروس

مدیران اعلام کرد در شروع بحث است که آنها را به شدت تمرکز بر بحران که به کشته شدن نزدیک به 6 ، 000 در سراسر جهان است.

“بیایید شروع کردن با مهم ترین مسئله در حال حاضر” سی ان ان جیک Tapper گفت.

او آغاز شده توسط درخواست جو بایدن آنچه که او می گویند به مردم در مورد بحران.

بایدن گفت: قلب خود را می رود به کسانی که در حال حاضر از دست کسی.

“این تماس برای ملی رالی او گفت:” قبل از نامگذاری اقدامات خاص مانند ساخت مطمئن شوید که هر ایالت حداقل 10 drive-thru فرصت تست برنامه ریزی های اضافی بیمارستان ظرفیت و برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی برای مردم و کسب و کار.

ساندرز’ پاسخ اولیه بود به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که این بسته جمهور تا در حال حاضر” ساندرز گفت. “او blabbering با unfactual اطلاعات است که گیج کننده است.”

این سوال برای نامزدها به عنوان مرکز کنترل بیماری ها منتشر شده جدید راهنمایی و گفت که حوادث از جمله 50 نفر یا بیشتر باید لغو و یا به تعویق افتاد برای بعد از هشت هفته.

– مورین Groppe

بحث مرحله متفاوت به نظر می رسد امشب در میان coronavirus

در غیر معمول قبل از بحث تبریک ساندرز و بایدن ضربه آرنج به جای تکان دادن دست خود را مطابق با توصیه CDC به اجتناب از تماس با دیگران و عمل اجتماعی فاصله. آنها در زمان مکان خود را در جایگاههایی قرار داده شده 6 فوت از هم فاصله CDC توصیه می کند.

یکشنبه شب بحث میزبانی سی ان ان و Univision بود نقل مکان کرد و از آن اصلی و برنامه ریزی شده در محل ققنوس به سی ان ان استودیو در واشنگتن, دی سی, نگرانی از شیوع کروناویروس.

کمیته ملی حزب دموکرات قبلا اعلام کرده بود وجود خواهد داشت هیچ مخاطبان استودیوی زنده پس از بایدن و Sanders, کمپین درخواست تغییر وجود دارد و آن نیز بدون فشار پر کردن مرکز و یا چرخش اتاق.

هر دو کمپین انتقال کارکنان خود به کار از راه دور و به حالت تعلیق در کمپین بزرگ حوادث به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان به رشد در ایالات متحده آمریکا

با وجود اقدامات احتیاطی گرفته شده برای این دو نامزد و هر دو در 70s خود بحث مدیران جیک Tapper دانا باش و Ilia Calderón نشسته بودند با هم.

خورخه راموس که در اصل برنامه ریزی شده برای متوسط مناظره امشب لغو شد ظاهر خود را با توجه به امکان قرار گرفتن در معرض ویروس هر چند او است نه نمایش هر گونه علائم.

جانین Santucci

برنی ساندرز و جو بایدن در بحث دموکراتیک

واشنگتن – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز صورت خاموش امشب در یک مناظره ریاست جمهوری از حزب دموکرات’ نامزدی مسابقه که همچنین می گیرد که این کشور دست و پنجه نرم با نحوه کنترل سرعت در حال رشد coronavirus.

ساندرز نیازهای اصلی توسعه به لرزش تا پویایی در این مسابقه که در این مرحله به شدت به نفع بایدن.

از آنجا که از virus نامزدها در حال بحث در سی ان ان استودیو در واشنگتن دی سی به جای در آریزونا به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

وجود خواهد داشت هیچ مخاطبان زندگی می کنند و هیچ نزدیکی فضا برای رسانه ها به فایل داستان به عنوان آنها را تماشا کنید. همچنین رفته است مرسوم “چرخش” از اتاق که در آن کمپین دستیاران استدلال می کنند که چرا خود را نامزد برنده بحث است.

نیز وجود دارد یک تغییر مدیران. Univision را خورخه راموس که ممکن است در معرض coronavirus جایگزین شده است توسط شبکه Ilia Calderón. او را به پیوستن به سی ان ان دانا باش و جیک Tapper برای دو ساعت بحث آغاز می شود که در 8 p. m. ET.

بینندگان می توانید بر روی Univision سی ان ان و CNN.com.

هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard است که هنوز هم در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات اما واجد شرایط برای مناظره امشب.

بایدن گسترش شاخه زیتون به ساندرز’ حامیان

جو بایدن در ادامه حرکت خود را به سمت چپ در تلاش برای رسیدن به این حزب مترقی ترین رای دهندگان بسیاری از آنها هنوز هم حمایت از برنی ساندرز.

دو روز پس از پشتوانه الیزابت وارن ورشکستگی طرح بایدن اعلام کرد ساعت قبل از بحث با ساندرز که او در حال گسترش است پیشنهاد خود را برای کمک به افراد جوان پرداخت برای کالج.

بایدن حمایت عمومی کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان برای دانش آموزان در خانواده های با درآمد کمتر از $125,000.

که نمی رفتن تا آنجا که ساندرز’ وعده های کمک درسی رایگان برای هر دانش آموز همراه با لغو بدهی وام دانشجویی.

اما از آن فراتر می رود بایدن قبلی پلت فرم تضمین دو سال از کالج و دو برابر حداکثر ارزش افزوده از پل کمک.

“به عنوان بایدن سفر کرده است در سراسر کشور در دیدار با رای دهندگان برای گذشته 11 ماه”بایدن کمپین در بیانیه ای گفت: “رای دهندگان جوان باید خود را به اشتراک گذاشته چالش های پرداخت برای کالج و چگونه مهم این موضوع این است که به آنها است.”

رای دهندگان جوان یکی از چند گروه که بایدن نه برنده به عنوان او را تحت سلطه انتخابات در بسیاری از کشورهای که رای دادند این ماه است.

“این فوق العاده است که جو بایدن در حال حاضر حمایت از یک موقعیت که در دموکراتیک پلت فرم چهار سال پیش” ساندرز گفت: در پاسخ به بایدن اعلام. “در حال حاضر ما باید برای رفتن بسیار بیشتر است.”

اگر چه از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای ساندرز به پیشی بایدن در این نقطه محرومیت عمده رویداد پیش بینی نشده ساندرز معتقد است که ایده های خود را محبوب تر هستند با رای دهندگان از بایدن ، و او وعده داده شده روز شنبه به مطبوعات بایدن در مناظره امشب در چگونه او را تحمل مراقبت های بهداشتی تغییر آب و هوا, بدهی دانشجویان و دیگر مسائل ساندرز اتحاد و پشتیبانی.

در بایدن در تلاش برای متحد کردن کشور مبارزات انتخاباتی خود گفت: “بایدن “باز به بهترین ایده ها…بدون در نظر گرفتن جایی که آنها آمده است.”

–مورین Groppe

چگونه ساندرز را با استفاده از coronavirus

با کروناویروس خاص به یک موضوع در مناظره امشب برنی ساندرز پیش نمایش چگونه او به احتمال زیاد به سعی کنید به نوبه خود این موضوع را به نفع خود.

ویروس ساندرز گفت: در جمع آوری کمک مالی درخواست قبل از بحث برجسته تفاوت های آشکار بین او و بایدن.

در حالی که ساندرز است فشار خود را “مدیکر برای همه” برنامه ریزی برای ارائه به دولت-اجرای بیمه سلامت برای هر آمریکایی او می گوید بایدن “پیشنهاد کرده است که او آن را وتو خواهد.”

ساندرز با اشاره به راهپیمایی 9 مصاحبه در MSNBC که در آن لارنس o’donnell خواسته بایدن اگر او وتو, مدیکر برای تمام بیل که فرود در روی میز کار خود به عنوان رئیس جمهور.

“من وتو, هر چیزی که تاخیر در تامین امنیت و اطمینان از مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در دسترس” بایدن پاسخ داد.

او شفافی است که او را در مورد چگونه یک مدیکر برای همه طرح پرداخت می شود و این که آیا این امر نیاز قابل توجهی افزایش مالیات بر طبقه متوسط است.

ساندر اتهامات که بایدن را جایگزین خواهد هنوز هم ترک میلیون ها بیمه.

بایدن پیشنهاد ساختمان در سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه در بخشی با افزایش بیمه خصوصی یارانه ها برای کسانی است که تحت پوشش از طریق کارفرما و با ایجاد یک دولت-اجرای طرح بیمه برای رقابت با بخش خصوصی هستند. موسسه شهری گفت: برنامه های مشابه به بایدن را پوشش خواهد هر کس در این کشور قانونی است. هنوز هم وجود دارد بیش از 6 میلیون نفر بدون بیمه تمام مهاجران مستند نشده.

–مورین Groppe

مغلوب ساختن پیشی جستن را

که دموکرات آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کنم پیش آمده است امشب ؟

نه ظاهرا.

در جمع آوری کمک مالی درخواست ارسال می شود بعد از ظهر یکشنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات رئیس جمهور پیش بینی کرد یک شب بد برای هر دو “دیوانه برنی” و “خواب آلود جو بایدن.”

“برای اولین بار در آمریکا مردم را به تماشای این دو بازنده نبرد آن را در تلویزیون ملی و مورد استدلال می کنند که می تواند بدتر برای آمریکا,” او نوشت. “من نمی توانم صبر کنید.”

قبل از درخواست برای کمک مالی تهمت نیز توضیح بحث به عنوان “سوسیالیسم در مقابل بی کفایتی.”

–مورین Groppe

بایدن پیشرو در کشورهای در رای گیری بعدی

مناظره امشب می آید دو روز قبل از دور بعدی متحده آمریکا, آریزونا, و ایلینوی اوهایو و فلوریدا.

بایدن که در حال حاضر پیشرو ساندرز توسط بیش از 150 نفر از نمایندگان انتظار می رود به گسترش خود استفاده. نظر سنجی صورت گرفته در این ماه او را در یک آگهی در تمام چهار متحده است.

که شامل آریزونا حتی اگر ساندرز به طور کلی به خوبی در کشورهای غربی و کسانی که با توجهی لاتین جمعیت. اما در یک نظرسنجی منتشر شده جمعه توسط Univision بایدن به حال دو رقمی سرب بیش از ساندرز در میان همه ثبت نام دموکرات ها در ایالت آریزونا در حالی که ساندرز’ سرب در میان لاتین دموکرات ها بود در این نظرسنجی حاشیه خطا.

تحت دموکرات ها’ قوانین برای اعطای نمایندگان متناسب با آن را سخت برای یک نامزد برای به دست آوردن یک بزرگ منجر شود. اما هنگامی که او می کند, آن را سخت برای نامزد دیگری برای گرفتن. انجام این کار نیاز به کج برنده متحده را به تصرف اکثریت نمایندگان.

–مورین Groppe

قدیمی ترین و جوانترین توصیف بایدن متفاوت

همیشه از کارولینای جنوبی سوپر مبارزات انتخاباتی خود, جو بایدن, سمان است خود را نگه دارید و بر روی نامزدی حزب دموکرات را با انجام به خوبی با تقریبا حتی رای گیری ، یک استثنا است جوان رای دهندگان یک گروه که دارای طرفه به شدت با برنی ساندرز – و که بایدن ممکن است سعی کنید برای رسیدن به امشب.

بررسی های اخیر توسط مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که چگونه متفاوت جوانترین نسل views بایدن.

جوانترین رای دهندگان – سنین 18 تا 29 – به احتمال زیاد از قدیمی ترین رای دهندگان به توصیف بایدن را به عنوان دیدگاه محافظه کار است. قدیمی ترین رای دهندگان – کسانی که 65 ساله و مسن تر هستند بیشتر احتمال دارد از جوانترین برای توصیف بایدن نمایش در حد متوسط.

برای ساندرز در مقابل وجود ندارد تفاوت های زیادی میان گروه های سنی در چگونه او را مشاهده کرد. اکثریت در تمام سنین او را به عنوان لیبرال هر چند دموکرات 65 ساله و مسن تر توصیف او که در راه است.

بررسی های انجام شده Feb. 18 2 مارس میان 10,300 بزرگسالان از جمله 5,771 دموکرات ها و مستقل رای دهندگان که تکیه دموکرات.

–مورین Groppe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>