بایدن طول می کشد تگزاس در سه شنبه دموکراتیک مقدماتی

سه شنبه در تگزاس تبدیل به یک روز خوب برای جو بایدن. در روز رای گیری او کشیده جلوتر از برنی ساندرز را به سرب در مقدماتی حزب دموکرات در اینجا و نبرد برای آن 110 حزب داشت. او همچنین برنده, آلاباما, آرکانزاس, مین, North Carolina, ماساچوست, مینه سوتا, تنسی و ویرجینیا است.

اما ساندرز به مراتب از پایین برای تعداد برنده شدن یکی از بزرگ با سرب در کالیفرنیا و گرفتن بیشترین تعداد آن 415 نمایندگان. او همچنین برنده خود را در ایالت ورمونت, کلرادو و یوتا.

مایک بلومبرگ با وجود غرق شدن میلیون ها نفر به ترویج مبارزات انتخاباتی خود در تگزاس سوم به پایان رسید و در چندین مسابقه و انتهایی الیزابت وارن در دیگران است.

واضح است که در حال حاضر دو راه مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات. دو نفره مردان سفید پوست رقابت برای شانس برای سرنگونی دیگر و سفید مرد تهمت که البته برنده تمام خود را در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در روز سه شنبه. و کسانی که همچنان به صدای جیر جیر خود را در حمایت از ساندرز — فقط به عنوان به وضوح نامزد او فکر می کند او می تواند به راحتی ضرب و شتم در ماه نوامبر.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از مقدماتی به رفتن برخی از برنده تمام, دیگران, apportioning, خود نمایندگان. بعدی: شش خارجه مارس 10 مقدماتی در آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

برای تکمیل تگزاس نتایج انتخابات رفتن به تگزاس وزیر امور خارجه وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>