تغییرات بزرگ در حال آمدن این سقوط به UT — که در آن با پوشیدن یک ماسک و یک گزینه نیست

زندگی در دانشگاه تنسی ناکسویل نمی تواند همان زمانی که دانش آموزان در بازگشت به دانشگاه در این پاییز با کلاس های کوچکتر و بیشتر وقایع در فضای باز طراحی شده برای نگه داشتن پردیس امن از COVID-19.

ترم پاییز آغاز می شود Aug. 19 و در کلاس های حضوری به پایان خواهد رسید قبل از روز شکرگزاری است.

کشيش جان Zomchick و معاون شهردار برای موفقیت دانش آموز کهربا ویلیامز صحبت با ناکس اخبار به طرح برخی از تغییرات عمده دانش آموزان باید انتظار می رود به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش Knox County و در سراسر ایالت تنسی.

Zomchick گفت ناکس اخبار دانشگاه طرح به دنبال دستورالعمل از محلی و ملی سلامت, کارشناسان برای محافظت از هر کس در محوطه دانشگاه و در بزرگتر ناکسویل جامعه که در آن دانش آموزان اغلب معاشرت و زندگی می کنند.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که همه چیز در حال انجام در اینجا به پیروی از هدایت او گفت:”

نه با پوشیدن ماسک یک گزینه نیست

سه گزینه وجود دارد برای کلاس های این سقوط: چهره-به-چهره آنلاین و ترکیبی از این دو. این دانشگاه در حال اضافه کردن تکنولوژی جدید به کلاس های درس به صورت آنلاین و با ترکیبی از کلاس های Zomchick گفت.

فرد در کلاس اندازه کاهش خواهد یافت یا کلاس برگزار خواهد شد در اتاق بزرگتر و یا سالن اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

دانشجویان و استادان در چهره به چهره در کلاس های مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

اگر یک دانش آموز را نشان می دهد تا به کلاس بدون ماسک وجود خواهد داشت اضافی ماسک های موجود در کلاس درس Zomchick گفت. اگر یک دانش آموز حاضر به پوشیدن ماسک آنها خواسته خواهد شد که به ترک.

کلاس می تواند اخراج به عنوان “آخرین راه حل” اگر یک دانش آموز نه مطابق Zomchick گفت. او امیدوار چیز نمی خواهد تشدید به آن سطح است.

“من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت بسیاری از موارد از آن” Zomchick گفت. “ماسک تبدیل به سیاسی در راه است که مایه تاسف است. … این در مورد جامعه بودن پیوند به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

خارج رفتن و نگه داشتن فاصله خود را

دانش آموزان را متوجه نشانه های بیشتری در اطراف پردیس با اطلاعات در مورد اجتماعی فاصله و نشان می دهد یکی از راه راهروها و راه پله. نشانه گذاری های قرار داده خواهد شد در طبقه از کلاس های درس با میز متحرک به نمایش اجتماعی مناسب فاصله.

زمین کن قرار داده خواهد شد در اطراف محوطه دانشگاه از جمله در اتحادیه دانشجویی به همراه بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ویلیامز گفت.

پردیس حوادث را نگاه متفاوت آغاز با استقبال هفته برای دانشجویان ورودی. حوادث مانند یوگا سبز را در خارج از منزل گفت: ویلیامز.

TRECS که در دانشگاه مرکز تناسب اندام را بازگشایی با یک ظرفیت محدود, او گفت:.

‘انعطاف پذیری بیشتر با رویدادهای آنلاین

در طول ترم فرد در حوادث برگزار خواهد شد با استفاده از راهنمایی از Knox County, وزارت بهداشت و درمان و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این وقایع نیز در دسترس خواهد بود از طریق livestream ویلیامز گفت.

“در برخی از راه تجربه افزایش یافته است من می گویند به دلیل وجود انعطاف پذیری بیشتر,” او گفت:. “در حالی که قبل از 90 درصد از همه چیز ما بود ، وجود ندارد بسیاری از فرصت ها برای انجام کارها از راه دور است. یکی از مزایای من از آنچه ما در حال انجام است وجود دارد فرصت های بیشتر برای دانش آموزان به درگیر شدن در منحصر به فرد و به روش های مختلف.”

دانشگاه جای دهد و حوادث بیشتر در دسترس برای دانش آموزان از قبل موجود شرایط پزشکی و یا برای هر کسی که نمی خواهند به در جمعیت Zomchick گفت.

“ما در حال کار سخت برای ایجاد تنظیمات و برخی از چیزهایی که بهتر خواهد بود,” او گفت:. “در این میان زمانی که مردم هنوز هم از دست دادن شغل خود و مردم هنوز هم بیمار شدن آن را سخت به فکر می کنم که برخی از چیزهایی که بهتر خواهد بود.”

در حالی که تغییرات هنوز در حال نهایی Zomchick گفت: بهترین چیز برای انجام به هنگام بازگشت به دانشگاه است که با توجه به نشانه ها و اطلاعات جدید است.

“آنچه که مردم نیاز به آگاهی از این است که گاهی اوقات ما همیشه با توجه به محیط اطراف ما,” او گفت:. “اما به اطراف نگاه کنید و جزئیات علائم و نشانه را دنبال کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>