Big Kahuna بال جشنواره لغو به دلیل COVID-19

هشتمین سالانه Big Kahuna بال جشنواره بود که برنامه ریزی شده برای سپتامبر 6 در نمایشگاه جهانی پارک لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آزادی از این رویداد بنیانگذار مت Beeler.

درآمد حاصل از بلیط رویداد مطرح کرده اند بیش از 400.000 دلار برای موسسات خیریه در سراسر شرق تنسی منطقه از جمله خالی, جوراب ساق بلند, صندوق برداشت دوم بانک مواد غذایی در شرق تنسی, Boys & Girls, باشگاه تنسی دره بازمانده تناسب اندام و UT آشپزی بخش.

“این حق تصمیم گیری بر اساس آنچه که ما در حال برخورد با این ویروس من فقط دل است که ما نمی خواهد بود قادر به به بزرگ ما سازمان های خیریه مانند سال های گذشته” Beeler گفت: در انتشار.

در محل رویداد Beeler و تیم او در حال راه اندازی BKW جشنواره 2020 اهدای روز به جمع آوری کمک مالی برای این سازمان است. این رویداد جمع آوری کمک مالی خواهد شد در میزبانی WIVK, NewsTalk 98.7 ورزشی حیوانات 99.1 و WVLT در جولای 6. Beeler همچنین انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در مورد جشنواره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>