لایحه Haslam را در برنامه درسی بوده است ‘مینی آزمایش برای دانش آموزان به مدرسه بازگشت

سابق تنسی رژیم صهیونیستی. لایحه تنسی معتقد است او تابستان برنامه درسی ارائه شده یک “مینی آزمایش” برای دانش آموزان چگونه می تواند ارتباط برقرار کردن اگر یادگیری در کلاس درس را برمی گرداند به Knox County Schools این سقوط.

مور و همسرش, Crissy متوقف در ناکسویل در روز جمعه برای بررسی این برنامه در یک شعبه Boys & Girls Clubs of the Tennessee Valley است که 71 آموزگار کار با دانش آموزان مدرسه ابتدایی برای جلوگیری از تابستان یادگیری از دست دادن.

زن و شوهر اعلام کرد تنسی تدریس خصوصی سپاه در ممکن است به عنوان یک پاسخ به COVID-19 همه گیر بسته شدن مدارس. این برنامه دارای زوج حدود 700 دانشجویان با فرزندان جوان در باشگاه های سراسر کشور.

“ما بسیار نگران از دست دادن یادگیری اتفاق می افتد که بیش از یک تابستان به طور معمول در آموزش و پرورش است و ما می دانیم با این تابستان دیگر خواهد شد که به طور موثر ضرب” فرماندار سابق گفت.

Knox County Schools خواهد شد و انتشار آن طرح بازگشایی پنج شنبه. منطقه مدارس بسته در اواسط ماه مارس و باقی مانده بسته را برای بقیه سال پس از مشاوره از رژیم صهیونیستی است. بیل لی.

هر دانش آموز دارای یک طرح

این Haslams’ توقف در ناکسویل شامل یک تور از سالن ها/پاول باشگاه که در آن دانش آموزان در یادگیری ریاضی و مهارت های خواندن.

دانشجویان ارزیابی است که تعیین کننده یادگیری فردی قصد دارد که چین با استانداردهای دولتی گفت: پولی جانسون فرد مسئول از آموزش و پرورش و برنامه های نیروی کار برای Tennessee Valley باشگاه است.

آموزگار پوشیدن ماسک به آنها آموزش گروه های کوچک. Haslam متوقف شد و در یک کلاس درس جمعه و ستایش یک دانش آموز برای نوشتن خود را.

“وای, کسانی که بزرگ جملات” تنسی گفت. “که تقریبا یک کتاب است.”

یکی دیگر از دانش آموز, Madilynn Bradley نوشت: در مورد آنچه که او انجام می دهد اگر او تا به حال یک باغ. نوشتن نیست او موضوع مورد علاقه ، که باید زنگ تفریح یا ریاضی او گفت: Haslams.

برادلی برخوردار Boys & Girls Club بیش از مدرسه به خاطر او به دیدن دوستان خود را.

“این بیشتر funner از مدرسه” او گفت:. “آن را خسته کننده نیست.”

هنگامی که دانش آموزان نمی یادگیری آنها را به یک استراحت در یک اتاق تفریح و سرگرمی برای یک بازی تنیس روی میز یا بیلیارد.

اطلاعات بیشتر: به عنوان نمونه ، بیل Haslam, Crissy تنسی راه اندازی تابستان تدریس خصوصی برنامه به آدرس COVID-19

یک درس در یادگیری امن

Haslam مقایسه اثرات COVID-19 به رکود بزرگ در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار, اما او تا به نیت “ما را از این طریق دریافت کنید.”

فرماندار سابق در حال انتظار برای دیدن برنامه درسی نتایج قبل از تصمیم گیری که آیا او می خواهم آن را به ادامه گذشته ماه اوت است.

“به نظر من این خوب است کمی مینی آزمایش در کودکان و نوجوانان در حال بازگشت به حال و پسران & دختران باشگاه کار کرده است واقعا سخت به راه اندازی یک محیط امن,” او گفت:. “من می دانم که Knox County مدارس و دیگر سیستم مدرسه در حال تلاش برای انجام همان چیزی احتمال دارد.”

Haslam امیدوار سیستم مدرسه می تواند درس از تدریس خصوصی برنامه و پیدا کردن راه هایی را به فرد آموزش امن است.

“کریسی و من مثل هر کس دیگری — ما مشتاق برای دیدن چقدر تفاوت این ساخته شده است,” او گفت:.

فرماندار سابق گفت: حدود 1,100 تدریس خصوصی برنامه های کاربردی ارائه شد اما تنها 700 آموزگار قرار داده شد با توجه به مسائل فاصله در باشگاه های سراسر کشور. طرح اصلی این بود که از 1000 آموزگار در برنامه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>