لایحه اتهام پدر و مادر و پزشکان با سوء استفاده از کودکان برای اجازه دادن به بچه ها به رابطه جنسی تغییر

یک جفت از جمهوری خواهان است که در قانون به ممنوعیت تغییر جنسیت درمانی برای کودکان نیاز به سه تایید پزشکان برای کودکان و نوجوانان برای دریافت هر گونه درمان برای قرار دادن مجازات در محل.

این لایحه ظ با تشکر. جان Ragan R-اوک ریج و بهداشت ، جانیس, بازی بولینگ, R-ارب شارژ می پدر و مادر و ارائه دهندگان خدمات پزشکی با سوء استفاده از کودکان برای شرکت در فرآیند درمان است.

خانه بیل 2576 تعریف “هویت جنسی تغییر درمانی” به عنوان درمان شامل جایگزینی هورمون بلوغ مسدود کننده “و یا دیگر مداخله پزشکی برای تغییر هویت جنسی و یا ظاهر فیزیکی یک بیمار” است که “با توجه به آناتومی و کروموزومی آرایشی که با آن بیمار متولد شد.”

“هر گونه پیش از بلوغ کودک به ویژه کسی نیست به اندازه کافی برای عبور از خیابان توسط خودشان است که احتمالا به اندازه کافی برای تصمیم می گیرید که آنها می خواهند برای تغییر جنسیت” Ragan گفت: این قانون است.

این اولین بار او را در زمینه لایحه منع کودکان از دریافت تغییر جنسیت و هورمون درمانی است. در این قانون که مشخص نیست که آیا از نظر پزشکی لازم برای درمان دو جنسیتی کودکان شامل خواهد بود.

Ragan گفت الهام گرفته شده بود را به قانون پس از شنیدن از یک جزء که در مورد اخیر دادگاه در تگزاس که در آن طلاق پدر و مادر با اختلاف بیش از اینکه خود را 7 سال کودک باید دریافت بلوغ-مسدود کردن هورمون.

او گفت که او نمی شنید از هر گونه موردی در تنسی اما می خواستم به فعال شود.

بزرگسالان می تواند به اتهام کودک آزاری

در علاوه بر این به منع کودکانی که هنوز به سن بلوغ از اینکه قادر به دریافت تغییر جنسیت, درمان خود قانون مستلزم آن است که افراد زیر سن قانونی که به سن بلوغ رسیدهاند دریافت نوشته شده رضایت والدین و یک توصیه از پزشکان از جمله یک روانپزشک است.

یک بزرگسال کمک به کودک دریافت چنین درمان در خارج از آن مورد نیاز می تواند به اتهام کودک آزاری و یک پزشک بود موضوع را به نظم و انضباط حرفه ای برای سوء رفتار توسط خود هیئت پزشکی.

داکوتای جنوبی مجلس نمایندگان که مانند تنسی است که جمهوریخواهان کنترل در هفته گذشته به تصویب رسید “آسیب پذیر حفاظت از کودکان عمل می کنند.” که قانون خواهد ممنوعیت تغییر جنسیت درمانی برای کودکان زیر 16.

Ragan گفت که او آگاه از هر ایالتی تنسی قوانین در حال حاضر در حال تنظیم هورمون درمانی برای کودکان است.

“من به طور معمول انجام بسیاری از خود من تحقیقات قانونی” Ragan گفت. “من را پیدا نمی کنند در حال حاضر در کتاب در آن احترام بگذارند.”

واندربیلت در حال حاضر نیاز به ارائه دهنده سلامت روان توصیه

Vanderbilt بیمارستان کودکان را فراجنسیتی درمانگاه فراهم می کند که برای درمان تغییر جنسیت کودکان و نوجوانان مشخص است مجموعه ای از الزامات مورد نیاز به منظور آغاز دریافت خدمات است.

“ما قبل از شروع درمان از جمله به عنوان بلوغ مسدود کردن و یا جنسیتی تایید درمانی ما نیاز به نامه ای از یک ارائه دهنده سلامت روان و رضايت آگاهانه” بیمارستان متحده در وب سایت خود را. “درمان خواهد بود و متناسب با کودک نیازهای خاص و بستگی به سن و مرحله بلوغ و تمایل برای درمان های آینده.”

Vanderbilt اشاره می کند که پزشکان “را به حساب فرزند خود را پشتیبانی سیستم و دیگر مشکلات سلامتی.”

از طریق یک جمهوری خواه مجلس سنا سخنگو, بازی بولینگ, اشاره سوال در مورد این لایحه به Ragan.

لایحه ای است که برای اولین بار در این سال مربوط به فراجنسیتی جوانان

Chris Sanders, مدیر اجرایی pro-تجاوز به حقوق تنسی برابری پروژه گفت: این سازمان به مبارزه در برابر قانون.

“آنها در حال رفتن به گودال پدر و مادر و پزشکان و مشاوران در برابر این کودکان هر زمان که قانون درگیر می شود و مجازات درگیر تبدیل به” ساندرز گفت.

“من فکر می کنم آنچه شما خواهید دید این است که تعدادی از ترانس و جنسيت nonconforming جوانان که خود آسیب و تلاش برای زندگی خود را افزایش خواهد یافت و اگر این لایحه به قانون تبدیل می گردد.”

Ragan و بولینگ صورتحساب را دریافت نکرده است یک کمیته تخصیص.

دیگر قانونگذاران این سال باید ثبت دو لوایح دیگر محدود کردن فراجنسیتی جوانان را به مشارکت در مدرسه ورزشی و از اینرو مدارس یافت می شود در نقض.

رسیدن به ناتالی آلیسون در nallison@tennessean.com. او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید