لایحه یارانه مرمت پهنای باند دسترسی به دستگاه های

دو حزبی مجلس لایحه معرفی شده است که پهنای باند تصویب و فرصت عمل است که عرضه کم درآمد و دانش آموزان و ساکنان با مرمت اینترنت-دسترسی به دستگاه هدف قرار دادن تجهیزات و آموزش و پرورش با چالش های دیجیتالی.

دستگاه خواهد آمد از ترکیبی از کمک های مالی وام و کم هزینه خرید.

این لایحه co-اسپانسر شده از طرف مظنونان حمله به دانشگاه تام O’Halleran (D-Arix.) و بیل جانسون (R-اوهایو).

این لایحه ایجاد پنج سال برنامه آزمایشی در ارتباطات و اطلاعات ملی دولت یک بازوی وزارت بازرگانی و کاخ سفید ارشد ارتباطات مشاور سیاست.

NTIA خواهد بود کارگردانی برای کار با کشورهای قبایل و FCC را در بهترین راه برای تصویب افزایش نرخ در میان محروم افزایش آگاهی از کم هزینه برنامه ها-مانند FCC را نجات پهنای باند یارانه ها–و گسترش تکنولوژی آموزش را مردمی می توانند یاد بگیرند که چگونه به استفاده از مرمت دستگاه خواهد بود که عرضه شده تحت یک مشارکت عمومی-خصوصی.

NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن تحسین این لایحه است.

“ما ستایش هرزه O’Halleran برای معرفی پهنای باند تصویب و فرصت عمل” NCTA در بیانیه ای گفت که O’Halleran گنجانده شده در وب سایت خود را. “این قانون ایجاد یک برنامه آزمایشی برای حمایت از دسترسی مرمت اینترنت-دستگاه قادر به در دسترس کم درآمد مصرف کنندگان از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی است که آدرس یک اغلب نادیده گرفته شده و مانع به باند پهن تصویب شد. این لایحه را نیز تشویق به توجه بیشتر در تنوع عوامل مانع پهنای باند تصویب و از طریق توسعه بهترین شیوه آوردن مورد نیاز با توجه به موفقیت آمیز استراتژی است که کمک به مصرف کنندگان را ماندگار اتصال به اینترنت. به عنوان یک صنعت متعهد به کمک به آمریکایی ها برای اتصال و استفاده از شبکه های پهن باند ما مشتاقانه منتظر به کار با کنگره O’Halleran و دیگر اعضای کنگره در این قانون و این مسائل مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>