بیلی جو O’Kain سابق Tennessee Vols پارچ و اوک ریج فروشنده بیمه می میرد در 89

بیلی جو O’Kain یک پارچ روی winningest تیم بیس بال در دانشگاه تنسی تاریخ درگذشت سه شنبه. او 89.

O’Kain رشد در فرگت و اوک ریج بازی بیس بال و بسکتبال در اوک ریج در دبیرستان قبل از حضور در دانشگاه تهران بر کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. یک راست دست پارچ O’Kain بازی برای جلد از 1950-1953.

او ممکن است بهترین یاد می شود به عنوان یکی از پنج رشته — همراه با جان Huffstetler بیلی Dodds, B. B. هاپکینز و سید هتفیلد — که منجر جلد به SEC قهرمانی در سال 1951.

این جلد خواهد پیش برای اولین بار به دانشگاه جهان مجموعه, جایی که آنها از دست رفته به Oklahoma. هنوز 1951 تیم به دست آورد بالاترین درصد برنده شدن در برنامه تاریخچه با 20 برد و 3 و زیان. O’Kain پایان فصل با یک 3-0 رکورد.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه تهران O’Kain شروع به رنج می برند از خونریزی در شبکیه. برای نزدیک به یک سال و نیم او به تدریج از دست داده و بینایی خود را به عنوان او سفر از بیمارستان به بیمارستان در جستجوی پاسخ. او هیچ در بر داشت.

“من به یاد داشته باشید سردرگمی آمد که در نهایت با اینکه نابینا” O’Kain گفت: اخبار نگهبان در یک داستان منتشر شده در سال 1975. “همه چیز بی دست و پا بود. آن را شرم آور. من هیچوقت از حد و یا یک سال یا بیشتر. من واقعا به حال تاب-صندلی بلوز فقط برای چند ماه. در حال حاضر زمانی که من به عقب نگاه من تعجب چقدر می توانم بدون چشم. من شده اند غنی برکت در بسیاری از راه های دیگر.”

O’Kain برداشت بولینگ و تیراندازی با کمان در حالی که صرف وقت در یک مرکز توانبخشی برای نابینایان در آریزونا. او بعدها می تواند در بر داشت بولینگ با همسرش, Ruby McGinnis O’Kain در کامبرلند کاسه غربی خیابان با استفاده از یک دست راه آهن به انتظارنشسته بودند تا با قطره قطره شدن برای راهنمایی.

“او می اندازد مورد به عنوان سخت به عنوان هر کاسه من تا کنون دیده ام و او را بطرز شگفت انگیزی دقیق بیش از حد” آرنولد برتون, دستیار مدیر در کوچه بولینگ گفت: اخبار نگهبان در سال 1975. “من او را تماشا رول شش فریم یک هفته پیش بود که او دو قطعات یدکی و اعتصاب است.”

زندگی در اوک ریج O’Kain آغاز شده خود را بیمه آژانس در سال 1956. در سال 1989 این لایحه O’Kain سازمان بیمه شد, O’Kain و کلارک بیمه آژانس و در سال 1998 O’Kain بازنشسته شد.

O’Kain شد عضو فعال ربرتسویلل کلیسای باپتیست در اوک ریج که در آن او به عنوان یک خدمت شماس و معلم مدرسه یکشنبه.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس خصوصی دفن خدمات برگزار شد با خانواده شنبه.

O’Kain جان سالم به در با همسر خود را از 68 سال و دو دختر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>