BirdDog اعلام SDM خانواده طراحی شده توسط BirdDog سیستم عامل


BirdDog پیشرو تولید کننده NDI ابزار امروز اعلام کرد راه اندازی SDM خانواده طراحی شده توسط BirdDog سیستم عامل. BirdDog SDM, خانواده, ساخته شده بر اساس استاندارد صنعت Intel® SDM پلت فرم یکپارچه ترین و مقیاس پذیر NDI® به صفحه نمایش راه حل در دسترس است. بدون نیاز به دیوار جعبه یا پچ پانل های AV توزیع یکپارچه به طور مستقیم در صفحه نمایش.

ISE 2019, 11-14 فوریه پایه 10.K160 – BirdDog پیشرو تولید کننده NDI ابزار امروز اعلام کرد راه اندازی SDM خانواده طراحی شده توسط BirdDog سیستم عامل. BirdDog SDM, خانواده, ساخته شده بر اساس استاندارد صنعت Intel® SDM پلت فرم یکپارچه ترین و مقیاس پذیر NDI® به صفحه نمایش راه حل در دسترس است. بدون نیاز به دیوار جعبه یا پچ پانل های AV توزیع یکپارچه به طور مستقیم در صفحه نمایش.

SDM خانواده ویژگی های عبارتند از:

  • BirdDog OS یک سیستم عامل کامل برای اینتل SDM سیستم عامل برای توزیع NDI
  • برنامه ریزی شده برای حمایت از دانته
  • Crestron کنترل کتابخانه
  • RESTful API برای اتوماسیون
  • پشتیبانی از وضوح تصویر تا به 4Kp60
  • دو مدل:
    • M1 برای NDI® ارسال و دریافت بر اساس اینتل SDM-L ماژول و
    • M2 برای NDI® دریافت مبتنی بر اینتل SDM-S ماژول

این برنامه شامل یک Crestron کنترل کتابخانه و یک RESTful API برنامه نویسی, اتوماسیون به SDM خانواده آسان است. دانته پشتیبانی اجازه می دهد برای صاف ادغام مجموعهای از سیستم های صوتی.

“BirdDog سیستم عامل واقعا احساس می کند مانند اوج همه ما تکنولوژی در آینده با هم. آن را شامل همه ما تحقیق و توسعه بیش از 4 سال گذشته در سراسر سیستم عامل” گفت: Dan Miall, BirdDog از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت.

“این فوق العاده بصری و ما با اعتماد به نفس آن را به ایجاد برخی از زیبا و ظریف تاسیسات. ما مشتاق برای دیدن چگونه ما فروشندگان استقرار این راه حل است.”

BirdDog SDM خانواده است که نمایش گذاشت و برای اولین بار در ISE و برنامه ریزی شده است برای شروع حمل و نقل دسامبر سال 2020 است.

###

در مورد BirdDog:
BirdDog استرالیا Pty با مسئولیت محدود (BirdDog) تاسیس شد و در سال 2016 با یک ماموریت برای ایجاد جهان بهترین فیلم over IP محصولات و گردش. BirdDog توسعه جاسازی شده NDI® سخت افزار و اجرا به طیف وسیعی از کیفیت بالا و 4K پخش, مبدل ویدئو, رباتیک pan-tilt-zoom دوربین و یک مجموعه از محصولات نرم افزار به کراوات پایان برای پایان دادن به گردش با هم.

BirdDog محصولات در دسترس هستند در سراسر جهان از طریق شبکه ای از توزیع کنندگان و فروشندگان و استفاده شده توسط برخی از بزرگترین نامها در پخش, AV, عبادتگاه, Live Streaming, Esports و آموزش و پرورش. BirdDog دفتر مرکزی در شهر ملبورن استرالیا با, در کشور, حضور در ایالات متحده آمریکا و انگلستان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BirdDog لطفا http://www.bird-dog.tv/.

BirdDog تماس:
ایامون کشید
eamon@bird-dog.tv

رسانه های تماس:
لورا Westrope
مانور بازاریابی
Laura@manormarketing.tv
تلفن: +44 (0) 7436 874 000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

Leave a Comment